Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başıklar

 • 1
 • 27
Magazin gündeminden başıklar
Magazin gündeminden başıklar

Kalbini rol arkadaşına kaptırdı

Popçu Murat Dalkılıç'ın eski sevgilisi oyuncu Merve Boluğur, senaryoyu değiştirdi! Bu kez kalbini yeni rol arkadaşı Engin Öztürk'e kaptırdı.

Yaz tatilini popçu Murat Dalkılıç ile birlikte Bodrum'da geçiren güzel oyuncu Merve Boluğur'a yeni sezon uğurlu geldi. Murat Dalkılıç'ı çoktan unutan Boluğur, şu sıralar hem aşk hayatında hem de iş hayatında hareketli günler yaşıyor. Biten dizisinin ardından 'Muhteşem Yüzyıl'ın kadrosuna katılan Boluğur, yeni rolü için 8 kilo almayı kabul ederek gündeme gelmişti. Güzel oyuncunun yeni diziyle birlikte yeni bir aşka yelken açtığı da ortaya çıktı.

MURAT DALKILIÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ŞİMDİLİK GİZLİ YAŞIYORLAR
Merve Boluğur'un yeni yakışlısı ise aynı diziye bu sezon katılan oyuncu Engin Öztürk. İddialara göre iki haftadır süren çekimlerde yakınlaşan ikili, bir anda yıldırım aşkına tutuldu. İlişkilerini şimdilik gizli yaşamayı tercih eden Boluğur ve Öztürk, set dışında da sürekli bir araya geliyor. İkilinin buluşmak için popüler mekanlar yerine bilinmeyen yerleri tercih ettikleri öğrenildi.

Merve Boluğur işadamı Burak Mursaloğlu'ndan ayrıldıktan sonra popçu Murat Dalkılıç'la birlikte olmuştu. İkilinin Bodrum kaçamağı objektiflere yansımıştı.

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM

 • 2
 • 27
Magazin gündeminden başıklar
Magazin gündeminden başıklar

Ailece tatil keyfi
Ünlü futbolcu Arda Turan'ın oyuncu nişanlısı Sinem Kobal'ın kendisi pek ortalarda görünmese de ailesi Çeşme'de tatil yapıyor. Kobal'ın annesi, babası ve erkek kardeşi Kerem Kobal; bir süredir bulundukları Alaçatı'da yazın son günlerinin tadını çıkarıyor. Bora Kozanoğlu Sörf Okulu'nda dört gün sörf dersi alan Kerem Kobal'ın, kısa sürede sörfte başarılı olması ailesini de mutlu etti.

ARDA TURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 27
Magazin gündeminden başıklar
Magazin gündeminden başıklar

Ben zaten evliyim
Rol aldığı 'Peri Masalı' filmiyle dikkat çeken yakışıklı oyuncu Emre Kızılırmak, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Kızılırmak, gazetecilerin "Sevgiliniz var mı?" sorusuna "Var tabii ki, saklamıyorum. Ben zaten evliyim. 1.5 sene önce evlendim" yanıtını verdi.

 • 4
 • 27
Magazin gündeminden başıklar
Magazin gündeminden başıklar

İsyan ettirdi dayak yedi

İsyan şarkısıyla bilinen Halil Sezai, aşırı alkolün kurbanı oldu. Şarkıcı, Antalya'da gittiği mekanda ailesiyle eğlenen bir müşteriyi rahatsız edince kıyamet koptu.

Söylediği 'İsyan' şarkısıyla milyonların gönlünde taht kuran Halil Sezai, bu kez isyan ettirdi. Ayaklı Gazete'nin haberine göre ünlü şarkıcı, Antalya'nın Kaş ilçesinde alkolü fazla kaçırınca bir skandala imza attı. Şarkıcı, geçtiğimiz Cumartesi Kaş Echo Bar'da sahne alan Bülent Ortaçgil'i dinlemeye gitti.

HALİL SEZAİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Yanında bir bayanla eğlenen Sezai'nin keyifli gecesi kötü bitti. İddiaya göre alkol sınırını aşan şarkıcı, bir ara sahnedeki Bülent Ortaçgil'in yanına gitti. Geri dönmeye çalışan şarkıcı, mekanda ailesiyle eğlenen bir müşterinin masasına düştü. Yardımcı olmaya çalışan adam gördüğü tepki karşısında şok oldu.

Halil Sezai'nin hakaretleri karşısında daha fazla dayanamayan müşteri, ayakta durmakta zorlanan şarkıcıya saldırdı. Tekme ve yumrukların hedefi olan Sezai bir müddet yerinden kıpırdayamadı. Daha sonra güvenlikler araya girerek Halil Sezai ve diğer müşteriyi mekandan çıkardı.

 • 5
 • 27
Magazin gündeminden başıklar
Magazin gündeminden başıklar

Ailevi konulara karışmam
Ceyda Ateş; sevgilisi Buğra Toplusoy'un, babası tarafından aile şirketlerinden kovulmasıyla ilgili ilk kez konuştu: Biz Buğra ile mutluyuz. Ailevi meseleler ise beni ilgilendirmez!

GİTTİ İCRA KURULU
Roman mağazalarının sahibi Turgut Toplusoy; oğlu Buğra'ya, Ceyda Ateş'le ilişkisini tasvip etmediği için "Ya o, ya biz!" diye rest çekmişti. Bu gelişme üzerine Ceyda'yı seçen Buğra; şirketteki icra kurulu başkanlığı görevini kaybetmişti.

CEYDA ATEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

SORUMLU DEĞİLİM
Ateş, sevgilisi ile ailesi arasındaki olaydan kendisinin sorumlu tutulmaması gerektiğini söyledi ve ekledi: "İleride ilişkimizin durumu ne olur bilemem ama şu an Buğra ile çok mutluyuz. Diğer konular ailevi meselelerdir ve beni ilgilendirmez. Bu yüzden o mevzuya karışmam!"

 • 6
 • 27
Magazin gündeminden başıklar
Magazin gündeminden başıklar

Buruk son!
Okan-Nihan Buruk çiftinin 6 yıllık evliliği bitiyor. Boşanma davası 7 Eylül'de görülecek!

2007'DE EVLENDİLER
Şöhretler dünyasında bir evlilik daha bitiyor! 2007 yılında Swissotel'de görkemli bir düğünle evlenen eski futbolcu Okan Buruk ile Türkiye eski güzeli Nihan Buruk (Akkuş) boşanma kararı aldı.

ANLAŞMALI BOŞANMA
Ali Yiğit adında, 4 yaşında bir oğulları olan çift, mahkemeye başvuru yaptı. Aile Mahkemesi, çifte boşanma davası için 7 Eylül'e gün verdi. Anlaşmalı olarak, dostça ayrılacak olan çiftin kararı yakınlarını üzdü.

GEREKÇE: KARAKTER UYUŞMAZLIĞI
6 yıldır evli olan ve uzun süredir Çeşme'de yaşayan çiftin mahkemeye sundukları boşanma gerekçesi; karakter uyuşmazlığı.

 • 7
 • 27
Magazin gündeminden başıklar
Magazin gündeminden başıklar

Özlem Yıldız gözyaşlarına boğuldu

Eşi Sinan Serter ile boşanma arefesinde olan Özlem Yıldız, sunuculuğunu üstlendiği 'Yaşam Sağlıkla Güzel' programında gözyaşlarına boğuldu.

"Bugün benim doğum günüm. Aslında her zamankinden farklı bir heyecanla gelmiştim buraya. Ama sağlık programı yapıyoruz ve hayattaki en önemli şey sağlık. Hep bunu söylüyoruz programda. Çünkü en önemli şey o. Bu sabah benim için çok kıymetli birini kaybettim. Programa birkaç dakika kala öğrendim" diyen Yıldız'ı, programın diğer sunucusu Doktor Gökhan Özçınar sakinleştirmeye çalıştı.

Kendini toparladıktan sonra sözlerine devam eden Yıldız, "Çok özür diliyorum. Yayın profesyonelliği gereği böyle bir şey olmamalıydı. Beni tanıyorsunuz artık 17 senedir. Bunu saklamayı öğrenemedim. Böyle kabul edin" açıklaması yaptı.