X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Öğrenciler Klip Heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Öğrenciler Klip Heyecanı

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 15:03
ESKİŞEHİR ADALAR SEMTİNDE BİR ARAYA GELEN ADALET İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ, ÇEVRE DUYURLILIĞINI KONU EDİNEN BİR YARIŞMAYA KATILMAK AMACIYLA ÇEKİMİ YAPILAN KLİPTE ROL ALMANIN HEYECANINI YAŞADILAR.
Öğrenciler Klip Heyecanı

Adalar semtinde bir araya gelen Adalet İlkokulu öğrencileri, çevre duyurlılığını konu edinen bir yarışmaya katılmak amacıyla çekimi yapılan klipte rol almanın heyecanını yaşadılar.
Öğretmenlerinin gözetimindeki yaklaşık 20 öğrenci, Norveç’te düzenlenecek olan uluslararası düzeydeki bir çevre duyarlığını yarışmasına katılacaklar. Öğretmenler, yarışma ve çekilen kliple ilgili bilgi vermezken, çevrede bulunan veliler, bu gizliliğin önemli olduğunu belirttiler. Kafalarını benzer şapkalar takan Adalet İlkokulu öğrencileri, Porsuk çayı üzerindeki köprünün merdivenlerinin bir bölümü kapatarak gelip geçen vatandaşların ’ne yapılıyor’ şekindeki şaşkın bakışları arasında çekilen görüntülerin tamamlanmasını beklediler.
Çevre konusunda verilmek istenilen mesajın kapsamı anlatılmazken, veliler, bu klipin iki ayağı olduğunu, öncelikle Türkiye bölümünde başarılı olanların Avrupa’daki yarışmaya katılacağını belirttiler.