Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015

 • 1
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015

Makyajsız Gülben Ergen'den şaşırtan çözüm

Mısır tatilinden dönen Gülben Ergen ara verdiği spora hız kesmeden devam ediyor. Şarkıcı önceki gün spor salonu çıkışında makyajsız haliyle görüntülenmemek için yüzünü kapattı. Ergen, muhabirlere eline aldığı Paulo Coelho'nun 'Işığın Savaşçısının El Kitabı'nı gösterdi.

 • 2
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015

Serdar Bilgili ile Nazlı Çelik 14 Şubat'ta evleniyor

Serdar Bilgili, Nazlı Çelik'le 14 Şubat'ta Madrid'de evleniyor. İş adamı, 20 milyon dolara da Falcon 900ex model jet aldı. Çift, düğüne yeni jetleriyle gidecek.

BÜLENT CANKURT / SABAH GAZETESİ

Ünlü işadamı Serdar Bilgili ile başarılı haber spikeri Nazlı Çelik'in evlilik kararı aldığını tüm Türkiye benim haberim ile öğrenmişti. Kasım ayında flört etmeye başlayan çiçeği burnunda aşıklarla ilgili bomba bir haberim daha var...

Henüz üç aydır flört eden ve arayı hiç açmadan vuslata ermeye karar veren aceleci aşıkların, çok anlamlı bir tarih seçtiğini öğrendim. Ünlü çift, 14 Şubat'ta, yani Sevgililer Günü'nde nikah masasına oturacak. Ancak Serdar Bilgili ile Nazlı Çelik, İstanbul'da değil İspanya'nın başkenti Madrid'de evlenecek. Geçen ay aile arasında gerçekleşen sade bir törenle sözlenen aşıkların Madrid'deki nikahına, sadece anne-babaları ve çok yakın akrabaları şahitlik edecek.

DAVETLİLERİ ÖZEL JETİYLE GÖTÜRECEK
Bu düğünün çok özel olması için bütün imkanlarını seferber eden Serdar Bilgili'nin, bütün davetlileri Madrid'e yeni aldığı özel jetiyle götüreceğini öğrendim. İş adamı, Hawker 850 model jetini satıp yerine 20 milyon dolara 2009 model Falcon 900ex aldı.

BENZERİ KOÇ'TA VAR
Serdar Bilgili'nin yeni jetinden Mustafa Koç, Ömer Dinçkök ve Mübariz Mansimov'da da var.

Bu arada, şimdiye kadar başından iki evlilik geçen ve bir daha evliliğe tövbe eden Serdar Bilgili'yi, üç ayda nikah masasına oturtmayı başaran Nazlı Çelik'e bir kez daha bravo doğrusu. Umarım bir ömür mutlu olurlar...

 • 3
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015

Angelina Jolie'nin bacakları kürdana döndü

Angelina Jolie, 2012'de başlatılan ve çatışma bölgelerindeki kadınlara uygulanan şiddetin bitirilmesini amaçlayan kampanya için Londra'daydı. İngiltere eski dışişleri bakanı William Hague'yle bir araya gelen Jolie'nin aşırı derecede zayıf bacaklarıysa görenleri hayrete düşürdü. Altı çocuğu olan Angelina - Brad çiftinin geçenlerde, Hatay'da 2 yaşındaki Suriyeli yetim Musa'yı evlat edineceği iddia edilmişti.

 • 4
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015

Kaya Çilingiroğlu o mesajları affetmedi

İş adamı Kaya Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar'ın İnstagram hesabından paylaştığı aile fotoğrafının altına "borç" mesajları yazan iş adamı Metin Josef Menase'ye dava açtı. Savcılık, Menase'nin 3 aydan 1 yıla kadar hapsini istedi.

Hülya Avşar, Instagram hesabından eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile kızı Zehra'nın tavla oynadıkları anı gösteren bir fotoğraf paylaştı. İş adamı Metin Josef Menase de fotoğrafın altına, "Bu kadar borç varken böyle tatil yapılması çok şaşırtıcı!" diye yazdı.

İş adamı Metin Josef Menase, Avşar ile Çilingiroğlu'nun sosyal medya hesaplarına "Kaya Bey 3.5 senedir süregelen borcunuzu artık ödeyin.! Değer Faktoring" "Hülya Hanım, size saygım var ancak borcunu tam 3 senedir ödemeyen Kaya Çilingiroğlu'nun reklamını yapıyor olmanız benim açımdan kırıcı", "Kaya Çilingiroğlu borcunu 3 senedir ödemiyor. Hangi etik değerlerle televizyonda herkesin önünde yorum yapıyor" şeklinde mesajlar yazmayı sürdürdü.

KİŞİLERİN HUZUR VE SÜKÛNUNU BOZMA SUÇU

Habertürk'ten Nihat Uludağ'ın haberine göre bunun üzerine Çilingiroğlu, Değer Faktoring'in sahibi olan Metin Josef Menase hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na, "kişilerin huzur ve sükûnunu bozma", "hakaret", "taciz" ile "kişisel bilgileri ifşa etmek" suçundan şikâyetçi oldu. Çilingiroğlu'nun şikâyeti üzerine savcılık Menase hakkında söz konusu suçlardan 3 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.

MÜVEKKİLİMİN ŞAHSİ BORCU YOK

Çilingiroğlu'nun avukatı Aydın Egemen, "Müvekkilimin ne şüpheliye, ne de şüphelinin ortağı olduğu şirketine şahsi bir borcu vardır. Müvekkilin hissedarı şirketinin borcundan dolayı, şikâyetçiyi, yakınlarını ve arkadaşlarını sürekli telefonla arayarak taciz ve baskı uygulamaktadır. Şüpheli, huzur ve sükûneti bozma kastı ile hareket ederek tehdit ve hakaretlerde bulunmuştur" dedi. Avukat Egemen, "Şüpheli, sosyal paylaşım sitesi olan Twitter ve Instagram üzerinden müvekkilimin şahsının borcu varmış gibi kendisine ve ailesine karşı suçlamalarda bulunmakta, şikâyetçinin kendi hesaplarında ve yakınları, akraba ve arkadaşlarının sosyal medya hesaplarında huzur ve sükûnunu bozma kastı ile hareket ederek tehdit ve hakaretlerde bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir" iddialarında bulundu.

"BORCUNU ÖDESİN DİYE O MESAJLARI ÇEKTİM"

İfadesine başvurulan Metin Josef Menase, "Finans işleriyle uğraşıyorum. Kaya Çilingiroğlu'nun tek yetkili olduğu Penta Reklam Pazarlama Şirketi'nden şirketim alacaklıydı. Borç ödenmedi, ben de şikâyete konu olan mesajları bu borcun ödenmesi için yazdım. Ancak bu mesajların hiçbirinde hakaret bulunmamaktadır. Mesajların hepsi borcun ödenmesine yöneliktir. Halen borç ödenmemiştir. Bu nedenle suçlamaları kabul etmiyorum" dedi.

 • 5
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015

'Selçuk bizim canımız'

Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan, önceki gün 30'uncu yaşgününü nişanlısı Cemre Kardeş ve takım arkadaşları ile birlikte kutladı. Arnavutköy'deki Eftalya Balık'ta düzenlenen doğum günü partisine; Burakİstem Yılmaz, Hakan-Derya Balta, Yekta-Çisem Kurtuluş ve Olcan Adın gibi isimler katıldı. Mekanın üst katını kapatan ünlü futbolcu, kendilerine hizmet etmesi için dört garson tuttu. Grup, gece 01.00'e kadar fasıl eşliğinde eğlendi. Mekandan nişanlısıyla birlikte çıkan Selçuk İnan, kapıda bekleyen gazetecilere "Hepinize iyi akşamlar, iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim" dedi. Burak Yılmaz, 7.5 aylık hamile eşi İstem Yılmaz ile birlikte gazetecilere poz verdi. Ünlü futbolcu, "Selçuk bizim kardeşimiz, canımız, her şeyimiz. Ben onun sadece bu gününde değil, ömrünün sonuna kadar yanında olacağım" dedi. Uzun süredir sakat olan ve boş vakitlerini eşi ile geçirdiğini söyleyen Yılmaz, "İnşallah 1.5 ay sonra yavrumuzu kucağımıza alacağız" dedi.

 • 6
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015

Soğuk havada gala

Başrollerini Settar Tanrıöğen, Caner Özyurtlu, Ozan Özcan ve Esra Dermancıoğlu'nun paylaştığı 'Hayalet Dayı' isimli sinema filminin galası, önceki akşam Taksim Atlas Sinemaları'nda yapıldı. Geceye; Beren Saat, Ezgi Mola ve Gupse Özay gibi birçok ünlü isim katıldı. İki gencin, yeni taşındıkları evde bir hayaletle yaşamasını komik bir dille anlatan film, 13 Şubat'ta izleyici ile buluşacak.

'ÇOK ÜŞÜDÜK'
Sinemaya yürüyerek giden Gupse Özay, "Buraya araba girmiyor, bu ne biçim yer be!" diye sitem etti. 'Deliha' isimli ilk sinema filminden sonra kendisini sinemaya adadığını söyleyen Özay, şöyle konuştu: "İkinci filmimi çekmek istiyorum, bu yüzden sürekli senaryo yazıyorum. Kendimi iyice bu işe verdim. Youtube'da da bir kanal kurdum; orada kısa filmler yapıyorum." Esra Dermancıoğlu ise derin bacak dekoltesiyle geceye damga vurdu. Yakın dostunu galada yalnız bırakmayan Beren Saat, "Esra'nın filmini izleyeceğim için çok heyecanlıyım. Fragmanını gördüm, çok merak ettim. Belçim'in galası da çok soğuktu, Esra'nınki de öyle. Sinemaya gelene kadar çok üşüdük" dedi.

 • 7
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 12 Şubat 2015

Cem Yılmaz'dan Berrak Tüzünataç sürprizi

Cem Yılmaz'ın, son filmi "Pek Yakında", gişede beklenen başarıyı yakalayamadı. Yılmaz, bunun telafisi için sürpriz bir adım attı.

Yeni filmi için çalışmalara başlayan ünlü komedyenin görüştüğü ilk isim belli oldu. Yılmaz, Levent'teki ofisinde güzel oyuncu Berrak Tüzünataç'la bir araya geldi. Yeni projesi için Tüzünataç'tan olumlu cevap alan Cem Yılmaz'ın başka kimlerle görüşeceği merak konusu oldu. Cem Yılmaz'ın, her filminde birlikte rol aldığı Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Ozan Güven'e yeni projede yer verip vermeyeceği de merak ediliyor. Yılmaz, sürekli aynı isimlerle film çektiği için eleştirilere maruz kalmıştı.