X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milletvekili Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yurt Dışı Gezisine Katılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milletvekili Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yurt Dışı Gezisine Katılıyor

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN İLE AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ SALİH KOCA'DAN SLOVENYA, SLOVAKYA VE ROMANYA’YA İŞBİRLİĞİ GÜÇLENDİRME ZİYARETİ
Milletvekili Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Yurt Dışı Gezisine Katılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Slovenya, Slovakya ve Romanya’yı kapsayan yurt dışı gezisine AK Parti Milletvekili Salih Koca da katılıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 30 Mart-1 Nisan tarihlerinde Slovenya, Slovakya ve Romanya’ya yapacağı resmi ziyaretlerde; başta siyasi ve ekonomik konular olmak üzere ikili ilişkiler tüm yönleriyle ele alınacağı, ilave işbirliği imkânları değerlendirileceği, bölgesel ve uluslararası konularda da görüş alışverişinde bulunulacağı ve bu ülkelerle mevcut işbirlikleri güçlendirecek anlaşmalarında da imzalanacağı belirtildi. Avrupa Birliği üyesi olan ve Türkiye’nin AB üyeliğine destek veren bu ülkelerin liderleri ile yapılacak görüşmelerde, ülkemizin AB’ye üyelik süreci ve katılım müzakerelerinde de ele alınacağı kaydedildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’nın gezi programlarına, bazı Bakanlar, bürokratlar, iş adamları ve AK Parti Eskişehir Milletvekili, Slovenya Dostluk Grubu Başkanı Sayın Salih Koca da refakat edecek.