ARKADAŞINA GÖNDER Daima kazandıracak işler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
kapat

Daima kazandıracak işler

“Küçük işler kriz dönemlerinde ortaya çıkar. Göz kamaştırıcı başarılar ancak kriz dönemlerinde yakalanır. Küçük işler görünmeyen fırsatları başarıya dönüştürür!” Siz de bu küçük işlerden birini seçerek kendi başarı öykünüzü yaratabilirsiniz...

Halk arasında yaygın bir kanı olan “Gıda işi zarar etmez” ifadesi aslında dayanağı olmayan bir önyargı değil, deneyime dayanan doğru bir tespit. Gerçekten de ‘gıda işi’ temel ihtiyaçların karşılanmasını sağlamakla kalmıyor, yarınların en popüler işini de temsil ediyor.  

kalan karakter 1000

araştırmacı araştırmacı

Asıl para kazanmak istiyorsanız binaların dışını köpükle kaplama işine (mantolama) ve izelasyon sıva malzemeleri üretimine giriniz 2 kişilk bir ekiple 5 ,6 katlı bir binayı 1 haftada bitirsiniz maliyeti sıfır denecek kadar az,kar oranı çok yüksek 5 bin tl maliyetse siz 30 bin tl alıyorsunuz,izalosyon işi patlama yapmış durumda 2015 yılında eski yeni bütün binalar ısı yalıtımı yaptırmak zorunda bankalar yalıtım yaptırmak isteyen binalara kredi de veriyor,siz paranızı bankadan peşin alırsınız.bir sıvacı birde boyacı tanıgın varsa en büyük izelasyoncu sensin aha size iş.bu işi şu anda ekip olarak yapan az 5-10 sene ye kadar çogalmadan başlayın,parayı kazanın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır8
cevapla 25.06.2011 10:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.