X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımları Bir Arada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımları Bir Arada

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
GÖKMEYDAN KAPALI SPOR SALONUNDA OYNANAN VE KONUK TAKIMIN 67-18’LİK SKORLA GALİP GELDİĞİ MAÇ SONRASI TEPEBAŞI BELEDİYESİNİN DESTEKLEDİĞİ ESKİŞEHİR BEDENSEL ENGELLİLER TEKERLEKLİ BASKETBOL TAKIMI VE KONUK TAKIMIN SPORCULARI BİR ARAYA GELDİLER.
Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımları Bir Arada

Bedensel Engelliler Spor Kulübü ve İstanbul Küçükçekmece Engelliler Dostluk Kulübü tekerlekli sandalye basketbol takımları, yaptıkları maç sonrası Gökkuşağı Kafe’de yorgunluk attılar.
Gökmeydan Kapalı Spor Salonunda oynanan ve konuk takımın 67-18’lik skorla galip geldiği maç sonrası Tepebaşı Belediyesinin desteklediği Eskişehir Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol takımı ve konuk takımın sporcuları bir araya geldiler. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç tüm sporcuları tek tek kutladı. Başkan Ataç, sporcularla bir araya geldiği yemekte, yaptığı konuşmada, “Sporun ve sporcuların her zaman destekçisiyiz. Özellikle engelli sporcular için gerekli her türlü desteği veriyor ve vermeye de devam edeceğiz. Azmin, gayretin ve çabanın önünde, hiçbir engelin olamayacağını kanıtlıyorsunuz. Bu çabanızı takdirle karşılıyorum. Hepinizi tek tek kutluyor, başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum” dedi.
Daha sonra, Eskişehir Engelliler Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Çiğdem Çalışır’a ve İstanbul Küçükçekmece Engelliler Dostluk Kulübü Kaptanı Ayhan Bahçeli’ye, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç tarafından, çiçek takdim edildi.