Günün en çok okunan 20 magazin haberi (12.07.2016)

  Giriş Tarihi: 12.07.2016 15:44 Güncelleme Tarihi: 12.07.2016 17:26
  • Günün en çok okunan 20 magazin haberi (12.07.2016)

   "Kafamı kızdırmayın, feribota atlar gelirim..."


   Datça'da tatil yapan Sarp Levendoğlu, Bodrum'un yeni halini ve buraya gidenleri eleştirdi.
   Aynı anlarda Gümüşlük'te bulunan Birce Akalay eşine 'Kafamı kızdırma, feribota atlar oraya gelirim' diye esprili bir yanıt verdi.

   'Kara kedi Bodrum'

   Oyuncu çift Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu'nun arasına 'kara kedi Bodrum' girdi. Erkek arkadaşlarıyla Datça'da tatil yapan Levendoğlu, sosyal medyadan Bodrum'a ve burada tatil yapanlara laf attı. Ancak ünlü oyuncunun eşi Akalay da tatil için Bodrum'u seçmişti.

   Eşine gözdağı verdi

   2014 yılında evlenen ve balayını da Bodrum'da geçiren çiftten Birce Akalay, instagram'da "Bodrum şahane… Kafamı kızdırmayın, feribota atlar gelirim" mesajını yayınlayarak Datça'daki eşine şakayla karışık gözdağı verdi.

   Tatile ayrı ayrı çıktılar

   Eşinden ayrı tatil yapması ve Bodrum hakkındaki mesajıyla Birce Akalay'la arasının bozuk olduğu konuşulan Sarp Levendoğlu, sürekli çıkan 'ayrılık' haberlerine ise şöyle yanıt verdi:
   "Dünyanın en güzel denizi Türkbükü'ydü ama iğrenç eğlence anlayışıyla her yerine saçmasapan barlar, gece kulüpleri yaptılar. Sonunda da o güzelim denizin dibi balçık oldu. Güzelim Bodrum'un her yeri bina, İstanbul'dan beter oldu."