X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sokakta Bir Şeyler Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sokakta Bir Şeyler Oldu

  • Giriş Tarihi: 31.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 1.6.2015 06:08
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLE BU SENE YEDİNCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ESKİŞEHİR ULUSLAR ARASI SOKAK FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU.
Sokakta Bir Şeyler Oldu

Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi ile bu sene yedincisini gerçekleştirdiği Eskişehir Uluslar arası Sokak Festivali renkli görüntülere sahne oldu.
Porsuk Bulvarı’nda düzenlenen festivalde, Eskişehirliler güzel ve eğlenceli bir hafta sonu yaşadı. Büyükşehir Belediyesi ve Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından ortaklaşa düzenlenen 7’nci Uluslararası Sokak Festivali Porsuk Bulvarı’nda renkli görüntüler oluşturdu. Dünyanın dört bir yanından gelen müzik gruplarının porsuk nehri üzerinde kurulan duba sahnede ve sokakta verdiği konserler ile Eskişehir sanat dolu bir hafta sonu yaşadı. Festivalde düzenlenen konserler ve açılan stantlar insanların akınına uğradı. Festival kapsamında iki gün boyunca konserler, moda defileleri ile birbirinden farklı stantlarla birçok etkinlik Porsuk Bulvarı’nı şenlendirdi. Porsuk çayı üzerinde kurulan sahnede düzenlenen konserlere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.