5 günlük hava durumu
23 Nisan 2014 Çarşamba
Magazin gündeminden başlıklar
Yaşam 12 Eylül 2012 - Çarşamba
 • Magazin gündeminden başlıklar

  Evlilik sözleşmesi krizi

  Ebru Akel’in evlilik sözleşmesi yapmaya yanaşmaması, eşi Özer Sancak’ın ailesi ile arasını açtı. Sancaklar, bu kriz yüzünden düğüne katılmadı.

  Ebru Akel ile işadamı Özer Sancak, geçtiğimiz hafta Les Ottomans Hotel’de düzenlenen bir törenle hayatını birleştirdi. Ancak iddialara göre bu beraberliğe en başından beri karşı çıkan Sancak ailesi, yaşanan evlilik sözleşmesi krizinden sonra Akel ile aralarındaki ipleri tamamen kopardı.

  EBRU AKEL-ÖZER SANCAK ÇİFTİNİN DÜĞÜNÜNDEN KARELER!

  Düğünü iptal ederim!

  Magazin kulislerinde, damadın babası Ethem Sancak’ın evlilik sözleşmesi talebinde bulunduğu, ünlü sunucunun ise bunu kendisine yapılmış bir hakaret sayarak tepki gösterdiği konuşuluyor. Akel’in ısrar edilmesi durumunda düğünü iptal edeceğini söylemesinin bardağı taşırdığı ve bu son söz üzerine damadın ailesinin törene katılmadığı da gelen haberler arasında.

  Hürriyet

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Bay bıyık

  gecce.com'un 'Mekan Ödülleri' gecesine Özcan Deniz yeni imajıyla katıldı. 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam' dizisinde canlandıracağı yerli Robin Hood karakteri için bıyık bırakan Deniz'in imajı beğeni topladı.

  ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Tesadüfe bak sen!

  Magazin sitesi 'gecce.com'un ödül töreni önceki akşam Swissotel Bosphorus'ta gerçekleştirildi. Hande Yener'in sahneye çıktığı gecede birbirinden ilginç olaylar yaşandı:

   HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  SİBEL TURNAGÖL-MEHMET ÇELİK ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  BÜLENT ERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  IRMAK ATUK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  Gecenin piştisi
   
  Gecenin piştisini Çiftkurtlar Otomotiv'in patronu Mehmet Çelik ile yıldırım nikah kıydığı Sibel Turnagöl yaşadı. Kısa bir süre önce evlenen çift, davette Çelik'in eski eşi Arte Tahir ile karşılaştı. Birbirlerini görmezden gelen taraflar, davet boyunca büyük huzursuzluk yaşadı.
  Geçtiğimiz günlerde aldatıldığı için eşi Berna Özkan'dan tek celsede boşanan haber spikeri Korcan Karar, sürpriz yaparak yeni sevgilisi Sinem Orhon ile törene el ele katıldı.

  Çıplak ayaklı

  Gecenin en suskunu Özcan Deniz oldu. Atatürk Havalimanı'nda 'Miss Turkey' finalistlerinden Ayça Kuru ile görüntülenen Deniz, gece boyunca konuşmadı. Deniz, rol aldığı 'Bir Zamanlar Osmanlı'da- Kıyam' dizisi için bıraktığı bıyıklarıyla dikkat çekti.

  Ödül töreninin ardından verilen partiye katılan Bülent Ersoy, gecenin onur konuğu oldu. Topuklu ayakkabıları nedeniyle yürümekte zorlanan Diva, ayakkabıları çıkarıp çimler üzerinde yalın ayak yürüdü.

  Manken Irmak Atuk geceye modacı Barbaros Şansal ile katıldı. Şeyma Subaşı tasarımı bir tuvalet giyen Atuk, frikik vermekten kurtulamadı.

  Gecenin en talihsizi manken Ebru Şancı oldu. Davetlilerden biri Şancı'nın eteğine bastı. Mankenin eteği yırtıldı.

  Mehmet Ali Erbil ise gece boyunca masa masa dolaşıp, esprileriyle herkesi güldürdü.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Cumbuling modası

  Ayşe Özyılmazel de modaya uydu! Meltem Cumbul'un gazetecilere alyansını göstermesinin ardından Meryem Uzerli ve Hande Ataizi de aynı pozu vermişti. Bir davete katılan Özyılmazel "Göstermek moda oldu; ben de Hürrem yüzüğümü göstereyim" diye espri yaptı.

  AYŞE ÖZYILMAZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  MERYEM UZERLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Aşık olunca çok hata yapıyorum

  'Babalar ve Evlatlar' dizisinin yıldızı Ceren Hindistan, başarısında aşkın payı olduğunu söylüyor: Aşıkken mantığımı kaybedip çok hata yapıyorum ama aşk acısı yaşamasaydım karakterlere bu hissi veremezdim...

  CEREN HİNDİSTAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Dün dündür

  Yurdal Sert, kendisini ortağıyla aldattığını öne sürdüğü eşi İvana Sert'e boşanma davası açmış; iki hafta önce de yine onun hakkında ağır ithamlarda bulunmuştu. Boşanma davaları süren çift, önceki akşam City's'de buluştu. İkisinin de keyif yerindeydi.

  IVANA SERT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Sorunlarını çözdüler

  Geçtiğimiz aylarda eşi Murat Kadıoğlu ile boşanmanın eşiğine gelen ve yaşadığı zor günleri televizyon ekranların ağlayarak anlatan Simge Tertemiz'in artık yüzü gülüyor. Eşi ile aralarındaki sorunları çözen Tertemiz, dün gece 25. yaş gününü kutladı. Cahide’de gerçekleştirilen partide genç mankeni Murat Kadıoğlu ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Simge Tertemiz'in  ikiz kardeşi gecede en çok konuşulan konulardan biri oldu. Tertemiz yakın zamanda yaptığı doğumun ardından eski formuna kavuşması dikkatlerden kaçmadı.

  SİMGE TERTEMİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  Hürriyet

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Önce yemek sonra sohbet

  Ali Sunal, önceki akşam arkadaşı Engin Akgün ile birlikte Nişantaşı'ndaki Biber'de akşam yemeği yedi. İkili, yemeğin ardından koyu bir şekilde sohbete daldı.

  ALİ SUNAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  'Özgür' rolü için iki ay Fransızca dersi aldı

  İki yıl önce Altın Koza Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Sezin Akbaşoğulları'nın başrol oynadığı 'Yabancı' adlı film; 17-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Adana Altın Koza Film Festivali'nde gösterilecek. Yapım; 12 Eylül 1980 darbesinden sonra Fransa'ya iltica etmiş devrimci bir ailenin kızı olan 'Özgür'ün ve onun ilk defa geldiği Türkiye'de tanıştığı 'Ferhat'ın öyküsünü anlatıyor.

  Seneye vizyonda olacak

  Filiz Alpgezmen'in yazıp yönettiği, çekimleri Fransa ve İstanbul'da yapılan filmde; Akbaşoğulları, 'Özgür'ü canlandırıyor. Güzel oyuncu, rolüne hazırlanmak için iki ay boyunca Ülkü Duru'dan Fransızca dersleri aldı. 2013'ün ilk aylarında vizyonda olması planlanan 'Yabancı'da Akbaşoğulları'na; Caner Cindoruk, Serkan Keskin, Selen Uçer, Güzide Balcı ve Fransız oyuncu Xavier Clion eşlik ediyor.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Korktuğum başıma geldi

  Tiyatrocu Abdullah Şahin, eşi Belgin Şahin'e açtığı boşanma davasında "Bana yemek bile vermiyor" demişti. Davanın medyada yansımasına sinirlenen Şahin, "Korktuğum başıma geldi. Biz sanatçılar reklamı severiz ama böylesini değil. Ruh halim b.ktandı, haberin duyulmasıyla daha da b.ktan oldu" dedi.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Nişantaşı keyfi

  Oyuncu Ece Uslu, önceki akşam arkadaşları ile Nişantaşı'nda akşam yürüyüşüne çıktı. Ancak Uslu'nun arkadaşları gazetecilerden rahatsız oldu.

  ECE USLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  "Ölüm diyeti yapıyorum"

  Burak Özçivit, önceki gün "Küçük Sırlar" dizisindeki rol arkadaşı Merve Boluğur ve sevgilisi Ceylan Çapa ile Nişantaşı'nda görüntülendi. "Malkoçoğlu" filminde rol alacağını söyleyen Özçivit, "Film için 6 kilo verdim. Ölüm diyeti yapıyorum. Hiçbir şey yemiyorum desem yeridir. Çok güzel bir film olacak" dedi.

  BURAK ÖZÇİVİT-CEYLAN ÇAPA ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  MERVE BOLUĞUR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  Hürriyet

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Nilüfer vakti

  Nilüfer, kanseri yendikten sonra ilk büyük konserini veriyor! Yarın akşam Turkcell Kuruçeşme Arena'da sahneye çıkacak olan sanatçıya 30 müzisyen eşlik edecek.

  NİLÜFER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Bu işi yapmak için iyi bir vizyon gerek

  Şeyma Subaşı "Modacı olmak doktorluk gibi değildir; gözlem ve yaratıcılık ister. Eğitimsiz de başarılı olunabilir, önemli olan vizyon" diyerek ekledi: Türk kadınının vücudunu tanımadan her kıyafeti moda diye giymesi çok yanlış!

  ŞEYMA SUBAŞI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Pipa bu çantaya vuruldu

  Cambridge Düşesi Catherine'in kardeşi Pippa Middleton, İngiltere'nin ardından Amerika'yı da fethetmenin peşinde… Birkaç gündür New York'ta daire arayan Middleton, moda başkentinde Kate Spade marka çantasını elinden düşürmüyor. Harvey Nichols'larda satılan markanın müdavimleri arasında...

  PIPPA MIDDLETON FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Şimdiki film setleri lüks

  Kızının eğitimi için 10 yıl İngiltere'de yaşadıktan sonra Türkiye'ye dönen Yeşilçam'ın tanınmış ismi Neşe Aksoy, setlere dönme kararı aldı. Yeni dönem oyuncuların çok yetenekli olduklarını belirten Aksoy şimdiki setlerle eskiyi de kıyasladı: "Biz zorluklar altında film çekiyorduk, kıyafetlerimizi sokak ortasında değiştiriyorduk. Soğuktan zatürre olma riskiyle titreyerek kamera karşısına geçtiğimi çok bilirim. Şimdiki setler çok lüks, oyuncular karavanlar içinde ağırlanıyor."

 • Magazin gündeminden başlıklar

  İlk gün TT oldu

  Müge Anlı, atv'de sezonun ilk canlı yayınını önceki gün yaptı. Anlı, aynı gün Twitter'da TT (trending topic) listesine girerek; günün en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Anne olmak hayatlarını değiştirdi

  Hollywood'un birçok ünlü ismi anne olduktan sonra farklı iş kollarına adım attı. Yıldızlar, çocukları sayesinde hayatı daha farklı gördüklerini söylüyor

  HEIDI KLUM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  JESSICA ALBA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  Jewel

  Ünlü şarkıcı oğlu Kase'e hamile olduğunu öğrendikten sonra neşeli çocuk şarkısı albümleri aramaya başlamış. Bir türlü istediği gibi şarkılar bulamayınca 'That's What I'd Do' isimli albümü piyasaya çıkardı.

  Heidi Klum

  Dört çocuk annesi Heidi Klum, çocukların ne giymek isteyeceğini en iyi bilenlerden... 'Truly Scrumptious' isimli markayı yaratan Klum, birbiriyle kombinlenebilen, kolayca şort ya da yeleğe de dönüşebilen pratik ve renkli bir koleksiyon ortaya çıkarmış.

  Jessica Alba

  İki çocuk annesi Jessica Alba, çocukları için iş kadını oldu. Alba, bebeklerin ihtiyaç duyduğu her şeyi ekolojik ve organik olarak üreten 'Honest' isimli bir şirket kurdu.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Holywood bu filmde buluştu

  Dünya prömiyerini Toronto Film Festivali'nde yapan 'Cloud Atlas' filmi kadrosuyla dikkat çekiyor. Başrolünde Halle Berry, Tam Hanks, Hugh Grant ve Susan Sarandon'ın yer aldığı filmin yönetmenliğini de Andy Wachowski ve Tom Tykwer üstleniyor. Farklı hayatların birbirlerini nasıl etkilediğinin anlatıldığı filmde, Hanks tam 6 karakteri canlandırıyor

  HALLE BERRY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  HUGH GRANT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Yakışıklı polis

  Yakışıklı oyuncu Jake Gyllenhaal, son filmi 'End od Watch- Tehlikeli Takip'te bir polis memuru rolünde. Los Angeles polislerinin gerçek hikayelerini gözler önüne sererken, dostluğun, ailenin ve cesaretin önemini anlatan filmin yönetmenliğini David Ayer üstleniyor. Film, 21 Eylül'de Türkiye'de de vizyona girecek.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Zeynep'le caz gecesi

  Zeynep Özyılmazel ve orkestrası, 20 Eylül perşembe akşamı İstanbul The Ritz- Carlton'ın içinde yer alan Bleu Lounge&Grill'de sahneye çıkacak. Gecede caz ağırlıklı şarkılar seslendirecek olan Özyılmazel; İngilizce, Portekizce ve Türkçe parçalardan oluşan bir repertuvarla dinleyicilerin karşısına çıkacak.

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Bir yaz daha bitti

  'Bay Şapka' olarak tanınan Ertekin Dinçay, geleneksel yaza veda partisini önceki akşam Ortaköy'de kendisine ait olan 'Köftehouse'da verdi. 'Bir Yaz Daha Bitti' adlı partide, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, 60 yıllık dostu Dinçay'ı yalnız bırakmazken, geceye Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül de katıldı. Partiye, Koç ve Dinçay'ın esprileri damga vurdu. Sarıgül'ün sokak satıcısından aldığı çiçeği, yakın arkadaşı Nail Keçili'ye hediye etmesi de herkesi kahkahaya boğdu.

  RAHMİ KOÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Böyle kaynana herkese lazım !

  71 yaşında üçüncü kez baba olan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın kızı Ceyla Aysal, annesi Ahu Hanım'ın oteli Les Ottomans'ta genel müdürlük yapan Mehmet Kırklar ile nişanlanmıştı. Ahu Hanım'ın, müstakbel damadının üstüne titrediğini duyuyordum; vallahi dedikleri kadar varmış!
  Ahu Hanım, başı yıllar önce Bodrum'daki bir kavgadan dolayı derde giren müstakbel damadı Mehmet Kırklar'ı, başındaki bu dertten kurtarmak için 160 bin lira tazminat ödemiş!

  ÜNAL AYSAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  FATİH TERİM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  AHU AYSAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

  İmparator'un damadıyla kavgaya girmişler

  Yaklaşık 1.5 yıldır Ceyla Aysal ile flört eden ve önceki ay da nişanlanan Mehmet Kırklar, 5 yıl önce Bodrum'da bir kavgaya karışmış. Fatih Terim'in damadı Ahmet Baran Çetin ile Bodrum'daki barlar sokağında yanlarındaki kız arkadaşları ile dolaşırlarken, birileri yanlarındaki kızlara laf atmış ve kavga çıkmış.
  Kırklar, kavga sırasında elindeki bardakla birinin gözünü yaralayıp görme yetisini kaybetmesine neden olmuş.
  Mehmet Kırklar, karakolda gözünü yaraladığı kişiye tazminat ödeyeceğini taahhüt ederek, işi tatlıya bağlamış. Ancak sonra da parayı ödemeyip sırra kadem basmış!

  Başkanın kızına aşık olunca hasımlarına yakalanmış!
   
  Bu olayın ardından uzun süre ortalarda gözükmeyen Kırklar, Hotel Les Ottomans'ın genel müdürü olarak ortaya çıkmıştı. Bir de Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Ahu Aysal'ın kızı Ceyla Hanım ile flört ettiği haberleri gazetelerde çıkmaya başlayınca, hasımları Kırklar'ı bulmuş!
  İşte burada da Kırklar'ın müstakbel kayınvalidesi Ahu Aysal devreye girmiş; karşı tarafa 160 bin lira ödeyip müstakbel damadını büyük bir dertten kurtarmış.
  Ne diyelim; Allah her damada böyle kayınvalide nasip etsin!!!

  Bülent CANKURT

 • Magazin gündeminden başlıklar

  Siyah bir öpücük

  Aykırı şarkıcı Cem Adrian'ın 'Siyah Bir Veda Öpücüğü' adlı albümü 18 Eylül'de piyasaya çıkacak. Şarkıcı albümü için dudağına siyah ruj sürüp poz verdi.

  CEM ADRİAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!