Günün en çok okunan 20 magazin haberi (2 Şubat 2016)

  • 1
  • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi
Günün en çok okunan 20 magazin haberi

Defne Joy Foster'ın oğlu büyüdü

Defne Joy Foster'ın İlker Yasin Solmaz ile evliliğinden olan oğlu büyüdü

Oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster, 2 Şubat 2011 yılında Kerem Altan'ın evinde ölmüştü.

Eşi İlker Yasin Solmaz ise Foster'ın ölümünden sonra yeniden evlenmişti

Annesi öldüğü zaman çok küçük olan Can Kılıç büyüdü.

  • 2
  • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi
Günün en çok okunan 20 magazin haberi

Zirvenin tek sahibi

ATV; yayınladığı dizi ve programlarıyla Ocak ayında da en çok izlenen kanal oldu. Kantar Medya'dan alınan verilere göre atv; Tüm Gün Tüm Kişiler, Tüm Gün +20 ABC1, Prime Time Tüm Kişiler ve Prime Time +20 ABC1 kategorilerinde diğer kanalları geride bırakıp birinci oldu. Ekim ayından beri en çok izlenen kanal olma unvanını taşıyan atv'yi, zirveye taşıyan programlar şöyle: 'Müge Anlı ile Tatlı Sert', 'Esra Erol'da', 'Sağlıklı Mutlu Huzurlu', haber programları atv Ana Haber Bülteni, atv Gün Ortası, Kahvaltı Haberleri, atv'de Hafta Sonu, 'Kim Milyoner Olmak İster?', Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programları ve 'Elin Oğlu'. Ayrıca izleyicinin beğeniyle takip ettiği atv dizileri 'Kırgın Çiçekler', 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', 'Yeter', 'Eve Dönüş', 'Kertenkele' ve 'Evli ve Öfkeli' de kanalı birinciliğe taşıdı.

  • 3
  • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi
Günün en çok okunan 20 magazin haberi

Girişimci Osman için 15 yeni icat

Şahan Gökbakar'ın, Uzakdoğu'dan getirdiği ürünleri satarak yaşamını kazanan 'Osman' adlı bir adamı oynadığı 'Osman Pazarlama' filmi için 15 ilginç ürün icat edildi

'Recep İvedik' serisiyle gişe rekorları kıran Şahan Gökbakar'ın yeni filmi 'Osman Pazarlama', 19 Şubat'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Uzun süredir merakla beklenen film, fragmanıyla bile büyük ilgi uyandırmıştı.

HEPSİNİN HİKAYESİ AYRI

Senaryosu Şahan-Togan Gökbakar Kardeşler'e ait olan film için tam 15 ürün icat edildi. Kutularından logolarına kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar sıfırdan tasarlanan ve işler hale getirilen ürünlerin her birinin ayrı bir hikayesi ve esprisi var. Girişimci ruhlu 'Osman'ın pazarladığı bu ürünler, izleyicinin çok ilgisini çekecek.

DOKUZ ÜLKEDEN VİDEO

Ana çekimleri İstanbul'da gerçekleşen filmin en kilit sahnelerinden biri için; dokuz farklı ülkede videolar hazırlandı. Amerika, İngiltere, İtalya, Fransa, Hollanda, İsveç, Tayland, Hong Kong ve Yunanistan'dan insanların çektiği görüntüler, filmde 'Osman'ın yükselişinde büyük rol oynayacak. Filmi, 'Recep İvedik' serisinin de yönetmeni olan Togan Gökbakar yönetiyor. Başrolleri ise Şahan Gökbakar, Mehmet Selim Akgül ve Feriştah Senem Yıldırım paylaşıyor.

  • 4
  • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi
Günün en çok okunan 20 magazin haberi

Milyon dolarlık bebek

Ünlü model Tülin Şahin, Paris Couture Moda Haftası'nda podyuma çıktı. Gyunel ve De Grisogo markalarının ortak düzenlediği defilede baş manken olan Şahin; Gyunel'in haute couture tasarımları ile De Grisogo'nun milyon dolarlık mücevherlerini tanıttı. Defilenin açılışını ve kapanışını yapan Şahin; zarafeti ve güzelliğiyle büyük alkış aldı. Ünlü model; defile öncesi Irina Shayk, Bella Hadid, Nina Agdal ve Eugeina Silva gibi isimlerle dünya basınına poz verdi.

  • 5
  • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi
Günün en çok okunan 20 magazin haberi

Savaş Zafer babasının izinden gidiyor

Perihan Savaş, merhum sanatçı Yılmaz Zafer ile evliliğinden olan 22 yaşındaki oğlu Savaş Zafer ile önceki gün Akasya Acıbadem'de görüntülendi.

Usta oyuncu, gastronomi okuyan oğlunun tavsiyeleriyle beslendiğini söyledi.

Savaş'ın tiyatro dersleri almaya başladığını söyleyen ünlü oyuncu, "Babası ve benim gibi tiyatro kökenli bir oyuncu olmasını istiyorum" dedi.