X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tepebaşı’nın Kadınları Baro’yu Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tepebaşı’nın Kadınları Baro’yu Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 7.3.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:55
TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI AHMET ATAÇ VE TEPEBAŞI BELEDİYESİ BELDE EVLERİ’Nİ TEMSİL EDEN KADINLAR, ESKİŞEHİR BARO BAŞKANI RIZA ÖZTEKİN’İ ZİYARET ETTİ. GERÇEKLEŞEN ZİYARETTE SON YILLARDA ÜLKEDE ARTAN KADIN CİNAYETLERİ VE ADALETİN İŞLEYİŞİ KONUŞULDU.
Tepebaşı’nın Kadınları Baro’yu Ziyaret Etti

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri’ni temsil eden kadınlar, Baro Başkanı Rıza Öztekin’i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette son yıllarda ülkede artan kadın cinayetleri konuşuldu.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebi ile Eskişehir Baro Binası’nda gerçekleşen ziyarette konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ülkenin içinde bulunduğu ürkütücü tabloda adaletin işlemesi için cesur ve aydınlık hukuk insanlarına büyük görev düştüğünü belirterek, Eskişehir Barosu’nun bu görevi en iyi şeklide yerine getirdiğini söyledi.
Eskişehir Baro Başkanı Rıza Öztekin ise, Eskişehir Barosu olarak adaletin işleyişi adına özveri ile çalışırken toplumsal sorunlar adına halkı bilgilendirecek ve farkındalık oluşturacak etkinliklere de imza attıklarını aktardı. Öztekin, bu çalışmalarda yerel yönetimlerin kendilerini yalnız bırakmayarak güç kattığını vurgulayarak, ziyaret için Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Tepebaşı’lı kadınlara teşekkür etti.