5 günlük hava durumu
21 Nisan 2014 Pazartesi
Haftanın magazin turu 22-28 Mart
Yaşam 28 Mart 2010 - Pazar
 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Ayşe Özyılmazel İclal Aydın'la konuştu...

  Devrimizin hastalıklarından biri de bu; hata arama hastalığı. Karşımızdakinde hele ki başarılı biriyse ufacık da olsa bir hata bulduğumuzda sevincimizden göbek atıyoruz. Bu arada bütün meseleyi kaçırmışız, asıl olanı görmemişiz ne fark eder, hata bulduk ya! Çalsın sazlar, oynasın kızlar!

  Şimdi hatalı kulumuz yazar arkadaşım İclal Aydın. Ona 'arkadaşım' diyorum. Medyada 'arkadaşım' demek kolay iş değildir.

  "Ayar çekerim görürsün" Pek arkadaş yoktur buralarda. Diyelim menfaat vardır, geçici gruplaşmalar vardır, arkadan vurma vardır, çelme takma vardır, haset vardır, kin vardır, derinden öfke vardır.

  YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  İşte meşhur gözlükler

  Herkesin peşinde olduğu 25 gözlükten 9'unu bulduk! İşte Tuğba Erbil'in olay yaratan meşhur gözlükleri... Belki de ilk kez bir boşanma davasına güneş gözlükleri damga vuruyor. Parodiyi başlatanlar ise ünlü Erbil çifti. Tuğba Erbil'in, eşi Mehmet Ali Erbil'e boşanma davası açtığı günden beri bir mal kavgasıdır sürüp gidiyor. Bu kavga öyle bir noktaya vardı ki, boşanmada Tuğba Erbil'in güneş gözlükleri konuşulur oldu.

  Değiş tokuş yapalım

  Hatırlayacaksınız; "Mehmet Ali tabloları ve gümüş çatal bıçakları ben almayayım diye depoya kaldırmış!" diyen Tuğba Erbil'e, ünlü şovmen şöyle bir yanıt vermişti: "Niye saklayayım? Saklasaydım güneş gözlüklerini saklardım! Bir kadının kaç gözlüğü olabilir! Tam 25 tane Louis Vuitton marka güneş gözlüğü var. Her birinin değeri 2 bin TL. Hepsini verdim. Niye onları saklamadım o zaman?" İşte bu sözlerden sonra günlerdir, Tuğba Erbil'in gözlükleri konuşuluyor. Örneğin geçtiğimiz günlerde Doğa Rutkay katıldığı bir davette gözlüklerini göstererek; "Benim de çok gözlüğüm var, belki onunla değiş tokuş yaparız" dedi gülümseyerek... Biz de "Acaba Tuğba Erbil'in kaç güneş gözlüğü var?" sorusundan yola çıkarak, arşiv kayıtlarına girdik. (Eylem BİLGİÇ/GÜNAYDIN)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Aldatılma iddiaları yalan!

  İşte 'Sondan Sonra' isimli oyundan yer alan ve yönetmenliğinide üstelenen Emre Kınay verdiği röportajda samimi itiraflarda bulundu.

  Çok yoğun bir temponunu içindesiniz. Kızınız Duru ile görüşebiliyor musunuz? Aranız nasıl?
  Çok iyi. Bu aralar, benimle en büyük sorunu oyunu izleyememek. Çok sinirleniyor bana. Sürekli konuşuyoruz. Bir sıkıntı yok.

  Çok etkilendi mi boşanma sürecinden?
  Kendisine hissettirmemeye çalışıyoruz. Annesi ve babası olarak onu çok sevdiğimizi biliyor ve devamlı yanındayız. Çok fazla etkilenmedi.

  Peki beş sene sonra, "Madem beni çok seviyordunuz, neden ayrıldınız?" derse ne cevap vereceksiniz?
  Verecek bir cevabım yok. Hayat diyeceğim sadece. "O bana bunu yaptı, ben ona böyle dedim" gibi bir durum olmadığı için ne anlatacağımı da bilemiyorum. Her şey insanlar için.

  Çok şey yazıldı. Aldatma durumu var mı?
  Asla söz konusu değil. İddialar yalan... İki taraf içinde öyle bir şey yok. Doğru olmayan şeyler yazıldı. Bu yazılanlar bizi çok üzdü.

  Eski eşiniz Emine Ün ile görüşüyor musunuz peki?
  Tabii ki arkadaşlığımız devam ediyor. Başka türlüsü mümkün mü? Bizim ortak bir varlığımız var... kızımız Duru'nun mutlu olması ve iyi bir şekilde gelişmesi için kanlı bıçaklı bile olsak böyle bir hakkımız yok! Çünkü o çocuğu biz hayata getirdik, dolayısıyla her zaman onun sorumluluğuyla hareket etmemiz gerekiyor. Emine, örnek bir annedir. Ben de, elimden geldiğince örnek bir baba olmaya, kızımın her şeyiyle yakından ilgilenmeye çalışıyorum

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Özgü ekran yıldızı oldu
  'Hanımın Çiftliği', Özgü Namal'a birincilik getirdi! Kadın portalı 'iVillage'ın düzenlediği 'Türkiye'nin En Başarılı Kadın Dizi Oyuncusu' anketinde; ikinci de Nurgül Yeşilçay seçildi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Haluk çizgi film karakteri olacak

  Oyuncu Haluk Piyes, çocukların kahramanı olacak. Piyes; İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi tarafından kurulan 'Çocuk Suçlarını Önleme Derneği'nde görev alacak ve çocukları suçtan uzak tutmayı hedefleyecek. Dernek tarafından düzenlenecek her türlü aktivitede de gönüllü olarak yer alacak olan Haluk Piyes'le yapılacak ilk proje, çizgi film karakteri olacak. Piyes, "Çocuk yaşta suç işleyen ve suçları önleme amacıyla kurulan bu projede bulunmaktan gurur ve mutluluk duydum. Seçilecek bir Türk kahramınını çizgi film karakteri olarak canlandıracağım" dedi. (Özlem AVCI/MAGAZİN)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Herkes ‘Ergeç’ kitap kurdu olacak!

  Halide Edip Adıvar'ın aynı adlı romanından uyarlanan 'Kalp Ağrısı', atv'de yayınlanıyor. Dizide 'Azize'yi canlandıran Selma Ergeç: Kitap okunmasına katkımız oluyorsa ne mutlu bize! Klasik roman uyarlamalarının ekranlarda ilgi görmesi yapımcıları harekete geçirdi. Bu halkaya en son Halide Edip Adıvar'ın en güzel aşk romanı olarak bilinen 'Kalp Ağrısı' eklendi. atv ekranlarında yayınlanan 'Kalp Ağrısı' büyük ses getirdi.

  Büyük bir görev
  Daha yayınlanmadan önce bile tanıtımıyla izleyiciler arasında merak uyandıran 'Kalp Ağrısı'nın kitap satışı artarken, dizinin oyuncusu Selma Ergeç, uyarlama dizilerin kitap satışlarına etkisine dikkat çekti. Ergeç şunları söyledi: "Kitap okumayan bir toplumda edebiyat uyarlamalarının yapılması çok güzel. Çünkü 'Kalp Ağrısı' daha yayınlanmadan kitabının yeni basımı çıkmış. İzleyiciler kitap okumaya yönelmiş. Hiç kitap okumayan insanları kitaplara yaklaştırmak açısından dizilerin pozitif bir etkisi oluyor. Diziler dolaylı yoldan insanlara kitap okutuyorsa, büyük bir görevi tamamlamış oluyor diye düşünüyorum." (MERVE YURTYAPAN)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Lugano'nun derbi öncesi aile saadeti

  Fenerbahçeli futbolcu Diego Alfredo Lugano, bugün oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi, eşi ve çocuklarıyla Maslak TİM'de sahnelenen 'Jump' gösterisini izledi. Eşi Carina, çocukları Nico ve Tiago ile birlikte gösteriyi izlerken oldukça keyiflenen Lugano, moral depoladı. Çocuklarıyla birlikte kahkahalar atan Lugano; sırtta taşınan beyaz saçlı oyuncuya çok güldü. (Yüksel Yavuz/MAGAZİN)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Kutsi 'Bambaşka' biri oldu!

  İki yıl aradan sonra çıkartacağı yeni albümü 'Bambaşka' için gün sayan Kutsi, imaj olarak da kendisini yeniledi.

  Hayranlarının karşısına kendi deyimiyle; 'taze ve dingin bir Kutsi' olarak çıkmaya hazırlanan sanatçı, imaj fotoğrafları için Kemal Doğulu'nun objektifine poz verdi. 'Bambaşka' isimli albüm, nisanın ilk haftasında piyasaya çıkacak.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Süpürgeyi uçuracak cadı kim olacak?

  Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali'nin genç kadın oyuncuları teşvik etmek amacıyla düzenlediği 'Genç Cadı Ödülü' adayları açıklandı! Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali'nin genç kadın oyuncuları desteklemek ve kadınlar için olumlu ve güçlü rollerin yazılmasını teşvik etmek amacıyla düzenlediği 'Genç Cadı Ödülü' adayları açıklandı. Adaylar arasında, 'Uzak İhtimal'le Görkem Yeltan, 'Bornova Bornova'yla Damla Sönmez, 'Kıskanmak'la Nergis Öztürk ve Berrak Tüzünataç, 'Başka Dilde Aşk'la Saadet Işıl Aksoy ve 'Ses'le Selma Ergeç de bulunuyor. 6-13 Mayıs tarihleri arasında 13. kez düzenlenecek olan festivalin kapanış gecesinde verilecek ödül için 2009-2010 Mayıs ayları arasında gösterime girmiş Türkyapımı filmler değerlendirilecek. Geçen sene festivalin 'Genç Cadı Ödülü' 'Hayat Var' filmindeki oyunculuğuyla Elit İşcan'a verilmişti. (Özlem ESMERGÜL/MAGAZİN)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  En sonunda huzuru ve aşkı buldu

  Ceyda Düvenci, hayatının en güzel dönemini yaşıyor. Evliliğinde de işinde de her şeyin yolunda gittiğini belirten güzel oyuncu, mutluluk sarhoşu... Son olarak 'Ejder Kapanı' adlı filmde rol alan Ceyda Düvenci, oyunculuk serüvenini ve evliliğini Harper's Bazaar dergisine anlattı...

  Çok ilginç bir evlenme hikayeniz var, anlatır mısınız?
  Benim kuzenimle Engin'in (eşi) arkadaşı evli. 2001'de tanıştık. İlk tanıdığında beni, ailesine gidip televizyondan beni göstermiş ve 'Ben bu kızla evleneceğim' demiş. Altı sene boyunca çok iyi arkadaştık, dertlerimizi paylaştık. Zamanı olmadığını düşündü herhalde, bana başka türlü yaklaşmadı. 2008 yılında ilk evimi aldım, içinin yapılması gerekiyordu. Bir gün eve beraber baktık; o gün arabada bana evlenme teklif etti, ben de kabul ettim.

  Her şeyden memnun musunuz hayatınızda?

  Her anlamda mutlu ve huzurluyum; evliliğimde de, işimde de.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Hasip'e kızıyor beni azarlıyorlar

  Pazar akşamları atv'de yayınlanan 'Aşk Bir Hayal'de 'Hasip' karakterini oynayan Kemal Denizci, zaman zaman seyircinin 'Hasip'e kızıp, kendisini azarladığını söylüyor.

  atv ekranlarında yayınlanan 'Aşk Bir Hayal' dizisinde Orhan Kılıç'ın canlandırdığı 'Miran Ağa'nın yardımcısı 'Hasip'i oynayan Kemal Denizci, zaman zaman izleyicilerden tepki telefonları aldığını söylüyor. (Merve YURTYAPAN/MAGAZİN)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Bana iyilik yapma

  'Sondan Sonra' isimli oyun, izleyiciyi çok düşündürecek! 11 Eylül sonrası paranoyanın anlatıldığı uyarlama oyunda; hastalıklı bir aşk üzerinden, 'güç ve iktidar' ilişkisi sert bir dille irdeleniyor. Bu yüzden afişlere '16+' uyarısı kondu! Duru Tiyatrosu, mart ayına, 11 Eylül saldırıları sonrası yaşanan paranoyayı anlatan 'Sondan Sonra' (After the End) bomba gibi girdi. Emre Kınay ve Ahu Türkpençe'nin yer aldığı oyun, son dönemin en ilgi çeken eserlerinden...

  Bu dikkat çekici oyunun afişlerinde ise içerdiği bazı sert sahneler nedeniyle 16 yaşından küçüklere yasak uyarısı bulunuyor. Kınay bu durumu; "Tiyatrosevmez bir birey yaratmak istemem. Geleceğin seyircisini yaratmak için böyle bir önlem aldım!" sözleriyle açıklıyor. (İlker GEZİCİ)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Siga me* Yeğen!

  Ay Yapım'ın, 'Ezel' dizisini Portekizce altyazıyla yayınlamaya başlaması en çok Brezilyalı futbolcuları sevindirdi. Alex, Elona ve Deivid bayram yapıyor. Ramiz Dayı'nın artık Brezilyalı yeğenleri de var! Ay  Yapım, ülkemizde  yaşayan yabancıları düşünerek 'Ezel'i İngilizce ve Portekizce altyazıyla yayınlamaya başladı. 'www.ezel.tv' sitesinden başlatılan uygulama en çok Brezilyalı futbolcuları mutlu etti. Portekizce konuşan Brezilyalılar da, artık takım arkadaşları gibi diziyi rahatça izliyor. Bugüne kadar diziyi, arkadaşlarının tercümesiyle izleyen Fenerbahçeli Alex ve Deivid ile Galatasaraylı Elano habere en çok sevinen isimler oldu. Ay Yapım, şimdilik diziyi bu dillerde iki bölüm olarak yayınladı, ancak yeni bölümlerde yakında yayınlanacak.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Evine dön Johnny

  Vanessa Paradis, Angelina Jolie'nin korkusundan sevgilisi Johnny Depp'in 'The Tourist' isimli filmden ayrılmasını istedi! Life&Style, Paradis'in Depp'ten Fransa'ya dönmesini istediğini yazdı. Birlikte oynadığı her aktörün aklını başından alan, sayısız ayrılıkta ve ihanette ismi geçen Angelina Jolie (34), yine mutlu bir çiftin arasına girdi. Johhny Depp (42) ile 'The Tourist' isimli filmin çekimleri için Venedik'te bulunan Angelina Jolie'nin, ünlü oyuncuyla baş başa gazetelerde yer alan fotoğrafları Vanessa Paradis'ı (37) çıldırttı! Vanessa Paradis, iki çocuğunun babası Depp'ten, seti bırakıp hemen Fransa'ya geri dönmesini istedi! 12 yıldır, Depp ile mutlu bir ilişki yürüten Paradis'in yakınları, "Angelina, Brad Pitt'i bir film setinde Jennifer Anniston'ın elinden aldı! Vanessa, bu filmdeki seks sahnelerinin de sevgilisi ve Angelina arasında yakınlaşmaya neden olacağından korkuyor" diye konuştu. Life&Style dergisi, Paradis'ın her akşam son derece sinirli bir şekilde Depp'e telefon ettiğini ve sık sık sevgilisinden filmi bırakmasını istediğini yazdı.

  Aşkları büyüleyici!

  Johnny Depp ise Vanessa Paradis'ın bu sinirli tavrına karşı sık sık dergilere röportaj vererek, "Angelina, hayatımda tanıdığım erkeğine en bağlı kadınlardan  biri... Brad ve Angelina arasındaki aşk büyüleyici" diye konuşuyor. Bu açıklamalarıyla Paradis'ı sakinleştirmeye çalışıyor.

  ANGELİNA'NIN ÇITIR POZLARI

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  "Şarkımı Özcan okusaydı kusardım"

  Sevilen şarkıcı Feridun Düzağaç, yıllar önce şarkısını okumak isteyen Özcan Deniz'i çok ağır sözlerle eleştirdi.

  Yeni albümü 'FD 7"i çıkartan Feridun Düzağaç, Radyo Pink'teki Cadı Kazanı isimli programa konuk oldu. Şarkıcıya, yıllar önce "Alev Alev" isimli şarkısını Özcan Deniz'in okumak istediği sorulunca ağır cevap verdi. Düzağaç, "Özcan Deniz bu şarkımı okusaydı belki hatırı sayılır bir param olur. Türkiye'nin her yerinde şarkım duyulurdu. Ama dinleyicim çok incinirdi. Ben de ondan dinlediğimde şarkıdan kusar hale gelebilirdim" diye konuştu.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Tıpkı Anthony Quinn!

  Birkaç gün önce düzenlenen 'Yeşilçam Ödülleri' törenine katılan Tamer Karadağlı'nın 'sakallı' görüntüleri; eski eşi Arzu Balkan ve yakın dostu Hakan Yılmaz  tarafından twitter'da 'dedikodu malzemesi' oldu. Ödül törenini evinde izlerken, beyaz sakallı Karadağlı'yı gören Hakan Yılmaz, twitter'daki sayfasında "Tamer Karadağlı, Hazreti Hamza'ya dönmüş resmen" yorumunu yaptı. Yılmaz; Arzu Balkan'ın "Süper benzetme" yanıtı üzerine "Karizma hâlâ yerinde vallahi. Selam söyle..." dedi. Arzu Balkan'ın cevabı ise "Sen törendeysen sen söyle. Bir filmde oynayacak, Hazreti Hamza olacak" oldu.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Aşkınla yanıp söndüm Feride

  'Canım Ailem' fanları aşk heyecanı yaşıyor! 'Feride' ile 'Halim'in romantik anları, sanal ortamda sık sık gündeme geliyor. atv'nin sevilen dizisi 'Canım Ailem'de yaşanan 'Feride' (Ezgi Mola) ile 'Halim' (İlker Aksum) aşkı; sanal ortamda büyük destek topladı. İkilinin yakınlaşma sahnelerinden klipler yapılırken, internetteki forum sitelerinde de ilginç yorumlar yer aldı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  İlk klibi 'Yasak Aşk'a çekecek

  Hande Yener, ay  sonunda piyasaya çıkacak 'Hande'ye Neler Oluyor' albümünün ilk klibini 'Yasak Aşk' şarkısına çekecek. 11 yeni  şarkı ve 3 remix'in yer aldığı albümdeki 'Sopa' ve 'Yasak Aşk' parçaları arasında kararsız kalan Yener; sonunda kararını  verdi. Tüm söz, müzik ve düzenlemeleri Sinan Akçıl'a ait olan 'Hande'ye Neler Oluyor'un fotoğraf çekimlerini ise  Kemal Doğulu yaptı. Fotoğraf çekimleri İstanbul sokaklarında gerçekleştirildi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Tatil ödüllü Turnuva

  29 Mart-11 Nisan  arasında Tenis Eskrim Dağcılık Kulübü'nde düzenlenecek 'Hülya Avşar Veteran Tenis Turnuvası'nı kazanan dört çift; ödül olarak tatil kazanacak. Merit Otelleri'nin ödül sponsoru olduğu turnuvanın galipleri; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki Merit Crystal Cove Hotel'de bir hafta tatil yapacak. Turnuva, 29 Mart  Pazartesi TED'de yapılacak gösteri maçıyla başlayacak.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Etiketini gömleğin üstünde unuttu

  Genç oyuncu  Vanessa Hudgens'ın, önceki günkü alışveriş  turu, internet sitelerinin alay konusu oldu! Gömleği, üzerindeki etiketi bile çıkarmadan giyen Hudgens'ı hayranları  uyardı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Murat Göğebakan ihaneti doğruladı

  Murat Göğebakan, dün Günaydın'da yayımlanan eşi Sema Göğebakan'ın ihanetini doğruladı: Ruhen zulüm gördüm! Murat Göğebakan eşi Sema Göğebakan'ın kendisine ihanet ettiğini doğruladı. Önceki gün GÜNAYDIN'daki 'Boşanma Nedeni İhanet' başlıklı haberden sonra sanatçı, dün 'haberaktuel. com' internet sitesinde 'İhanet Acıtır Ama Unutulmaz Değildir!' başlıklı bir yazı kaleme aldı.

  MURAT GÖĞEBAKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Tuğba ne istiyorsa hepsini vereceğim

  Mehmet Ali Erbil konuştu: “Avukatıma talimat verdim. Daha fazla çirkinleşmemek için anlaşmalı olarak bu işi bitireceğiz. YaniTuğba ne istiyorsa vereceğim!”

  *MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  *TUĞBA ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Demet 'Eyvah' diyecek

  Demet Akalın, “Beni oynatsalar hiç para almazdım” dediği ‘Eyvah Eyvah’ filminin ikincisinde rolü kaptı! Ata Demirer, “Eğer beni oynatmazsan iki elim yakanda olur” diyen Akalın’ı, ikinci filminin kadrosuna aldı.

  *DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  35 milyon dolarlık jetine kavuştu

  Dünyayı saran ekonomik krizde Amerika ve Avrupa'daki birçok patron jetlerini satarken Türkiye'deki jet sayısı artıyor. Doğuş Holding'in patronu Ferit Şahenk'in de yeni bir jet aldığını öğrendim. 2001 krizinde kapattığı havacılık şirketini iki yıl önce 'Körfez Havacılık' adıyla yeniden faaliyete geçiren Şahenk, 35 milyon dolara Gulfstream 450 model jet satın almış. Şahenk, iki yıl önce siparişini verdiği yeni jetini almak üzere, pilotunu önceki hafta Amerika'ya göndermiş ve pilot Gulfstream 450'yi İstanbul'a getirmiş.

  *FERİT ŞAHENK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  TÜRKİYE'NİN EN PAHALI ÜÇÜNCÜ JETİ ŞAHENK'TE
  35 milyon dolar verip, dünyanın en çok satan, son teknoloji ile donatılmış, çok hızlı ve kıtalararası uçabilen Gulfstream 450 jetine kavuşan Şahenk. iki yıldır kullandığı 15.5 milyon dolarlık, orta menzilli Hawker 900 XP model jetini de satmamış. Ömer Dinçkök (42.5 milyon dolarlık), Mübariz Mansimov (40 milyon dolar) ve Mustafa Koç'tan (40 milyon dolar) sonra Türkiye'nin en pahalı jetine sahip olan Ferit Bey, dilerim jetini kazasız belasız kullanır. (Bülent Cankurt)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Filiz Akın: Yeni filmlerde masumiyet kalmadı

  1964 yılında çekilen 'Gurbet Kuşları' filminin yönetmeni Halit Refiğ'i anmak ve filmin başrol oyuncuları Cüneyt Arkın, Filiz Akın, Tanju Gürsu, Sevda Ferdağ'a onur ödülü vermek üzere önceki gün Beykent Üniversitesi'nde bir tören düzenlendi. 'Türk Sineması Sevgi Günü' adıyla bu yıl üçüncüsü yapılan etkinlikte; Türkiye'nin ilk göç filmi olarak nitelendirilen ve Kahramanmaraş'tan geldikleri İstanbul'a alışmaya çalışan, ancak sonunda yine köylerine geri dönen Bakırcıoğlu Ailesi'nin dramının anlatıldığı 'Gurbet Kuşları' filmi gösterildi. Etkinlikte, Halit Refiğ'e verilen ödülü, eşi Gülper Refiğ; Beykent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Yüksel'den aldı. Dört günde üç ödül aldığını söyleyen Filiz Akın'a ise ödülünü İzzet Günay verdi. "Köyden kente göçen bir ailenin yaşadığı kültür şokunu anlatan bu önemli filmde rol almaktan mutluluk duyuyorum" diyen Akın, konuşmasını şöyle sürdürdü:

  ZEMİN HAZIRLADIK
  "Elimizde, birbirimizi anlamamız için en büyük silahımız sinema kaldı. Türk Sineması olması gerektiği yerde ama bizim dönemimizde bir masal dünyası yaratmıştık. Seyircileri mutlu ettik, bugüne zemin hazırlardık. O dönemdeki filmleri kıymetli kılan tek şey, bugün kaybettiğimiz değerler. Sinemada masumiyet kalmadı, romantizm kalmadı, büyük aşklar kalmadı, fedakarlık dostluk kalmadı... Bu tüketim çılgınlığında tüm bu değerleri yitirmeye başladık. Eski filmler işte bu değerleri hatırlattığı için seviliyor ve unutulmuyor." Sağlık sorunları sebebiyle törene gelemeyen Cüneyt Arkın'ın ödülünü ise eşi Betül Arkın aldı. Arkın, törende şöyle konuştu: "Halit Refiğ, Cüneyt'in ilk filminin yönetmenidir. 'Gurbet Kuşları'nda damda tehlikeli bir sahne vardır. Refiğ, Cüneyt'in oradaki hareketliliğini görünce, 'Senin avantür filmlere geçmen lazım' demiş, ondan sonra da Cüneyt, 'Malkoçoğulları'na başladı. Şimdi 'Kara Murat'ların, 'Malkaçoğulları'nın ceremesini çekiyor. 'Keşke yapmasaydın' dediğimde; 'Dünyaya bir daha gelsem yine o hareketleri yapar, o filmlerde oynardım' dedi. Eski Cüneyt gibi aktif olmadığı için, bu haliyle insan içine çıkmak istemiyor."

  *FİLİZ AKIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Koleksiyonu S.O.S verdi

  Önceki gece Kıbrıs’ta; 146 ülkede faaliyet gösteren, kimsesiz ve yardıma ihtiyacı olan çocuklara ve ailelerine yardım eden S.O.S. kuruluşu yararına bir gece düzenlendi. Gecede; Paris Hilton, Meltem Cumbul ve Ziynet Sali gibi ünlüleri giydiren Kıbrıslı modacı Raşit Bağzıbağlı da yeni koleksiyonunu tanıttı. Kıbrıs Malpas Otel’de gerçekleşen gecede Bağzıbağlı’nın yeni koleksiyonu büyük beğeni topladı. Nur Gümüşdoğrayan, Selda Car, Fatma Yaman ve Ülkü Taşkın gibi mankenlerin yer aldığı defile sonrası Bağzıbağlı’na, S.O.S. KKTC Elçiliği belgesi verildi. Ziynet Sali’nin de sahne aldığı gecenin tüm geliri S.O.S. Çocuk Köyü’ne bağışlanacak. Bağzıbağlı, defile ve yardım gecesiyle ilgili olarak; “Ülkem için bu tarz etkinliklere her zaman katkıda bulunmaya hazırım” dedi.

  *ZİYNET SALİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Yeni albümün isim annesi Nazan Öncel

  Türk Pop Müziği'nin sevilen sanatçılarından Ferhat Göçer'in yeni albümü 'Biz Aşkımıza Bakalım'ın isim annesinin Nazan Öncel olduğu ortaya çıktı. Öncel'in 'Bırak Konuşsunlar' adlı şarkının içinde geçen 'Biz Aşkımıza Bakalım' cümlesini çok beğenen Ferhat Göçer, bunu albüm ismi yaptı. Verdiği şarkının okumalarında bizzat stüdyoda bulunmayı tercih eden Nazan Öncel "Ferhat'a bu şarkının çok yakışacağını düşünmüştüm. Stüdyoda gelip dinleyince yanılmadığımı gördüm" dedi.

  FERHAT GÖÇER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Aşk filmi teklif etti

  Türkan Şoray'ın hazırlayıp sunduğu 'Sinema Benim Aşkım' programında Türk Sineması'nın iki büyük yıldızı biraraya geldi. Şoray'ın Tarık Akan'ı konuk ettiği programda, sinema tarihimizin gizli kalmış olayları ve siyasi tarafı konuşuldu. "Aşk da politika gibi önemlidir" diyen Türkan Şoray, yönetmenlik yapmak için hayalini kurduğu filmiyle ilgili ipuçlarını izleyicileriyle paylaştı. Şoray, başrolü de Tarık Akan'a teklif etti. İkili daha önce Yeşilçam'a damga vurmuş pek çok filmde başrolü paylaşmıştı. Akan, programda Yılmaz Güney'in 'Maden' filmini cezaevinde makine kurdurup seyrettirdiğini ve oradaki mahkumlardan kazandığı parayı kendisine verdiğini anlattı.

  TÜRKAN ŞORAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  İbo ile Ajda 'Yüzyılın Fenomenleri' seçildi

  Televizyon duayeni Cenk Koray'ın anısına ilk kez düzenlenen ödül töreni, renkli görüntülere sahne oldu. İbrahim Tatlıses ve Ajda Pekkan'ın 'fenomen' ilan edildiği tören, sanat dünyasının ünlülerini ağırladı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  300 günübirlikçi

  BKM Mutfak'ın senaryosunu kendi yazdığı ve oynadığı ilk film 'Çok Filim Hareketler Bunlar'ın galası önceki akşam Kanyon'da yapıldı. Teknosa'nın sponsorluğunda çekilen filmin yönetmenliğini Ozan Açıktan, görüntü yönetmenliğini Ahmet Sesigürgil, yapımcılığını Necati Akpınar, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan üstlendi. Dokuz ayrı öykünün birleştirilerek yapıldığı film, izleyenleri kahkahaya boğdu.

  *YILMAZ ERDOĞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Ödül töreninde Okan'a fırça attı

  Cenk Koray anısına düzenlenen ödül töreninde eski spiker Mehpare Çelik; "Bir-iki kelime de Saba'ya sözüm var" dedi. Okan Bayülgen "Uyarı mı?" diye lafa girince, Çelik, ünlü şovmene; "İyi ki eski TRT'ciler olarak sizden akıllıyız" diyerek fırça attı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Yorgun Doğa'ya lens yerine gözlük

  Galada gözlükleriyle dikkat çeken Doğa Rutkay "Benim de Mehmet Ali kadar gözlüğüm var, ara sıra değiş tokuş yaparız" dedi. Rutkay'ın bu sözleriyle Tuğba Erbil için "25 gözlüğü" var diyen Mehmet Ali Erbil'e gönderme yaptığı düşünüldü.

  *DOĞA RUTKAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  *MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  10 numara imaj

  Galatasaray'ın '10 numara'sı Arda Turan, gözlükle görüntülendi! Turan'ın gözlüklerinin numaralı mı, yoksa imaj için mi olduğu anlaşılamadı.

  *ARDA TURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  *SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Öpüşürken sevgilim bizi izledi

  Yüksel Aytuğ'un hazırladığı Medyatik programına konuk olan Sermiyan Midyat itiraf etti: Katie ile öpüşürken sevgilim bizi izledi, çok soğukkanlıydı!

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Malkoçoğlu olmanın bedeli

  Cüneyt Arkın adına onur ödülü alan eşi Betül Arkın konuştu: “Cüneyt eskisi kadar aktif değil. Malkoçoğlu olmanın ceremesini sağlık sorunları yaşayarak çekiyor.”

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Ayar yazısı istifa getirdi

  Önce Tuna Kiremitçi köşesinde "Bir başkasıyla aynı evde yaşamak mümkünmüş" diye yazdı. Bu sözden alınan eski eşi İclal Aydın; 'Ayar çekerim görürsün' diye sert bir yanıt verdi. Kiremitçi de kızıp istifa etti.

  TUNA KİREMİTÇİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Seçkin Piriler sonunda Kaan ile evlendi

  Ünlü rock grubu Duman'ın solisti Kaan Tangöze, üç aylık hamile olduğu iddia edilen manken Seçkin Piriler'le evlendi! Ulus'ta gerçekleşen düğüne basın alınmadı. Çift, salondan çıkıp medyaya poz verdi.

  SEÇKİN PİRİLER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  DUMAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Sinema teklifleri alıyor

  Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan İlknur Soydaş, Bebek'te arkadaşlarıyla buluştu. Şu sıralar bir sinema filmi üzerinde çalıştıklarını söyleyen Soydaş, kendisine gelen projeler arasından en iyisine karar vermeye çalışıyormuş!

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Ezel'den sporcu

  atv'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran 'Ezel'in oyuncularından Bade İşçil önceki gün Bebek sahilinde spor yaparken görüntülendi. Gazetecilere gülümseyen İşçil, sporuna devam etti.

  *BADE İŞÇİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Aklında evinden başka bir şey yok

  Şarkıcı Özcan Deniz ile barışan Fahriye Evcen son günlerde tüm zamanını Bebek'te yeni aldığı evini döşemek için harcıyor. Her fırsatta İstinye Park'a gidip yeni evi için alışveriş yapan Evcen, önceki gün yine aynı alışveriş merkezinde mağazaları dolaştı. Halı bakan Evcen, bir züccaciyeden de 1000 TL değerinde porselen yemek takımı aldı.

  *FAHRİYE EVCEN-ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Hırsızlık sonrası popüler oldu

  Geçen hafta kendisinin de içinde bulunduğu cipi çalınan ve korku dolu dakikalar geçiren Eski DYP Milletvekili Sedat Aloğlu'nun eşi Yasemin Aloğlu, Bebek'te arkadaşı Güllü Aybar ile buluştu. Başından geçenleri Aybar'a anlatan Aloğlu neşesinden bir şey kaybetmezken, fotoğrafı çekilirken de "Popüler oldum" diye espri yaptı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Sunuculuk yapmaya gitti yarışmacı oldu

  facebook uygulaması üzerinden başlatılan Carlsberg 'Hayallerimin Turu' isimli yarışmanın tanıtımı önceki akşam Ghetto'da gerçekleşti. Sunuculuk görevini üstlenen Şebnem Dönmez, 26 Nisan'a kadar sürecek yarışmanın hediyelerini duyunca yarışmacı olmaya karar verdi.

  GERÇEK BİR HAYAL TURU
  www.hayalleriminturu.com adresinde dörder kişilik kurulan gruplar, neden bu tura kendilerinin gitmesi gerektiğini bir cümle ile anlatacak ve profillerine bir de video ekleyecekler. Yarışma sonunda birinciye Dönmez'i bile baştan çıkaran şu ödüller vaat ediliyor: Takım üyeleri, dört gün boyunca; Londra'nın en iyi otellerinden birinde kalacak, London Eye'a binip, özel VIP bölümden şehre bakacak, şehri tepeden izleyecekler. Onlar için özel olarak ayarlanan fotoğrafçı ve stilistle beraber, fotoğraf çekimine katılacaklar. Michelin yıldızlı şef Thierry Laborde'la tanışıp, beraber yemek yapacaklar. Ardından da tüm dünyada izlenme rekorları kıran 'Thriller Live Show'a gidip, Michael Jackson'ın şarkılarını dinleyip, söyleyecekler. VIP konser biletlerini alıp, O2 Arena'da Rihanna konserine gidecek, Wembley Arena'da rock grubu Kiss'i izleyecekler.

  HEMEN KLİBİNİ ÇEKTİRDİ
  Şebnem Dönmez, sunuculuğunu yaptığı 'Hayallerimin Turu' yarışmasının vaat ettiği hediyeleri öğrenince hemen kendisine bir grup kurdu. Dönmez, yarışmaya katılmak için gerekli olan videoyu da sahnede çektirip, yarışmacı oldu.

  *ŞEBNEM DÖNMEZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Okulda tam bir parazittim

  Son olarak 'The Wolfman' ile sinemalara konuk olan ünlü oyuncu Anthony Hopkins, 'gerçek oyuncu' denildiğinde akla gelen birkaç isimden biri. 'Kuzuların Sessizliği' isimli filmle 'En İyi Erkek Oyuncu' dalında Oscar alan, 60 yılı bulan sinema geçmişinde sayısız ödüle layık görülen 1937 doğumlu Hopkins, oyunculuk yapmaya henüz 17 yaşında karar verdi. Amatör bir tiyatro oyunu gördükten sonra yönünü oyunculuğa çeviren Hopkins, Fransız Gala dergisine verdiği röportajda, okulda başarısız olduğunu, bu yüzden oyunculuğu seçtiğini söyledi!


  *ANTHONY HOPKINS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Çocuklarını sete getirdi

  Bir dönemin seks sembolü Sharon Stone, üç çocuk evlat edindikten sonra son derece düzenli yaşayan bir anneye dönüştü... Stone son olarak, Roan Joseph ve Laird Vonne isimli en büyük iki çocuğunu yanına alarak, oyuncusu olduğu 'Law&Order' isimli dizinin setine götürdü. Çekimler için her ara verildiğinde, çocuklarıyla ilgilenen Stone, onlarsız zamanın geçmediğini söylüyor. Stone, en küçük çocuğunuysa evde bıraktı.


  *SHARON STONE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Dijitalin lideri

  Yıllardır albüm çalışması yapmayan Leman Sam, buna rağmen dijital ortamda en fazla rağbet gören isim olmayı başardı! Sam, Power Club sitesinde 'şarkıları en çok satılan sanatçılar listesinde' bir numara!

  *ŞEVVAL SAM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Hayranları Tuba'ya en çok Murat'ı yakıştırdı!

  atv'nin sevilen dizisi 'Gönülçelen'in yıldızı Tuba Büyüküstün'ün hayranları; bir anket düzenleyerek, 'Tuba'ya en yakışan jön'ü seçti. www.tubabuyukustun. biz sitesindeki ankette en fazla oyu 'Aşk ve Ceza'nın yakışıklı oyuncusu Murat Yıldırım aldı.

  İkincilik Bülent'e
  Geçen yıl 'Asi' dizisinde rol alan ikiliyi birbirlerine çok yakıştıran Tuba hayranları; ikinciliği ise eski sevgilisi Bülent İnal'a verdi. 'Ezel'in starı Kenan İmirzalıoğlu ise Tuba'ya yakışan üçüncü jön seçildi. Murat Yıldırım, oyların yüzde 60.45'ini alırken, Bülent İnal'ın oy oranı ise yüzde 15.25. Fanlarının Tuba Büyüküstün'e 'hiç yakıştırmadıkları' oyuncu ise Mahsun Kırmızıgül oldu. (Öner ÖNGÜN/MAGAZİN)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Gökdelen kadar kitap okumuş

  ‘Dersimiz Atatürk’ filminde ‘Ata’yı canlandıran Halit Ergenç: “Film sayesinde çok şey öğrendim. Mesela Atatürk 3 bin 997 kitap okumuş. O kadar kitabı üst üste koysan 40 katlı bir gökdelen eder.”

  *HALİT ERGENÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Alişan'ın yemin töreni yarın

  Geçtiğimiz ay, Manisa Alaşehir Askeri İnzibat ve Trafik Taburu'na teslim olan Alişan, acemi eğitimini tamamladı. Yarın yemin töreni gerçekleşecek olan ünlü şarkıcı, 25 metrelik atışlarda birinci olduğu için bir de ödül alacak. Törenin ardından İstanbul'a gelecek olan Alişan, önceki hafta doğan yeğenini görecek. Alişan, askerliğinin geri kalanını Cem Yılmaz'ın askerlik yaptığı Ankara Armoni Mızıkası Komutanlığı'nda yapacak.

  ALİŞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

  Alişan'ın yemin töreni yarın

  Geçtiğimiz ay, Manisa Alaşehir Askeri İnzibat ve Trafik Taburu'na teslim olan Alişan, acemi eğitimini tamamladı. Yarın yemin töreni gerçekleşecek olan ünlü şarkıcı, 25 metrelik atışlarda birinci olduğu için bir de ödül alacak. Törenin ardından İstanbul'a gelecek olan Alişan, önceki hafta doğan yeğenini görecek. Alişan, askerliğinin geri kalanını Cem Yılmaz'ın askerlik yaptığı Ankara Armoni Mızıkası Komutanlığı'nda yapacak.

  ALİŞAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Yeni şarkılarını söyledi

  Ünlü şarkıcı İzel, yeni albümünün şarkılarını ilk kez İŞBİR Yatak'ın düzenlediği bir gecede söyledi. Türk Sanat Müziği'nin sevilen şarkılarını pop-caz sound'unda düzenleyen İzel, yeni albümüyle iddialı olduğunu belirtti. İzel'e, şarkılarında Ufuk Yıldırım ve Emel Müftüoğlu'nun kızı Çağrı da eşlik etti. Gecenin sonunda ünlü şarkıcıya, 3 bin TL değerinde stres önleyici ve masaj yapabilen kumandalı bir yatak hediye edildi.

  *İZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Yine çok şıklar

  Cemiyet hayatının seçkin isimleri arasında yer alan Derin Mermerci önceki gün Bebek'teki Happily Ever After'da yemek yedi. Mermerci'nin bahar şıklığı dikkat çekti. Bebek'in müdavimlerinden Eda Taşpınar da Bebek'te bir başka mekanda yemek yedi. Taşpınar da yine kendine özgü giyim tarzıyla beğeni topladı.

  DERİN MERMERCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Bebeğin mezarını ben de bilmiyorum'

  Şarkıcı Seren Serengil'in düşük yaptığı bebeğinin mezar yerini göstermeği gerekçesiyle şikâyetçi olduğu eşi Musa Aytun soruşturma kapsamında savcıya ifade verdi. Sultanahmet'teki İstanbul Adliyesi'ne gelen Musa Melih Aytun şöyle dedi: "Defin için babam, yardım etmek istedi. Bebeği Musevi mezarlığına gömebileceğimizi söyledi. Ancak annesi Yahudi olmadığı için bebeğin Musevi mezarlığına gömülmesi mümkün değildi. Babamın iltimasıyla izin verildi. Buna karşılık da çocuğun mezar taşına isminin yazılmayacağı bildirildi. Babam da bunu bana ve Seren'e söyledi. Ben de babam da mezar yerini bilmiyoruz."

  *SEREN SERENGİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Şoray'ın tablosunu 200 bin liraya aldı

  Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin himayesinde, "Baba Beni Okula Gönder" projesi kapsamında, önceki gün İstanbul Hilton'da düzenlenen gecede 11 sanatçı ile 56 ressamın 67 eseri satıldı. Davetiyelerin 250 liradan satıldığı gecede, 2.1 milyon lira gelir elde edildi. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in de katıldığı gecenin geliri ile bir kız yurdu yapılacağı belirtildi. Müzayedede televizyon, tiyatro ve sahne dünyasının ünlü isimlerinin çalışmaları da satışa sunuldu. Beren Saat'in tuval üzeri karışık teknik resmi 30 bin liraya müzayedeyi yöneten Beyaz Müzayede tarafından alındı. Türkan Şoray'ın 100 bin liradan müzayedeye konulan tuval üzeri yağlıboya çalışması için Sadettin Saran ve Erdoğan Demirören çekişti. İkili 150 bin liraya kadar çıktı. Ama sanatçı Haluk Akakçe, Şoray'ın çalışmasına 200 bin lira teklifte bulununca Saran ve Demirören çekildi. Akakçe, müzayede sonrası soluğu Türkan Şoray'ın yanında aldı ve kendisiyle tanıştı. Türkan Şoray da tablosunu 200 bin liraya satın alan Akakçe'ye teşekkür etti.

  *TÜRKAN ŞORAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Bebeği ile Bebek turu

  Havanın güzel olmasını fırsat bilen çiçeği burnunda anne Pınar Tezcan, bebeği Derin ile birlikte önceki gün Bebek sahilinde gezintiye çıktı. Tezcan, arabasında mışıl mışıl uyuyan kızını basına gösterdikten sonra Happily Ever After adlı restoranda öğle yemeğini yedi.

  *PINAR TEZCAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Eğlenceli' kadın

  'Bir Kadın Bir Erkek' dizisinin 'Zeynep'i Demet Evgar, imaj tazeledi! Saçlarını platin sarısına boyatıp, 'punk' modeli kestiren Evgar, "Saçlarım doğadan... Kendimi eğlenceli hale getirdim" dedi.

  DEMET EVGAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  BUGÜNKÜ SABAH'IN HABERİ ŞÖYLEYDİ:

  Boşanma nedeni ihanet!

  Kanser tedavisi gören Murat Göğebakan'ın iyileşir iyileşmez eşine boşanma davası açması kafaları karıştırmıştı. Bu ani ayrılığın altından bir 'genç sevgili' ve 'ihanet' çıktı!

  Gördüğü kanser tedavisinin ardından sağlığına kavuşan Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan ile aldıkları ani boşanma kararının nedeninin ihanet olduğu iddia edildi. Çifte yakın bir kaynak, Sema Göğebakan'ın yedi aydır, İstanbul  Büyükşehir Belediyesi basketbol takımından Doğan Deniz Yiğit adlı basketbolcu ile aşk yaşadığını söyledi. Sema Göğebakan'ın 240 gün hastanede tedavi gören eşini sadece beş kez görmeye gitmesi üzerine Murat Göğebakan'ın durumun farkına vardığı ve bu aldatma olayının gizli tutulması için çiftin arasında bir protokol yaptığı da konuşulanlar arasında.

  Olaylar, Mayıs 2009'da kanser teşhisi konan ve 240 gün boyunca ağır bir tedavi gören Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan'a önceki ay boşanma davası açmasıyla ortaya çıktı. Ünlü şarkıcının hastalığı yendikten sonra aniden boşanma davası açması herkesi şaşırtmıştı. İlk başlarda eşi Murat Göğebakan'dan boşanmayacaklarını sadece zor bir süreçten geçtiklerini ve bu durumu düzelteceklerini söyleyerek, çıkan haberleri yalanlayan Sema Göğebakan, daha sonra da boşanacaklarını doğrulamıştı.

  Boşanma nedeni olarak ikili arasındaki fikir ayrılığı ve şiddetli geçimsizlik gösterilse de, mahkeme dilekçesinde asıl nedenin 41 yaşındaki Sema Göğebakan'ın gönlünü facebook'ta tanışıp arkadaş olduğu kendisinden 20 yaş küçük basketbolcu Doğan Deniz Yiğit'e kaptırması olduğu belirtildi. Göğebakan konu ile ilgili sorulara sessiz kalırken, Sema Göğebakan ise aşk iddialarını ve sevgilisi ile bir barda geç saatlere kadar eğlendiği iddialarını yalanladı.

  Sema Hanım kendisini şu sözlerle savundu: "Ben herkesle eğlenmeye gider, sarılıp dans edebilirim. Hepsi benim sevgilim mi olacak!" Tüm parasını hastane masraflarına harcayan Göğebakan bu olayın üzerine evden ayrıldı ve Levent'te bulunan ofisine taşındı. Göğebakan şimdi Avrupa turnesine çıkmaya hazırlanıyor.

  MURAT GÖĞEBAKAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Amerika'yı sevmedim ama Dublin'i özledim

  Uzun yıllar ABD ve İrlanda'da yaşayan Kenan Ece: "Artık kendi ülkemde sahaya çıkıp, 90 dakika oynamam gerektiğini hissettim, döndüm. Bir yılda İstanbul'a alıştım. Amerika'yı değil ama 'ikinci evim' dediğim Dublin'i gerçekten özledim..." Liseden sonra Amerika'da yaşayıp, oyunculuk eğitimi alan ve İrlanda'da uzun yıllar geçiren genç oyuncu Kenan Ece; atv'nin sevilen dizisi 'Samanyolu' ile hayran kitlesini genişletti.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Bir de pornocusu çıktı!

  Henüz geçen hafta evine dönen Tiger Woods'un, hakkındaki ihanet haberlerinin sonu gelmiyor! Son olarak, porno filmlerde oynayan Devon James de ünlü golfçüyle ilişki yaşadığını söyledi. James, 2006 yılında Woods ile görüşmeye başladığını, ilişkilerinin 2008 yılına kadar sürdüğünü söyledi. Tiger'ın James ve bir başka kadınla grup seks yapmak için de 3 bin dolar ödediğini belirtti.

  *TIGER WOODS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  *ELIN NORDEGREN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  ''Woods'un metresleri yarıştı''-GALERİ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Monroe'nun 'sıcak' fotoğrafları

  Marilyn Monroe'nun, ilk kez ortaya çıkan 11 fotoğrafı, dün İngiliz basınında yayımlandı. Güzel yıldızın, 1959'da 'Bazıları Sıcak Sever' filmin setinde çekilen fotoğraflarının renkli oluşu da dikkat çekici. 'Bazıları Sıcak Sever' siyah-beyaz  çekilmişti.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Kariyeri için nişanlısını bıraktı

  ABD'li sosyetik güzel Kim Kardashian, nişanlısı Reggie Bush'tan ayrılma  kararı aldı! Kısa bir süre önce  ünlü  basketçiyle nişanlanan ve yaz sonu için evlilik  planları yapan Kardashian, kariyerine odaklanmak için ayrılık  kararı aldı. Reggie Bush'a yakın kaynaklar da, "Kim'in bu kadar ünlü olması, Reggie'nin üzerinde büyük bir stres yaratıyordu. Ayrılığı o da istedi" diye konuşuyor.

  KIM KARDASHIAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Kendini aştı!

  Bir zamanların gelecek vaat eden genç oyuncusu  Mischa Barton'ı görenler artık tanıyamıyor! Barton, basına yansıyan son fotoğraflarıyla kendini aştı! Objektiflere, parkta otururken yakalanan oyuncunun, selülikli bacakları, dibi çıkmış saçlarının üstüne, bir de parmağıyla burnunu karıştırması muhabirlerin midesini bulandırdı!

  *MISCHA BARTON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Evlilikte biri alttan almalı!

  Özlem Yıldız, eski nişanlısı Mehmet Ali Erbil'in boşanmasıyla ilgili 'ayakligazete. com'a konuştu: "Yuva kurmak zor... Yıkmak da zor olmalı. Evlilikte bir tarafın hep alttan alması lazım. Mesela ben, kendi evliliğimde  alttan alan tarafım!"

  ÖZLEM YILDIZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Nerede kaldın Brad!

  Brad Pitt'in son filmi  'Kick-Ass'ın galası için, Londra'ya gitmesi başına dert oldu. Angelina Jolie, gala sonrası, sabaha dek eğlenen ve Venedik'e dönmekte geç kalan Pitt'i fırçaladı! Güzel oyuncu, balkonda yanına gelen Pitt'e, "Nerede kaldın Brad?" diye bağırdı!

  ANGELINA JOLIE - BRAD PITT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Gözü Arsenal'da

  Rap şarkıcısı Jay-Z, Amerika'nın en popüler baskerbol takımlarından 'New Jersey Nets'in ardından şimdi de, gözünü İngiltere'nin en büyük futbol takımlarından Arsenal'a çevirdi. Jay-Z'ye yakın isimler, müzisyenin Arsenal'ın hisselerinin bir kısmını almayı planladığını, bu amaçla görüşmelere başladığını söylüyor.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Çocukken astronot olmak istiyormuş!

  Fadik Sevin Atasoy, geçtiğimiz günlerde Oyun Odası Çocuk Ajansı'ndaki oyuncu olmak isteyen miniklerle biraraya geldi. Haluk Piyes'le birlikte atölye çalışması yapan Atasoy; "Küçükken astronot olacağım sanıyordum. Olamayacağımı anlayınca oyuncu oldum" dedi. Oyunculuğu çok sevdiğini belirten Atasoy, şunları söyledi: "Annem ve babam sayesinde tiyatro kulislerinde gözümü açtığım için şanslıyım. İşin içinde doğdum. Bugün benimle aynı yaşta olan birçok arkadaşım, mesleğin cefasını görünce kaçtı. Ben sabırlı çıktım. Bin kere dünyaya gelsem yine bu işi yaparım."

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Yine birlikte oynarız

  Bir buçuk aylık oğulları Ali'yi evde bırakıp Bebek sahilinde yürüyüşe çıkan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, yeniden aynı projenin içinde yer alabileceklerini söylediler. Daha önce 'Binbir Gece' dizisinde birlikte oynayan çift, "İyi bir proje gelirse, ikimiz de bunu seve seve kabul ederiz" diye konuştu. Çift, evliliklerinin çok iyi gittiğini söylerken; Korel, Ergenç'i 'mükemmel bir baba' olarak tanımladı.

  BERGÜZAR KOREL VE HALİT ERGENÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  İstinye kışlık, Bebek yazlık

  'Arka Sokaklar' dizisinin komiseri İlker İnanoğlu, sevgilisi Özge Ulusoy ile Bebek'te yemek yerken görüntülendi. Kış aylarını İstinye Park'ta geçiren ve sürekli burada fotoğraflanan sevgililer havaların ısınmasını fırsat bilip Bebek sahiline indi. İnanoğlu, "Bu güzel havayı değerlendirip Bebek'e geldik. Bir değişiklik olsun istedik" dedi.

  İLKER İNANOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Bak oğlum bizi çekiyorlar

  Oyuncu Burak Sergen ve eşi Işıl Sergen yedi aylık oğulları Cansın ile birlikte önceki gün Bebek sahilinde bulunan Türkan Sabancı Parkı'nda dolaştılar. Burak Sergen fotoğraflarının çekildiğini fark edince, oğluna parmağı ile objektifi işaret etti.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  İçimdeki heyecanı şarkılarıma yansıttım

  'Kalp Kalbe Karşı' şarkısıyla tanınan Aslı Güngör, 'Aşk Alev Aldı' adlı bir maxi single çıkardı. Güngör, single'ın çıkış şarkısı 'Ben de Dahil'e, Salih Singin yönetmenliğinde klip çekti. Klipte genç şarkıcıya dört oyuncu eşlik etti. Aynı odada farklı iki çiftin ayrılıklarının anlatıldığı klip, 15 saatlik bir çalışma sonucunda tamamlandı. Aslı Güngör, "Yepyeni şarkılarla müzikseverlerin karşısına çıkmak çok heyecan verici. İçindeki heyecanı şarkılarına da yansıyan, gerçekten yapmak istediklerini müziğine de yansıtmış biri olarak sevenlerimin karşısına çıkmak için sabırsızlanıyorum" dedi.

  ASLI GÜNGÖR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Kısmetse bu yaz düğün var!

  İpek Tuzcuoğlu, kısmetse artık bu yaz şarkıcı-işadamı Aziz Birsin ile vuslata erip, gelin olacak! Hoş Tuzcuoğlu, 2008 baharında flört etmeye başladığı Birsin ile o yaz evlilik kararı alıp, tarih bile belirlemişti ancak evlilikten vazgeçip, sevgilisini terk etmişti. Tuzcuoğlu, dört ay sonra Birsin'e geri dönmüştü. Müstakbel gelin ile damat bu yaz evlenmeye karar vermiş. Hatta İpek Hanım, Bodrum'da birlikte yaşayacakları aşk yuvalarını gönlünce dekore etmeye başlamış. Umarım bu kez mutlu sona ulaşırlar!!! (Bülent Cankurt)

  İPEK TUZCUOĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Mutluluk' bitti

  'Mutluluk' filmiyle yıldızı parlayan Murat Han’ın, Leyla Başak’la ilişkisi sona erdi. Çiftin evleneceği iddia ediliyordu.

  MURAT HAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Dereyi görmeden paçayı sıvadı

  Bir iş görüşmesi için Bebek'e gelen Hande Ataizi'nin spor kıyafeti dikkat çekti. Yırtık jean pantolonunun paçalarını kıvıran Ataizi, altına da babet giymişti. Çoğunlukla klasik bir stili tercih eden Ataizi kendi kıyafeti ile ilgili şu espriyi yaptı: "Dereyi görmeden paçaları sıvadık, ne yapalım!"

  HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Düğünden aşk çıktı!

  Özlem Önal'ı 24 Şubat gecesi Blackk'te görmüştüm; yanında da aralık ayında nişanlısı Hilal Kosif'ten ayrılan Selhan Aloğlu vardı. İkilinin samimiyeti, özellikle dudak dudağa yaptıkları romantik dans herkesi dumura uğratmıştı! Bu samimiyetin altından aşk çıktı! Ex nişanlısı Hilal Kosif, Can Artam ile yeni bir aşka yelken açınca Selhan da, Önal ile misilleme yapmış anlaşılan! Çiçeği burnunda aşıklar birlikte görüntülenmemeye çalışsa da Ralf ile Sanem'in düğününde yaptıkları romantik dansla aşklarını herkese ifşa etmişler. Bu arada Selhan'ın Önal'ın Süzer Residance'daki penthouse'unda kaldığı konuşuluyor!!! (Bülent Cankurt)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Ferzan bizim gururumuz

  İtalya'da yaşayan Türk yönetmen Ferzan Özpetek, son filmi 'Serseri Mayınlar' için önceki akşam özel bir gösterim yaptı. Film öncesi Kanyon'daki Gina'da, pek çok ünlü isme kokteyl veren Özpetek, "Bu gece dostlarım için bir davet verdim" dedi. Gecede en büyük ilgiyi Kenan İmirzalıoğlu gördü. Filmi izleyen İmirzalıoğlu, Özpetek'i "Dünyaya yeni bir film kazandırmış" diye övdü. İmirzalıoğlu, "Tabii ki filminde oynamak isterim" dediği Özpetek için, "Filminde oynamasam bile onun bize yaşattığı gurur yeter." dedi.

  FERZAN ÖZPETEK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYTINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Junior Gaga geliyor!

  Müzik piyasası Lady Gaga'ya yeni yeni alışmaya başlamışken, ortaya bir de küçük kız kardeşi çıktı! Lady Gaga'nın 'Telephone' isimli son klibinde oynayan Natali Germanotta, bir yandan müzik derslerine de start verdi.

  *LADY GAGA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Nurgül Yeşilçay Irak'ta seviliyor

  Türk oyuncuların yurtdışında gördüğü ilgi artarak büyüyor. Arap ülkelerinde Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ ve Songül Öden'in fırtınasından sonra Nurgül Yeşilçay da Irak'ı kasıp kavuruyor. Irak Al Rasheed TV'den Cevdet Elasafi 'Günaydın Irak' adlı sabah programına gelen yoğun istek üzerine Istanbul'da Nurgül Yeşilçay ile bir röportaj gerçekleştirdi. 'Ezogelin' adlı dizisi 'Cevahir' adıyla Al Rasheed Irak ve Abu Daby Körfez televizyonlarında yayınlanan Yeşilçay'ın Irak'ta büyük ilgi gördüğünü söyleyen sunucu Elasafi, Yeşilçay'ın ülkelerinde çok sevildiğini ve yeni doğan çocuklara Cevahir adının verildiğini anlattı. Yeni dizisi 'Aşk ve Ceza' da Abu Daby TV'de yayınlanmaya başlayan Nurgül Yeşilçay da Irak halkına çok teşekkür ederek sevgi ve selamlarını gönderdi. Yeşilçay en kısa sürede Irak'ı ziyaret etmek arzusunda olduğunu da sözlerine ekledi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Lüksten vazgeçemediği için döndü

  Tiger Woods'un defalarca aldatılan eşi Elin Nordegren, eşine geri döner dönmez soluğu Woods'un lüks yatında aldı. Çocukları Sam ve Charlie'yi de yanına alan Nordegren, evinden iki saat uzakta demirlemiş olan yatta son dönemde yaşadığı stresi unutmaya çalıştı. Çifte yakın isimler, Elin Nordegren'in lüks yaşantıya alıştığını ve eşini bu yüzden 'affettiğini' söylüyor!

  *ELIN NORDEGREN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Okan'dan intikam almadım'

  "10 yıl önce bir TV programı yapmak isteyen Şahan Gökbakar, 'Dikkat Şahan Çıkabilir' projesinin yer aldığı dosyayı alarak Okan Bayülgen'in bir alışveriş merkezindeki imza gününe gider. Onu dikkatle dinleyen Bayülgen, 'Dosyaya telefon numaranı da yaz, inceleyip sana yardımcı olacağım' der. Mutlu bir şekilde alışveriş merkezini dolaşan Gökbakar, sigara izmaritini atmak için çöp kutusuna yöneldiğinde, bir saat önce Bayülgen'e teslim ettiği dosyasının çöpte olduğunu görür. Ve işte o gün, 'Okan Bayülgen, bu yaptığını hiç unutmayacağım, bir gün çok güçlü olup karşına çıkacağım' der..." Hürriyet bu olayı, Şahan Gökbakar'ın, geçtiğimiz haftalarda konuk olduğu bir TV programında Okan Bayülgen'i samimi bulmadığını açıklayıp, onu sert bir dille eleştirmesine gerekçe gösterdi... Haberde Şahan için, 'İntikam yemini etti' ara başlığı kullanıldı... Haber doğru. Bu özel haber de Sema Eren gibi deneyimli bir magazinciye yakışırdı zaten. Ancak bu doğru haberin kurgusu hatalı... Yeşilçam melodramlarını hatırlatıyor: Esas oğlan, "Bir gün çok güçlü olup karşına çıkacağım" der ve kapıyı çarpıp gider. Lafı fazla uzatmayayım... Şahan'ı arayıp, "Yeşilçam filmlerindeki fakir ama onurlu genç gibi intikamını almışsın" dedim... O da hem güldü, hem de şu kısa açıklamayı yaptı: "Evet, olay doğru. Bu olayı yakın çevremden arkadaşlar biliyordu. Ancak Okan'dan intikam almak gibi bir takıntım hiç olmadı. Zaten neyin intikamını alacağım ki! Ve neden 10 yıl bekleyeyim! Ben sadece Okan'ı eleştirdim. O, nasıl herkesi eleştiriyorsa, ben de onda yanlış gördüğüm özellikleri eleştirme hakkına sahibim. Olay budur!" Bana kalırsa da Şahan, asıl intikamını atv'de yaptığı programda ilk iki ay Okan'ı reytinglerde geçerek aldı. Tabii bir de gişe rekorları kıran 'Recep İvedik' serisi var! Hatırlarsınız, geçen hafta, "Ajdar bile Okan'dan daha samimi" demiştim... Vallahi Sema'nın bu haberinden sonra Ajdar'dan daha trajikomik bir örnek bulmak farz oldu... Önerisi olan varsa bana yazsın. (Mevlüt Tezel)

  OKAN BAYÜLGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Diva'ya 263 bin lira vergi cezası

  Vergi rekortmenlerinden Bülent Ersoy, Maliye'ye bu kez vergi cezası için uğrayacak. Şişirilmiş faturalar saptayan vergi dairesi, 'Diva'ya 263 bin liralık ceza kesti. Sanatçının uzlaşma için Maliye'ye gideceği öğrenildi.

  Bülent Ersoy, genellikle ekranda ve gazetelerin magazin eklerinde görmeye alışık olduğumuz bir isim. Ancak 'Diva' lakaplı ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un başı Maliye ile derde girince iş ekonomiye düştü. Sanatçının 2005 yılı hesaplarını inceleyen Maliye uzmanları çeşitli kurumlardan alınan faturalarla giderlerin şişirildiğini tespit etti. Hazırlanan inceleme raporu sonrasında ünlü sanatçıya 263 bin lirası vergi aslı, 250 bin lirası da gecikme cezası olmak üzere yaklaşık 500 bin lira vergi cezası kesildiği öğrenildi.

  Diva'nın cezayı ödemeyi kabul ettiği ve uzlaşma komisyonuna başvurduğu da gelen haberler arasında. Ersoy'un uzlaşma sonrasında cezasının ciddi anlamda düşeceği tahmin ediliyor. Bülent Ersoy, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı (İVDB) tarafından açıklanan 2008 vergi rekortmenleri listesinde 13'üncü sırada yer almıştı. 1 milyon 306 bin lira gelir beyan eden Ersoy, 451 bin lira vergi tahakkuk etmiş, giderler düşüldükten sonra toplam 43 bin lira vergi ödemişti. 2007'de 1,9 milyon lira gelir ile listenin 8'inci sırasında yer alan sanat müziğinin güçlü sesi, 202 bin lira vergi ödeyerek Maliye'nin yüzünü güldürmüştü. Sanatçı 2005 ve 2006 döneminde ise 25 kişilik listeye girmeyi başaramamıştı. İVDB tarafından açıklanan 2008 vergi rekortmenleri listesinde sanatçılar arasında Seda Sayan (Aysel Şan) birinci olmuştu. Ekranların sevilen yüzlerinden Sayan, 8.2 milyon gelir beyan etmiş ve devlete 1.9 milyon lira vergi ödemişti. Acun Ilıcalı ise 2.1 milyon kazanç ve 867 bin lira vergi listede ikinci sırada yer almıştı.

  Maliyeciler en çok Günaydın okuyor
  Sanatçılara yönelik denetimlerini sıklaştıran Maliye uzmanları gazetelerin magazin ekleri ile dergileri çok yakından inceliyor. Sanat ve magazin dünyasının önde gelen isimlerinin yaşamları ile tüketim alışkanlıklarını takibe alan Maliyecilerin gözdesi ise SABAH'ın Günaydın eki. Burada yayımlanan haberlerin kendileri açısından büyük önem taşıdığını ifade eden bir yetkili, " Günaydın bizim için önemli bir kaynak" yorumunu yaptı. Çıkan haberler sonrasında görüşmeye çağrılan sanatçıların sorular karşısında soğuk terler döktüğü ifade ediliyor.

  BÜLENT ERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Kadınları küçük düşürdün' kavgası

  Ünlüleri seksi pozlarla görüntüleyen ABD'li fotoğrafçı Terry Richardson, "kadınları cinsel obje olarak kullanıp, küçük düşürmekle" suçlandı. Amerikan basınına konuşan Danimarkalı süpermodel Rie Rasmussen, fotoğrafçının genç mankenlerin amatörlüğünden yararlanıp onları cinsel içerikli pozlar vermeye zorladığını iddia etti. "Richardson kadınları aşağılıyor" diyen Rasmussen'e, Jamie Peck isimli bir model de destek verdi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  '30 yaş bunalımıyla çocuk yapacağım'

  30 yaş sendromu yaşadığını söyleyen Aysun Kayacı "Bu aralar evlenip çocuk yapmazsam, kendimi tuzlamam lazım. Zira evde kaldım" dedi.

  ABD'deki ünlü Harvard Üniversitesi'nde 8 ay süren misafir öğrenciliği bitince Türkiye'ye dönen Aysun Kayacı, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Amerika'dayken adı işadamı Baran Süzen'le anılan Kayacı, "Sizin bilmemeniz için çok çaba sarf ettiğim bir ilişkiydi. Ama öğrendiniz ve bitti" dedi. Şu an hayatında kimsenin olmadığını ancak en kısa zamanda evlenip çoluk çocuğa karışmak istediğini söyleyen Kayacı şöyle konuştu: "30 yaş sendromu denen şey gerçekmiş. Mayısta 30 yaşıma basacağım ve etrafımdaki evli-çocuklu insanları görünce sinirleniyorum. Geçen gün Pınar Altuğ-Yağmur Atacan'daydım; insan ister istemez imreniyor. Kıskanmadım desem yalan olur. Mutlu bir ailenin içinde büyümedim. O yüzden, 'Evliliğe sıcak bakmıyorum, korkuyorum' derdim. Şimdi özgüvenim yerine geldi, her şeyi oturttum hayatımda ve denemek istiyorum. Bu aralar olmazsa kendimi tuzlamam lazım. Evde kaldım yoksa." Artık mankenlik yapmak istemediğini belirten Kayacı, şöyle devam etti: "Bu piyasaya girdiğimde henüz 17 yaşındaydım. Hayata çok yalnız başladım. Eğriyi doğruyu gösteren olmadı. Çok küçüktüm ve hatalarım oldu. Ama bizim hatalarımız çok göz önünde işlendi. O yüzden çok ucuz atlatmışım, diyorum."

  'BÜYÜKLERE SAYGIDAN SUSTUM'
  Bu günlerde tezine odaklandığını ve sanat tarihiyle ilgili bir konuda yüksek lisans yapmak istediğini söyleyen Aysun Kayacı "Basını okuluma çağırıp reklam yapabilirdim ama istemedim. Geçen yıl Çiğdem Anad, Müjde Ar ve Pınar Kür'le yaptığımız programda doğrusunu bildiğim halde büyüklere saygımdan bir şey söylemedim. Kendimi kanıtlama, kendimi gösterme gibi bir derdim yok. İleride akademik kariyer yapmayı düşünüyorum" dedi.

  SARI SAÇTAN SIKILDIM
  Yeni saç rengiyle dikkat çeken Kayacı "Sarışın olmaktan sıkıldım. Şimdiye kadar erkekler beğendi artık kadınlar beğensin" dedi.

  AYSUN KAYACI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Ambulans çağırmak yerine ilaçları sakladı'

  Michael Jackson'ın ölümüyle ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Ünlü şarkıcının doktoru Conrad Murray, ölmekte olan Jackson'a yaptığı yapay solunum ve kalp masajına, etraftaki ilaç şişelerini ortadan kaldırmak için ara vermek ve ambulans çağırmakta gecikmekle suçlandı. Jackson'ın lojistik müdürü Alberto Alvarez, Dr. Murray'ın delilleri saklamaya çalıştığını ileri sürdü. Doktorun birkaç şişeyi toplayıp kendisine verdiğini ve çantaya koymasını söylediğini belirten Alvarez ifadesinde, "Hastaneye gittiğimizde Dr. Murray, Jackson'a ait bir kremi kimse görmeden almak için eve dönmek konusunda ısrar etti" dedi. Jackson 25 Haziran 2009'da ölmüştü

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Kamera için tüm gemileri yaktım

  atv'nin sevilen dizisi 'Unutulmaz'da 'Ferda' karakterini canlandıran Didem Yalınay, yönetim kurulunda olduğu dünyaca ünlü uluslararası bir şirketten ayrılarak; hayallerinin peşine düştüğünü söyledi. Oyunculukta emin adımlarla ilerlediğini belirten Yalınay, "Sinemada güzel kadın çok, yetenekli kadın az. Rolü alırken fiziki özelliklerim dışında yeteneğimin de fark edilmesi beni çok mutlu etti" dedi. Yalınay ayrıca, "Ekran serüvenimin ana teması; yön değiştirmeye cesaret etmekti! Oyunculuğa tüm gemileri yakarak, ciddi bir kararlılıkla giriştim." dedi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Piyano ve klarnet eğitimine katkı

  atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren büyük izleyici kitlesine ulaşan 'Gönülçelen' dizisi, başarılı prodüksiyonu ve oyunculuğu kadar müzikleri ile de konuşuluyor. Cansel Elçin'in akademik kariyeri olan bir müzik öğretmenini, Tuba Büyüküstün'ün ise ondan müzik eğitimi alan çingene kızını canlandırdığı dizide kullanılan enstrümanları çalmayı öğrenmek isteyenler, müzik akademilerine başvuruyor. İstanbul Müzik Akademisi ve Taksim Sanat gibi müzik eğitimi veren kurumlar, 'Gönülçelen' dizisindeki eğitim sahnelerinin ardından piyano ve klarnet eğitimi konusunda talep patlaması yaşadıklarını belirttiler.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Sevgilisi desteğe geldi!

  'Pussycat Dolls' grubunun seksi solisti Nicole Scherzinger, 'Dancing with the Stars' isimli yarışma programının ilk gecesinde en büyük desteği sevgilisi Lewis Hamilton'dan aldı! F1'in efsaneleri arasına giren genç pilot, alkışlarıyla ve coşkulu tezahüratıyla sevgilisinin heyecanını yenmesinde yardımcı oldu. Yarışmanın, sahnede olmaktan daha heyecanlı olduğunu söyleyen Scherzinger, sevgilisine öpücükler yolladı.

  *NICOLE SCHERZINGER VE LEWIS HAMILTON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Giden kilolarla hayatım değişti

  Heavy Metal'in efsane ismi Ozzy Osbourne'un kızı Kelly Osbourne, şöhreti ailesinin hayatını konu alan 'The Osbournes' isimli programla yakaladı. Müzik çalışmalarını ve sinema projelerini sürdüren 1984 doğumlu Kelly Osbourne, son günlerde de verdiği kilolarla konuşuluyor. Aşırı kilolarından spor ve sağlıklı beslenme sayesinde kurtulan Kelly Osbourne, zayıfladıktan sonra kendine daha çok güvenmeye başladığını söyledi.

  *KELLY OSBOURNE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Araba severim ama Cem kadar param yok

  BKM Mutfak'ın başarılı oyuncularından Ersin Korkut, Cem Yılmaz'ın araba koleksiyonuna gıpta ediyormuş. Tam bir hız tutkunu olduğunu söyleyen ve taksi şoförlüğü yaptığı yıllarda arkadaşlarıyla yarıştığını itiraf eden Korkut, lüks araç merakı olduğunu belirtti. Kazandığı parayla Hakkari'deki ailesine baktığını, bu nedenle lüksü olmadığını söyleyen oyuncu, araba tercihini Mini Cooper'dan yana kullanıyor. Süratli bir araba istediğini söyleyen Ersin Korkut, araba koleksiyonuyla bilinen Cem Yılmaz'a özendiğini de sözlerine ekledi: "Araba tutkum var ama Cem Yılmaz gibi paramız yok." (Ayakligazete.com)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Spor yaparken mutlu oluyor

  'Yaprak Dökümü' dizisinin oyuncusu Başak Sayan önceki gün Bebek'te görüntülendi. Formunu korumak için her gün en az iki saat yürüyüş yaptığını belirten Sayan, "Spor mutluluktur. Ben de spor sırasında çok mutlu oluyorum" dedi.

  BAŞAK SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Borat evlendi!

  Canlandırdığı 'Borat' karakteriyle ünlenen komedyen Sacha Baron Cohen, sekiz yıllık sevgilisi Isla Fisher ile gizlice evlendi. İkilinin evlilik hikayesi, Fisher'in yakın arkadaşlarına, "Sonunda yaptık, evlenmeyi başardık" diyen bir e-mail atmasıyla duyuldu!

  *SACHA BARON COHEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Okan sinema yazarlarını bombaladı

  Okan Bayülgen’den sinema eleştirmenlerine ağır suçlama: “Bazılarını dışarıda tutarak söylüyorum, o kadar perişanlar ve kepazeler ki, Vikipedia’dan bakıp bir film bilgisi bile yazamayacak halde olanlar var.” (Yüksel Aytuğ)

  OKAN BAYÜLGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Cem'le Cansu'nun romantik ada sefası

  Geçen kasım ayında kıskançlık nedeniyle ayrılan Cem Yılmaz ile Cansu Dere, ayrılığa fazla dayanamamış ve önceki hafta barışmıştı. Dört aylık ayrılıktan sonra ilişkilerine kaldıkları yerden devam eden ünlü çift, eskisi gibi yine el ele arz-ı endam eylemeye başlamıştı. Barışmanın ardından Cem Yılmaz'ın Cansu Dere'nin üzerine titrediğini duyuyordum. Artık ayrılıkta kendini suçlu hissettiği veya barışmayı kendisi istediği için midir bilmem ama Yılmaz, Dere'ye liseli sevgili muamelesi yapıyormuş. Dün elime bir fotoğraf geçince, söylenenlerin doğru, hatta eksik olduğunu anladım.

  CANSU DERE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  BAHÇEYE MASA ATTIRMIŞ
  Bu fotoğrafı pazar günü Burgazada'ya giden bir arkadaşım çekmiş. Cem Yılmaz, sevgilisiyle gözlerden uzak romantik bir gün geçirmek için Dere'yi alıp Burgazada'ya gitmiş. İki sevgili, el ele yarım saatlik bir yürüyüşten sonra adanın arka tarafındaki Kalpazankaya Restaurant'a varmış. Yılmaz'ın romantik duyguları o kadar depreşmiş ki; restorana girmeyip bahçesine bir masa attırmış. Tıpkı filmlerdeki gibi, soğuk havaya rağmen sarmaş dolaş bir şekilde manzarayı izleyip, romantizmin dibine vurmuşlar!!! Açıkçası Cem Yılmaz'ın bu kadar romantik olduğunu bilmezdim; dilerim bu aşk bir daha sekteye uğramaz. (Bülent Cankurt)

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Uykusuz her gece

  Halit Ergenç, baba olmanın iyi ve kötü yanını anlattı: "Babalık müthiş bir şey... Ancak bebeğinizin gazı olursa, geceleri uyuyamıyorsunuz."

  HALİT ERGENÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

   

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Devlerin Ferhat seferberliği

  Ferhat Göçer'in yeni albümü 'Biz Aşkımıza Bakalım' için müzik dünyasının devleri güç birliği yaptı! Sezen Aksu, Nazan Öncel ve Sinan Akçıl'ın eserleri ilk kez bir albümde biraraya geldi. Albümün aranjörlüğünü de Ozan Doğulu üstlendi.

  *FERHAT GÖÇER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Çapkınlık haberlerini güneşlenirken okuduk, çok güldük

  Sosyetik güzel Süreyya Yalçın ve sevgilisi Tugay Gökkaya, önceki gece Supper Club'da eğlendiler. Maldiv Adaları'ndaki tatillerinden yeni dönen çiftin güneşlenmekten kavrulan tenleri dikkatlerden kaçmadı. Gazetecilerle sohbet eden Süreyya Yalçın; geçtiğimiz günlerde, sevgilisinin kendisini Nişantaşı'nda bir barda kızlarla aldattığı ve kendisinin de mekanı bastığına dair çıkan haberlere çok güldüğünü söyledi: "O haberler çıktığında biz Maldivler'de denize karşı uzanmış güneşleniyorduk. Belki de Tugay çok hızlıdır, uçarak gidip geliyordur!"

  SÜREYYA YALÇIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Komik yarış!

  ŞAHAN GÖKBAKAR

  Şahan Gökbakar, Turkcell'in 'Tosun ile Yabancı Damat' reklamıyla ekrana geliyor. Tosun'un şu cümleleri izleyiciyi çok güldürüyor: Beni izdivaç programına falan yazdırmayın! Tommy ne yapıyorsun, çimiyor musun? Bir boy ver bakayım dibini görelim. Çocuk dibini gördü, içinde kaldı... facebook'tan iki tane ilkokul arkadaşımı görene kadar çık, hadi oyalanma!

  CEM YILMAZ

  Cem Yılmaz da Türk Telekom reklam filmi serisiyle öne çıkıyor. Yılmaz, Nil Erkoçlar ile reklam filminin 'Ev Perisi' serisinde kamera karşısına geçiyor. Cem Yılmaz'ın reklamda canlandırdığı Ali Bey ve Cem Bey karakterlerinin esprili diyaloğu da herkesi güldürüyor. İşte o güldüren cümleler: Evi ısıtan halı derler ama yalan! Evi ısıtan insandır insan... Vazo Çin'di ama Japon'la yapıştıracağız artık. Japon dediniz de bir suşi falan sipariş edelim, evi kutlayalım ya da ben size menemen yapayım... -Ali Bey, ev gibisi yokmuş. -O benim lafım işte, resmen beni ilham perisi olarak kullanıyorsunuz...

  ŞAFAK SEZER

  Vodafone reklamlarında ekrana gelen Şafak Sezer, milattan önce 532 tarihinde, Anadolu'da yaşayan Selim karakterini canlandırıyor. Reklam filminde Sezer ile müşterisi arasında geçen diyaloglar izleyiciyi güldürüyor. Örneğin Lidyalılar'la ilgili olarak Sezer'in "İzmir'in aşağısı, Efes harabelerinin altı değil mi?" sözleriyle "Para ne ki oğlum? Geleceği yok öyle şeylerin" diyaloğu öne çıkıyor.

  *ŞAFAK SEZER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  *ŞAHAN GÖKBAKAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  *CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Kimse kendisine türkücü dedirtmiyor

  'Sen Söyle' isimli ikinci albümünün üçüncü klibini, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde 'Yar Yar' şarkısına çeken Hasan Yıldırım, kendisine türkücü denmesinden hoşlanmayan ünlüleri topa tuttu. Yıldırım, şöyle konuştu: "Bazı ünlüler, türkücü kelimesini kullanmıyor. Son 10 yıldır çıkanlara bakın, kaç kişi kendine türkücü dedirtiyor. Ben türkücüyüm. Özümü inkar etmem. İnkar edenlerden de hiç hoşlanmam. Buna geçmişini unutmak denir."

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Genç oyuncunun yeni hedefi bir sinema filmi

  Modellikten oyunculuğa geçen son isim olan Birkan Sokullu genç kızların son gözdesi. Modelliğin yanı sıra daha önce 'Küçük Kadınlar' ve 'Elif' dizilerinde rol alan Birkan, son olarak 'Melekler Korusun'da izleyici karşısına çıkıyor. Halen Aydın Üniversitesi'nde oyunculuk eğitimi alan Sokullu, oyunculuk başarısı ile dikkat çekiyor. Öner Evez Ajans'a bağlı olarak çalışan oyuncu, hem oyunculuğu hem de modelliğini birarada yürütebildiğini, ikisinden de çok keyif aldığını söyledi. Dolunay Soysert'ten de oyunculuk dersi alan Sokullu, bundan sonraki hedefinin bir sinema filmi olduğunun da altını çizdi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Engellilere seyirci kalacak!

  Hülya Avşar, bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen 'Hülya Avşar Senior Tenis Turnuvası'nda, engelli sporcuları kort yerine tribünden destekleyecek. 29 Mart-11 Nisan tarihleri arasında TED'te düzenlenecek tenis turnuvasına 'kırık bacağı' nedeniyle katılamayan Avşar; engelli sporcuların karşılaşmalarına seyirci kalacak. 18 yıldır tenis yapan ve geçtiğimiz yıl hayat arkadaşı Sadettin Saran'la birlikte korta çıkıp, yarışan ünlü sanatçı; nisan ayı sonunda bastondan kurtulacağını belirterek, şunları söyledi: "Nisan sonunda bastonu atacağım, fizik tedavim bitecek ve normal yaşantıma devam edeceğim. Spor yapmadan yaşanmayacağını, bacağım kırıldıktan sonra bir kez daha anladım. Sporsuz geçen bir hayat düşünemiyorum."

  HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Geleni geçeni seyrettiler

  Derin Mermerci ile bankacı sevgilisi Tolga Egemen, önceki gün Bebek'teki bir mekanın açık bölümünde uzun uzun kahvaltı yaptı. Çaylarını yudumlarken etrafı seyreden Mermerci ile Egemen, gelen geçeni izlerken, kendi aralarında sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

  DERİN MERMERCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Hilal'e pilot arkadaş

  Selhan Aloğlu ile geçtiğimiz aylarda nişanlanan ve ani bir karar ile ayrılan Hilal Kosif; önceki gün Happily Ever After'da Formula 2 pilotu Can Artam ile birlikteydi. Daha önce de adları birlikte anılan ikili; fotoğraflarının çekildiğini fark edince birbirlerinden uzaklaştı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Telaşa kapıldılar

  Sunucu Ece Erken'in eski eşi Tuncer Öztarhan, önceki gün sarışın bir hanımla İstinye Park'taki Borsa Restaurant'ta yemek yedi. Çıkışta gazetecileri gören ikili, Porsche marka otomobillerine telaşla bindi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Bodrum'u özlemiş

  İstinye Park müdavimleri arasında yer alan Fatih Ürek, pazar sabahı da bu geleneği bozmadı. Şarkıcı, "İstanbul'da canım sıkıldı. En kısa zamanda Bodrum'a gideceğim. Bodrum'u çok seviyorum" dedi.

  FATİH ÜREK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Seda'ya sürpriz!

  Seda Sayan, önceki gün İstinye Park Masa Restaurant'ta yemek yerken, eski dostları Ayşe ve Hasan Erdem'le karşılaşınca çok sevindi. Ayşe Erdem'in yan masasında oturduğunu gören Seda Sayan, uzun süre eski dostuyla neşe içinde sohbet etti.

  SEDA SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Arya'nın keyfine diyecek yok

  Müzisyen Ozan Doğulu önceki gün Bebek Parkı'nda; eşi Ece ve iki yaşındaki kızı Arya ile aile saadeti yaşadı. Doğulu, Arya'yla parkta uzun uzun oyun oynadı..

  Anneme çok benziyor
  Kızının gün geçtikçe annesine benzediğini söyleyen Ozan Doğulu, "Biraz benden biraz eşimden bir şeyler almış ama daha çok anneme benziyor. Arya sayesinde yaşadığım duygu yoğunluğu olağanüstü bir his. Kızımla vakit geçirmek çok hoşuma gidiyor" dedi.

   

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Selin'in minik sevgilisi Ali

  İşadamı Ali Rıza Özderici ile evlendikten sonra mankenliği bırakıp, iki çocuk dünyaya getiren Selin Toktay; oğulları Ahmet Can ve Ali Ömer'le önceki gün Bebek'te 'temiz hava' aldı. Küçük oğlu Ali Ömer'in objektiflere yansıdığı park sefasında, gazetecilerle sohbet eden Selin Toktay, "Manken camiasından sadece Sinem Güven Ersönmez'le dostluğum sürüyor" dedi.

   

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Dondurma turu

  Ebru Şallı Tan; oğlu Beren'le yürüyüş yaptıktan sonra Bebek Dondurmacı'sından külahla dondurma aldı. Güzel havayı değerlendirdiklerini söyleyen Ebru Şallı, "Harun, işleri yoğun olduğu için bize katılamadı" dedi. Ebru Şallı Tan; oğlu Beren'le yürüyüş yaptıktan sonra Bebek Dondurmacı'sından külahla dondurma aldı. Güzel havayı değerlendirdiklerini söyleyen Ebru Şallı, "Harun, işleri yoğun olduğu için bize katılamadı" dedi.

  EBRU ŞALLI TAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Aralarında aşk yokmuş!

  Oyuncu Melisa Sözen; Saadet Işıl Aksoy'un eski aşkı Rıza Kocaoğlu ile birlikte olduğu iddialarına yanıt verdi. Geçtiğimiz günlerde Cihangir'deki bir kafe çıkışında görüntülenen ikiliyle ilgili 'aşk' haberleri çıkınca; Sözen konuya şöyle açıklık getirdi: "O gece Rıza Kocaoğlu ile buluşmamızın nedeni, Yavuz Turgul'un çekeceği bir film projesiydi. Aramızda aşk yok, iş var. Biz o gece sinema filmi için yönetmenimizle buluşmuştuk."

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Formdan düştü

  'Karayip Korsanları' isimli filmle yıldızı parlayan genç İngiliz oyuncu Keira Knightley, bir dönem gençliğin yeni moda ikonu olarak gösteriliyordu. Her giydiği, gençler tarafından taklit edilen Knightley'nin son dönemlerde giyimine eskisi kadar dikkat etmediği gözlerden kaçmıyor! Son olarak 'Olivier Awards' törenine katılan genç oyuncunun giydiği, düz kesimli ve karmakarışık renklerden oluşan tuvalet dalga konusu oldu!

  KEIRA KNIGHTLEY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  İşbaşı yaptı

  Sandra Bullock'u aldattığı yönündeki haberlerin ardından zor günler yaşayan Jesse James, iş başı yaptı! Sahibi olduğu atölyesinde motosiklet modifiye eden James, zor günlerini unutmaya çalışıyor.

  SANDRA BULLOCK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Çocuk istiyor

  Seksi şarkıcı Fergie'ye eşinden 'çocuk' baskısı... Kariyerinin doruğunda bulunan Fergie'nin eşi Josh Duhamel, artık 37 yaşına geldiğini ve çocuk sahibi olmak istediğini söylüyor. Çiftin yakınları ikilinin, sık sık çocuk nedeniyle tartıştığını, Fergie'nin şu anda çocuk doğurmanın kariyerine büyük zarar vereceğinden çekindiğini söylüyor.

  *FERGIE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Aşkım benim için yaptırmış!

  Katy Perry, düğünü öncesi nişanlısı Russell Brand ile Hindistan'da ön balayı yapıyor. Hindistan'a bayıldığını söyleyen Perry, Taj Mahal'in önünde çektirdiği fotoğrafın altına twitter'da, "Aşkım benim için yaptırdı" diye yazdı.

  KATY PERRY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Gözümüzün önünde bir yıldız büyüdü

  Dakota Fanning, 2001 yılında Sean Penn ile başrollerini paylaştığı 'I Am Sam' isimli filmden bu yana yaşantımızda... 1994 doğumlu genç oyuncu, henüz başında olduğu kariyeri boyunca Robert de Niro, Denzel Washington, Kurt Russell, Mickey Rourke, Christopher Walken, Tom Cruise, Ellen DeGeneres, Holly Hunter gibi isimlerle beyazperdede yer aldı. 'Screen Actors Guild' ödülü alan en genç oyuncu da olan Fanning, son olarak 'The Runaways' isimli filmle, sinema eleştirmenlerinden tam not aldı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Facebook'ta aşk mesajları

  İnternetin popüler sosyal paylaşım sitesi facebook'taki aşk mesajları, manken Ece Gürsel ile müzisyen İsmail Tunçbilek'in ilişkisinin ciddi boyutlara ulaştığının delili oldu.

  Bugüne kadar ilişkisini yalanlayan Gürsel, facebook'taki kişisel sayfasına İsmail Tunçbilek ile çekilmiş samimi fotoğraflarını yükledi. Bunun üzerine Tunçbilek de fotoğrafların altına "O gözler hep bana baksın ve hep bana anlatsın her şeyi. Çünkü ben seninim, sen de benim" mesajı yazdı. Ece Gürsel'in bu mesaja verdiği karşılık, her şeyi anlatır nitelikteydi: "Sen çölüme yağmur oldun. Sen geceme gündüz oldun. Sen canıma yoldaş oldun. Sen kışıma yorgan oldun. Daha ne denir ki? Hayat arkadaşım."

  *ECE GÜRSEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Platini'yi canlandıracak

  Galatasaray altyapısında futbola başlayan ve daha sonra Fransa'da Paris Saint Germain'in PAF takımında forvet oynayan Eric Kem, Avrupa sinemasında şöhret basamaklarını hızla tırmanıyor. Kem, Fransız yapımı "Transfert Officieux" adlı filmde, transfer teklifleri alırken rakip futbol kulübü tarafından kaçırılan ünlü bir futbolcuyu, yine Fransız televizyonu için hazırlanan "Pokerland" adlı filmde ise başarılı bir poker oyuncusunu canlandırıyor. Annesi Türk, babası Fransız olan 26 yaşındaki Eric Kem'in rol aldığı "Transfert Officieux" haziranda gösterime girecek ve galası Cannes Film Festivali'nde gerçekleştirilecek. Filmde Eric Kem, dünyaca ünlü Fransız futbolcu Michael Platini'yi canlandırıyor.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Bamya'yı neden aldık anlamadık

  'Altın Bamya' törenine katılarak 'Nefes' filmi adına ödül alan Barış Kaya konuştu: "Ödülü niye bize verdiler anlamadık ama eleştirilere saygımız var. Bu yüzden o törene katıldık!"

  Sadece 'nefes' ekibi katıldı

  Cinsiyet ayrımcılığı yapan ve kadının toplumdaki rolünü görmezden gelenlere verilen Altın Bamya Ödülleri sahiplerini buldu. Törene ödüle layık görülenlerden sadece 'Nefes' filmi adına yapımcılardan Barış Kaya katıldı. Eleştiriye saygımız var! Nefes filmi, savaş filmi olmasına rağmen, 'kadınları sadece anne olarak yücelttiği' gerekçesiyle ödüle layık görüldü. Kaya "Altın Bamya'yı niye bize verdiler anlamadık, hak ettiğimizi düşünmüyorum ama eleştiriye saygılıyız" dedi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Yüzü değil ayakları başrolde

  Ünlü ayakkabı firması Aldo, 2010 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu'nun reklam kampanyasında ünlü model Jessica Stam ile çalıştı. Jessica'nın ayağına giydiği modelleri, 2010 Pirelli Takvimi'ni de çeken 'dahi fotoğrafçı' Terry Richardson görüntüledi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  O fotoğrafları silin!

  Naz Elmas, reklamcı sevgilisi Cem Başar'ı, ailesiyle tanıştırdı! Bebek'teki Poseidon Balıkçısı'ndan çıkarken görüntülenen Elmas, "Biz arkadaşız, lütfen o fotoğrafları silin!" dedi. Başarılı olamayınca da sinirlendi.

  *NAZ ELMAS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Aldatan erkek aldanır

  Bir dönemin ünlü mankeni Nazan Çalın, şarkıcılığa soyundu. 'Bana Kalırsa' adlı bir albüm çıkaran Çalın, ilk klibini Eyüp Dirlik yönetmenliğinde, 'Yersin İhaneti' adlı şarkısına çekti. 'Aldatan erkek cezalandırılır, aldatılan kadın güçlenir' mesajının verildiği klipte; Nazan Çalın'a Brezilyalı erkek manken Jaime Defalco eşlik etti. Yakışıklı mankene kadın ayakkabısı giydirerek erkekleri cezalandıran Çalın, "Aldatan erkek kendini aldatır" diye konuştu.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  En çok sevdiğim ses kızımın kahkahası!

  Kenan Işık'ın 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programına katılan Tamer Karadağlı, kızı Zeyno'ya olan sevgisini anlattı: Mutluluk rüyam, kızımla birlikte olmak! atv'de yayınlanan Kenan Işık'ın hazırlayıp sunduğu 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' adlı programa katılan Tamer Karadağlı, Proust sorularının da neredeyse tamamına kızıyla ilgili cevaplar verdi.

  *KENAN IŞIK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

  *TAMER KARADAĞLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Ben oyuncak bebek değilim

  Dokuz yaşından beri kendi televizyon programı olan Miley Cyrus, kendisini yönetmeye çalışanlara tepki gösterdi. 1992'de Kanada'da doğan ve Disney televizyonunda gösterilen 'Hannah Montana' isimli diziyle üne kavuşan Miley Cyrus, son dönemlerde isminden en çok söz ettiren genç yeteneklerden biri...

  Arka arkaya albümler çıkaran, Cyrus, Glamour dergisine verdiği röportajda, genç bir kız olmaya çalışmanın zorluklarını, şöhret nedeniyle yaşadığı zorlukları ve çok genç yaşta neredeyse bir milyar dolarlık bir ticaret objesi haline gelmekten duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

  *MILEY CYRUS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Motor tutkularından vazgeçmiyorlar

  Kaliforniya Valisi Arnold Schwarzenegger ve ünlü oyuncu Tom Cruise, ilerleyen yaşlarına rağmen motosiklet tutkularından vezgeçmiyor. 62 yaşındaki Schwarzenegger, iki arkadaşıyla birlikte Malibu'da motosiklet keyfi yaptı. Daha önce iki kez motosiklet kazası geçiren ünlü oyuncu, eşinin ve yakınlarının karşı çıkmasına rağmen, motosikletinden asla vazgeçmeyeceğini söylüyor. 47 yaşındaki Tom Cruise da, Los Angeles'ta Ducati marka motosikletiyle, saatlerce dolaştı.

  *TOM CRUISE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  İlişki mücadele edince daha çekici oluyor!

  atv'nin sevilen dizisi 'Kapalıçarşı'nın iki yakışıklı oyuncusu Mert Fırat ve Engin Altan Düzyatan, kolay elde edilen aşkların kalıcı olmadığı görüşünü savundu: "Kolay kazanılan, kolay kaybediliyor... Mücadele edilen ilişki hep daha çekici" atv'de yayınlanan 'Kapalıçarşı' dizisinin çapkınlıklarıyla ünlü 'Arda'sını canlandıran Mert Fırat, mücadelenin ilişkiyi daha çekici kıldığını söyledi. 'Fırat' karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan da rol arkadaşına katıldığını şu sözlerle ifade etti: "Kişilerin birbirlerini keşif süreci uzadıkça merak artıyor. Bir zorlukla karşılaşıyorsan zorlandığın şey sana daha zevkli gelmeye başlıyor. Onu kaybetmek istemiyorsun..."

  *ENGİN ALTAN DÜZYATAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Üç torundan sonra tekrar baba olacak!

  Geçen hafta üçüncü torununu kucağına alan 59 yaşındaki Murat Dedeman, tekrar baba olmaya hazırlanıyor! Evet, yanlış okumadınız; Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bey, bir erkek annesi olan 35 yaşındaki kızı Banu Dedeman ve ikinci oğlunu da geçen hafta kucağına alan 33 yaşındaki oğlu Rıfat Dedeman'ın ardından yine babalık heyecanı yaşamaya hazırlanıyor! Murat Bey'e 33 yıl aradan sonra üçüncü kez babalık heyecanı yaşatacak olan kişi ise, 2004 yılından bu yana flört ettiği Ukraynalı sevgilisi Olga Shylova. Murat Bey ile yaklaşık bir aydır Amerika'da tatilde olan Olga Hanım, beş aylık hamileymiş. Murat Bey ile Olga Hanım'ın dört ay sonra dünyaya gelecek bebeklerinin cinsiyetini de öğrendim; kızmış. Shylova için 2004'te 30 yıllık eşi Şanver Hanım'dan boşanan Murat Bey, bakalım 'önce bebek, sonra nikah modası'na uyup, Shylova'ya nikah kıyacak mı!!!

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  ‘Hitler gibi’ dedim küstü

  ‘BÜŞRA’ filmiyle sinemaya adım atan ünlü karikatürist Bahadır Boysal, Leman dergisinde Hitler’e benzettiği Cem Yılmaz’ın küstüğünü söyledi: “Bunları alıp manşet yapıyorsunuz, adam küsüyor.”

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Ferdi Özbeğen'e dayanamadı

  Şebnem Bozoklu muradına erdi. Twitter'da hayranlığını dile getirdiği Ferdi Özbeğen'i izlemeye giden ve şarkılara da eşlik eden Bozoklu "Dayanamadım, sahneye de çıktım" dedi.

  ŞEBNEM BOZOKLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Delgado bir imza lütfen

  Beşiktaş'ın orta saha oyuncusu Delgado'ya sevgi gösterisi. Önceki akşam dostlarıyla Beyoğlu'na eğlenmeye çıkan Delgado, Asmalımescit'te hayranlarını kırmadı ve imza dağıttı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Poker oynuyorum ama kumar sayılmaz

  Hakan Altun, kendisini dinlemeye gelen babası Hasan Altun'u, sahnede  yaptığı itirafla güldürdü: Stres atmak için ara sıra  poker oynuyorum ama kumar sayılmaz.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  'Alevli Günler' gerçek oldu

  Ankaralı Cahit Bolat, kimliğinde Alevi yazdıramayınca buna tepki gösterip, din hanesi bölümüne Şaman ya da Şamanist yazılmasını istedi. Dava açan Bolat'a "Din hanesine tek tanrılı üç semavi dinden (Müslüman, Hırıstiyan, Musevi) başka bir din yazılamaz" yanıtı verildi ve Bolat, 'Hukuk Muhakemeleri Yasası'nda sayılan hallere uymadığı gerekçesiyle 172 lira idari para cezasına çarptırıldı. Bu yaşanan olay akıllara Cem Davran'ın son oyunu 'Alevli Günler'i getirdi. Kanser olduğunu öğrenen ve şaman inancına sahip bir profesör olan Tarık Öztürk'ü canlandıran Cem Davran, "Ülkede bu durumdan mustarip o kadar çok kişi var ki, hiç şaşırmadım bu olana" dedi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Yılmaz açılımı desteklerdi

  Sinemacılarla Başbakan’ın buluştuğu ‘demokratik açılım’ kahvaltısında anılan Yılmaz Güney, acaba yaşasaydı bu toplantıya gider miydi? Fatoş Güney: “Giderdi. Yılmaz Kürt açılımını desteklerdi...”

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  İşime konsantreyim

  ‘Ezber Bozan’ şarkısının klibini, seksi bir kıyafetle yatakta çeken Gülşen: “Bir ilişkim yok. Şimdi kendimi işime verdim” dedi.

  GÜLŞEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Nikaha 700 kişi şahitlik yaptı!

  İki yıldır flört eden Ralf Tezman ve Sanem Kardıçalı Çırağan Sarayı'nda evlendi. Düğüne 700 davetli katıldı. Organizasyon kokteyl ile başladı, nikahın ardından yemek ve dans ile sabaha dek sürdü. Ajda Pekkan gecede sahne aldı. Tezman Holding'in sahiplerinden Erol-Tilda Tezman'ın oğulları Ralf Tezman ve İzmir'in tanınmış çiftlerinden İbrahimŞebnem Kardıçalı'nın kızları Sanem Kardıçalı, önceki gün Çırağan Sarayı'nda düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdiler. Genç çiftin nikahını, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Gelin ve damadın nikah şahitliklerini ise Selim Tezman ve Şermin Rodop yaptı. 700 davetlinin katıldığı törende; Zeynep-Osman Çarmıklı, Yasemin-Sedat Aloğlu, Neşet-Şirin Yalçın, Elif Dürüst, Ali Dinçkök, Özlem Önal, Yağmur Ünal, Ayşe-Ali Ünal, Meltem Cumbul gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri de vardı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  10 yıl daha evlenmeden geçmez!

  Hülya Avşar, sevgilisi  Sadettin Saran ile evlenip evlenmeyeceğini bilmiyor. "Çocuklarımız var. Etrafımızdakileri üzmeden bazı şeyler yapmak istiyoruz" diyerek kafa karıştıran Avşar devam etti: "Evlilikten kaçan yok! 3.5 yıl oldu. 10 yıl daha evlenmeden gider miyiz, zannetmiyorum

  HÜLYA AVŞAR-SADETTİN SARAN ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Günay'ın lobisinde ev satın aldı

  İbrahim Tatlıses'i dinlemek için Günay Restaurant'a giden usta oyuncu Aydemir Akbaş, İbo'nun konseri öncesi ev sahibi oldu! Mekanın  lobisinde sergilenen site maketinden 122 bin TL değerinde 1+1 daire satın alan Akbaş, ön protokolü de hemen imzaladı. Evi eşine aldığını belirten Akbaş "Oynamadığım filmlere güvenip bu evi aldım. Birkaç teklif var, onlarda oynayıp dairenin parasını çıkartacağım. Ben delinin tekiyim; tatile gider bütün yaz yatarım" diye espri yaptı.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Gençlik dizilerinin 'en güzel kızı' Aslı

  'Kavak Yelleri' dizisinin oyuncuları 'güzellikte birinci' oldu. 'www.kadinlarkulubu. com' sitesinin yaptığı 'Gençlik Dizilerinin En Güzel Kızı' anketini; Aslı Enver kazandı. 'Kavak Yelleri'nden Pelin Karahan da ikinci sıraya  yerleşti. Kadınlar arasında yapılan ankette, Aslı Enver yüzde 40.63 oyla birinci odu. Pelin Karahan ise oyların yüzde 15.63'ünü aldı. 'Melekler Korusun' dizisinin  başrol oyuncusu Özge Özpirinçci ise yüzde 12.50'lik oy oranıyla 'üçüncü güzel' oldu.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Harikayız!

  Özcan Deniz ile Fahriye Evcen, ara verdikleri aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor. Önceki gün Arnavutköy Kahvesi'nde görüntülenen çift, gazetecilere "Harikayız" dedi.

  ÖZCAN DENİZ-FAHRİYE EVCEN ÇİFTİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Efe Bey'in aile saadeti

  Üç yıl önce boşandığı Zeynep Beşikçioğlu'nun bir süre önce açtığı 'nafaka artırma' davasını kaybeden Efe Özal, hafta  sonu eşi Sinem Özal ve kızı Naz ile Bebek'teydi... Küçük kızı ile parkta oynayıp, güzel havanın tadını çıkaran Efe Bey; artık Zeynep Beşikçioğlu'ndan olan oğlu Kaan ve kızı Semra için 1.750 TL nafaka ödeyecek.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Kahvaltı sonrası yürüyüş

  Son zamanlarda magazin muhabirleriyle arasına mesafe koyan Demet Akalın, eşi Önder Bekensir ile Bebek sahilinde önce kahvaltı, sonra yürüyüş yaptı. Fotoğraflarının çekildiğini gören çift, objektiflere gülümseyerek evlerinin yolunu tuttu.

  DEMET AKALIN-ÖNDER BEKENSİR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Kitabı çok ses getirecekmiş!

  Başak Sayan, son günlerde Bebek'i mesken tuttu. Önceki gün yine Bebek'te görüntülenen Sayan, yeni çıkaracağı kitabın heyecanı içinde olduğunu söyledi. Güzel oyuncu, "Yayıncım kitap hakkında bilgi vermemi doğru bulmuyor ama şu kadarını söyleyeyim; çok ses getirecek bir kitap yazdım. Haziran başında piyasaya çıkacak" dedi.

  BAŞAK SAYAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Tasarruflu davranıyor

  Önceki gece Günay Restoran'da sahneye çıkan Funda Arar Arzu Kaprol imzalı altın renkli bir tuvalet giydi. Sahne kıyafetlerinin pahalılığından dert yanan Arar, şunları söyledi: "Kıyafetler fazla masraflı olduğu için farklı gecelerde ve araya zaman koyarak aynı elbiseleri tekrar tekrar giyiyorum. Devir tasarruf devri..."

  FUNDA ARAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

   

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Urfa Miran Ağa'yı büyüledi  

  Nehir Erdoğan ile Orhan Kılıç'ın başrol paylaştığı 'Aşk Bir Hayal', Şanlıurfa'ya taşındı. Dizinin 'Miran Ağa'sı Orhan Kılıç, "Bu şehir beni resmen büyüledi" dedi. Mardin-Midyat-İstanbul üçgeninde geçen, terör-töre ve imkansız aşkı konu alan 'Aşk Bir Hayal' dizisinin yeni bölümleri; Şanlıurfa ve Suriye'de çekilmeye başlandı. Nehir Erdoğan'ın başrol oynadığı dizide 'Miran Ağa' karakterini canlandıran Orhan Kılıç, "Peygamberler şehrine hayran kaldım" dedi.

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Cep telefonu elinden düşmüyor

  Amerikalı sosyetik güzel Kim Kardashian'ın Miami tatili son derece hareketli geçiyor. Erkek arkadaşıyla  da zor günler yaşayan Kim Kardashian, havuz başında güneşlenirken bile elinden cep telefonunu düşürmedi. Kız kardeşi Kourtney ile de ilgilenmeyen Kim, tüm gün boyunca sevgilisinden  gelen mesajlara cevap verdi.

  KIM KARDASHIAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  40 yaşımı göreceğimi sanmıyordum

  Naomi Campbell, İngiliz Daily Mail gazetesine verdiği röportajda, 22 Mayıs'ta kutlayacağı doğum günüyle ilgili olarak, "Bu yıl 40 yaşıma basacağım. Asla 40 yaşımı görebileceğimi sanmamıştım" diye konuştu. Uyuşturucu ve hızlı  yaşantısı nedeniyle genç öleceğini düşünen Campbell, 40 yaşına basmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

  NAOMI CAMPBELL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Mağara adamı gibi basitim!

  Oscarlı 'Hurt Locker' ile şöhreti yakalayan Jeremy Renner, basit karakteri sayesinde şöhretle çok rahat baş ettiğini söyledi. Amerikalı oyuncu Jeremy Renner'ın yıldızı, bu yıl 'En İyi Film' dalında Oscar ödülünü alan 'Hurt Locker' isimli filmdeki oyunculuğuyla parladı. 1971 doğumlu olan Renner, gençlik yıllarında başladığı oyunculuk serüveninde, Irak Savaşı'nı ABD'li askerlerin gözünden anlatan bu filmle hayal ettiği noktaya geldi. Filmin ardından, kendisine 'senaryo' yağmaya başladığını söyleyen Jeremy Renner, 'Hurt Locker'a kadar daha fazla yardımcı rollerde göründü. Sinemada ve televizyonda yer aldığı film ve dizi projelerinde bir türlü beklediğini bulamayan Renner, People dergisine verdiği röportajda, geç gelen şöhretle çok kolay başettiğini "Mağara adamı zihniyetine sahibim" diyerek açıklıyor.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Yeniden aşık

  İnişli çıkışlı yaşantısıyla gündemde olan Lindsay Lohan, yeni bir aşka yelken açtı. 'Eragon' isimli filmle ünlenen Edward Speleers ile birlikte olan Lohan, genç sevgilisi için İngiltere'ye taşınmayı düşünüyor. Sevgilisiyle  rahat rahat zaman geçirmek için Londra'da bir ev kiralayan Lohan, Speelers'ın arkadaşları ve ailesiyle de tanıştı.

  LINDSAY LOHAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Kızı da davayı kaybetti

  Eski Playboy güzeli Anne Nicole Smith'in, eski eşi milyarder J. Howard Marshall'ın ailesine karşı açtığı davalar ölümünden sonra da sürüyor. Smith'in üç yaşındaki kızı Dannielynn'in temsilcileri tarafından açılan davada; küçük kız Smith'in mirascıcı olarak Marshall ailesinden annesine verilmeyen 200 milyon sterlini talep etti. Ancak, küçük kız davayı kaybetti.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  15 yaşında bile çok seksiymiş!

  Angelina Jolie'nin, daha önce basında yer almamış 19 yıllık bir fotoğrafı; güzel yıldızın, henüz gençliğinin ilk dönemlerinde bile ne kadar seksi olduğunu gözler önüne seriyor. Oyunculuk  eğitimi sürerken, modellik yapmaya başlayan Jolie'nin 15 yaşında çekilen bu fotoğrafı, genç kızda yıldız elektriği olduğunu gösteriyor.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Ölüm orucunun ardından kaçak göçmen sorunu!

  'Sonbahar' filmiyle cezaevlerindeki ölüm orucunu gündeme getiren oyuncu Onur Saylak, 'Denizden Gelen' ile de kaçak göçe dikkat çekecek. atv'nin sevilen dizisi 'Gönülçelen'de 'Levent' karakterini canlandıran Onur Saylak, yeni sinema filmi 'Denizden Gelen' ile beyazperdede görünmek için gün sayıyor. 2008'de cezaevi ve ölüm oruçlarına dikkat çektiği 'Sonbahar' filmiyle adından söz ettiren Saylak; 16 Nisan'da vizyona girecek 'Denizden Gelen' ile yine toplumsal bir konuya parmak basıyor.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Eurovision’a asla gitmem

  'Stil Zengini' adlı yeni albümüyle gündeme gelen Pamela Spence, "Eurovision için şu ana kadar hiç teklif gelmedi ama gelse de kabul etmem. Katılmayı düşünmüyorum" dedi. Michael Kuyucu'nun radyo programına konuk olan Pamela, "Eurovision eski cazibesini yitirdi" diyerek, görüşlerini şöyle ifade etti: "Her dereceye giren sonrasında çok yara aldı. maNga'yı cesaretinden dolayı kutluyorum. İngilizce şarkı ile katılmak bence çok akıllıca ve doğru bir iş."

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Bostancı kostümü de satılık!

  Sahne kıyafetlerini; www.ebrugundessatiyor. com adlı resmi internet  sitesi üzerinden satışa çıkaran Ebru Gündeş, yardım atağına devam edecek. 3 Nisan'da Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konserde, Alexander McQueen imzalı bir tasarım ile sahneye çıkacak olan Ebru Gündeş, "Gecenin sonunda bu kıyafet de hemen satılmak üzere bağışlanacak" dedi. Gündeş'in "Dolapta duracağına yardım olarak geri dönsün' dediği kostümleri; Kimsesiz Çocuklar, Omurilik Felçlileri Derneği ve Mehmetçik Vakfı yararına satılıyor. Satışlardan bugüne dek, yaklaşık 10 bin dolar gelir elde edildi.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Şeffaf topuklu Aldinç

  Ayşegül  Aldinç, modayı yakından takip  ediyor! Önceki gece bir davete yılın modası olan şeffaf dolgu topuklularıyla katılan  sanatçı, "Biraz boy attım" diyerek, güldü.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  En iyi şaka pazar günü yapılır

  'Şaka yaptığımız kişinin asla onuruyla, gururuyla oynamam. Şakalara seks bulaştırmam, güvenlikle ilgili şaka'. Trafik canavarını yakalayıp kutuya koydu, Saddam'ı Türkiye'ye getirdi, Eyüp Şafak spor takımını Olimpik Lyon diye yutturdu... Kült haline gelmiş bu ve benzeri şakalarıyla ana haberlere bile konu oldu. Çetin Çiftçioğlu'ndan bahsediyorum ya da halkın deyimiyle 'Şakacı'dan... Beş yıl ara verdiği televizyon dünyasına, perşembe akşamları Kanal 7'de yayınlanan 'Şakacı' programıyla geri döndü.

 • Haftanın magazin turu 22-28 Mart

  Cheryl Cole ilk kez yüzüksüz

  Ünlü futbolcu Ashley Cole'un aldattığı eşi Cheryl Cole, ilk kez parmağında yüzüğü olmadan gazetecilerin karşısına çıktı. Güzel şarkıcı, dört hafta önce, ayrılık  kararı  aldığını açıklamıştı.