Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015

 • 1
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015

İdil Fırat ile Arda Turan'ın Madrid buluşması

Aralarındaki aşk haberleriyle sürekli gündem olan İdil Fırat ile Arda Turan, Madrid'de buluştu. FB basketbol maçı için Madrid'e giden Fırat, iddiaları yine alevlendirdi.

Aylardır aralarında aşk haberleri çıkan İdil Fırat ile Arda Turan, bu dedikoduları ilk başta yalanlasa da son dönemde haberlere suskun kaldı. Sosyetik güzelin babası Önder Fırat'ın vetosuna takıldığı söylenen aşk, önceki gün yine gündeme geldi. Koyu bir Fenerbahç taraftarı olan İdil Fırat, önceki gün basketbol maçını izlemek için soluğu Madrid'de aldı. Bir mekanda yemek sipariş ederken çekilen kareyi Instagram'da paylaşan İdil Fırat, akılları karıştırdı. Aynı maçta olan Arda Turan'la bir araya geldiği konuşulan sosyetik güzel, birkaç gün İspanya'da kalıp Türkiye'ye öyle dönecek.

Kaynak: Takvim

 • 2
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015

Murat Boz'a sürpriz sevgili

Murat Boz'un, "Hadi İnşallah" filmindeki rol arkadaşı Müjde Uzman'la yakınlaştığı, ikilinin bir süredir gözlerden uzak mekanlarda buluştuğu iddia edildi.

Magazin kulisleri şu sıralar sürpriz bir aşk dedikodusuyla çalkalanıyor. İddiaya göre "Hadi İnşallah" filminde iki sevgiliyi oynayan Müjde Uzman ve Murat Boz, aylar sonra yeniden bir araya geldi ve romantik bir ilişkinin temelini attı.

İkilinin Soner Karıkabadayı'nın son klibiyle yakınlaştığı, klibi yöneten Boz ile kamera karşısında Sarıkabadayı'ya eşlik eden Uzman'ın o çalışmadan sonra görüşmeye başladığı ileri sürüldü.

Boz ve Uzman, geçen hafta da Zekeriyaköy'de, Boz'un cipinde birlikte görüldü. İkilinin yeni bir aşka yelken açıp açmadığı merak konusu oldu.

 • 3
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015

Süreyya Yalçın akrep beslemeye başladı

Sosyetik ikoncan Süreyya Yalçın, hayvan sevgisini abarttı. Yalçın; köpek, ördek, maymun, çita, yılan derken şimdi de evinde 'İmparator' cinsi akrep beslemeye başladı.

Darıca'da merhum babası Faruk Yalçın adına bir hayvanat bahçesi olan Süreyya Yalçın'a sadece yüklü bir servet değil hayvan sevgisi de miras kaldı. Bir dönem evinde 12 köpek besleyen sosyetik ikoncan, bununla da yetinmedi. Bir ara evinde maymun bakan Süreyya Yalçın, daha sonra da yine Bodrum'daki evinde ördekler besledi. Evcil hayvanlarla yetinmeyen ikoncan, bu kez gözünü vahşi doğaya dikti.

SEVGİLİSİNDEN HAMİLE

İlk olarak çita besleyen Süreyya Yalçın, çitasını sevgilisi Ozan Bora ile yaşadığı Miami'de aracıyla gezdirerek olay yarattı. Yılanları da çok seven ikoncan, daha sonra da evine bir yılan alarak gündem oldu. Şimdilerde Hataylı sevgilisi Bora'dan hamile olduğu konuşulan Süreyya Yalçın, evinde besleyecek yine ilginç bir hayvan buldu. Süreyya Yalçın, kendisine 'İmparator' cinsi bir akrep satın aldı.

SOSYAL MEDYA ESPRİLERİ

Az zehirli olduğu için evde beslenebilen akrebini cam bir fanusun içerisine koyan ikoncan, yine ağızları açıkta bıraktı. Miami'deki evinde beslediği hayvanlara her fırsatta bir yenisini ekleyen Süreyya Yalçın'ın bakmak için seçtiği hayvanlar da sosyal medyada espri konusu oldu. Sosyetik ikoncan için "Dinazorlar hayatta olsaydı kesin onları da beslerdi", "Süreyya Yalçın'ın evinden yakında aslan çıkarsa da şaşırmamak lazım", "Küçükken çok Tarzan filmi izlemiş olmalı", "Bence Süreyya Yalçın, evine hayvan almayı bıraksın gitsin babasından kalan hayvanat bahçesine yerleşsin" yorumları yapıldı.

Kaynak: Takvim

 • 4
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015

Sarp Levendoğlu: Birce'yi ilk gördüğümde masaya düşüyordum

Oyuncu Sarp Levendoğlu, geçen yıl evlendiği eşi Birce'yi ilk gördüğünde çok etkilendiğini neredeyse masaya düşecek gibi olduğunu anlatırken, "İlk görüşte aşk mı denir ben bayılmıştım yani" dedi. Birce Levendoğlu da, eşi için "Öngörü, son görüdür' diye bir laf vardır. Bence doğru" diye konuştu.

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında yayınlanan 'Turki Ekstra' programında Sarp-Birce Levendoğlu çifti ile yapılan röportaj ekrana geldi. Liana Dahdouh'un sorularını yanıtlayan Sarp Levendoğlu, Türkiye eski güzeli Birce Atalay'ı daha önce televizyonda gördüğünü anlatırken, "Ama öyle hiç dikkatli bakmamış, görmemiştim, diyebilirim. Görünce de çok etkilendim" dedi.

Eşi ile evlendiklerini, birlikte oynadıklarını anlatan Sarp Levendoğlu, şöyle dedi: "Yaptığımız iş; saatleri çok uzun, başka bir sektörde çalışan insanın anlayamayacağı türden zorlukları olan bir meslek. Bu yüzden birbirimize anlayış gösterebiliyoruz. Karımla çalışıyor olmaktan çok mutluyum. Yoksa görüşemezdik herhalde biz. İnsanın en çok sevdiği insanla bir arada olması çok güzel. Her zaman onun fikrini alıyorum. Ama tam olarak birbirimize 'Onu yap, bunu yapma' gibi müdahalelerimiz olmuyor. Bizim evde demokrasi var."

Levendoğlu, canlandıracağı karakterlerdeki bazı sahneler için eşinin kendisini kıskanacağına inanmadığını anlatırken bir soru üzerine, kız babası olmayı istediğini söyledi.

Birce Levendoğlu da, oyuncu ve yönetmen olarak başarılı bulduğu Sarp Levendoğlu ile ilk görüştüklerinde olumlu düşünceleri olduğunu, 'Küçük Ağa'dan sonra sinema filmi çevirebileceklerini anlatırken, nişan ve düğünü ile ilgili şunları anlattı: "Nişanımızı doğum günümüzde yaptık. Sonra 1 Ağustos'ta Suada'da düğünümüz gerçekleşti. İkimiz de naif şeylerden hoşlandığımız için düğün masamızı da öyle organize ettim. Tarz olarak biz vardık yani. Tabii ki bana yardımcı olan çok sevgili arkadaşlarım var, birazcık onlardan akıl alıyorum, biraz da ben beceriyorum. Giyim konusunda da rahat hissetmediğim bir elbisenin içerisine girmiyorum."

Birce Levendoğlu, eşinin çok güzel yemek yaptığını, tatilde göz önünde olmayı çok sevmediklerini anlatırken, eski güzellik kraliçesi olması ile ilgili "Çocukken hepimizin görüp hayranlık duyduğu güzel kadınlardan biri seçilmek hoş tabii ki. O güzel tatlı bir anıydı, öyle de kaldı. Güzel bir kapı açtı benim için" dedi.

Birce Levendoğlu da, eşini canlandırdığı karakterlerdeki rolü nedeniyle kıskanabileceğini düşünmediğini ifade ederken, "Sarp'ın isteğini duyduktan sonra evet bir kız çocuğumuz olmalı' diyorum" diye ekledi.

 • 5
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015

Eski eşten haciz şoku

Tuğba Altıntop'tan eski eşi Rafet El Roman'a haciz şoku. Boşanınca ortak oldukları müzik şirketinden hakkını alamayan Altıntop, 142 bin lira tazminat kazandı. El Roman parayı ödemeyince ofisini haciz ve polis memurları bastı.

Magazin dünyasında olaylı boşanmalarıyla uzun süre gündem yaratan Tuğba Altıntop ve Rafet El Roman, bir dönem dost kalmayı başarsa da yine düşman oldular. Evliliklerinden 2 kız çocuğu bulunan ikili, 2006 yılında boşanmıştı. Ayrılık sonrasında ortak oldukları 'R.E.R Müzik' şirketinde pay sahibi olan Tuğba Altıntop'un hakkını vermeyen Rafet El Roman, önceki gün büyük bir şok yaşadı.

TAZMİNATI ÖDEMEDİ

Altıntop, 2006'da açtığı davayı kazanmış ve mahkeme Rafet El Roman'ın eski eşine 142 Bin TL'lik tazminat ödemesine karar vermişti. Bu karara rağmen çocuklarının annesine ödeme yapmayan El Roman, önceki gün aldığı bir haberle şoke oldu. Şarkıcının Beyoğlu'nda bulunan ofisine, avukat, haciz memurları ve polisler önceki gün adeta büyük bir çıkartma yaptı.

1 HAFTA SÜRE İSTEDİ

Kamyonla gelen memurlar hemen haciz işlemlerine başladı. Tam eşyalar kamyona yüklenecekken ofis dışında olan Rafet El Roman, Altıntop'un avukatlarıyla görüştü. Parayı 1 hafta içinde ödeme sözü veren şarkıcı, eşyalarını kurtardı. Eski eşinden beklemediği bir darbe yiyen El Roman'ın inat yaptığı için parayı ödemediği öğrenildi.

Kaynak: Takvim

 • 6
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015

Kerem Bürsin'in yeni partneri Ayça Ayşin Turan

Kerem Bürsin'den yeni bir dizi sürprizi. Genç yetenek, eylül ayında Ayça Ayşin Turan'la kamera karşısına geçecek.

Oyunculuk performansı ve yakışıklılığıyla kariyerinde hızlı bir yükselişe geçen Kerem Bürsin, 'Şeref Meselesi' dizisi biter bitmez yeni bir proje için el sıkıştı. Bugüne kadar rol aldığı dizilerin yapım şirketiyle yollarını ayıran oyuncu, yeni sezon için Avşar Film'le anlaştı. Bürsin, yapım şirketine hem film hem de dizi yapacak. Sinema filminde Fahriye Evcen'le birlikte kamera karşısına geçecek olan genç yeteneğin, dizideki partnerinin Ayça Ayşin Turan olduğu iddia edildi.

 • 7
 • 30
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 18 Mayıs 2015

Nurgül Yeşilçay sezonu açtı

Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, yoğun iş temposundan fırsatı bulur bulmaz kendisini sahillere attı. Güneşin ve denizin tadını çıkaran Yeşilçay, oğlu Osman Nejat ile birlikte tatil sezonunu açtı. Deniz kenarında güneşlenirken bir fotoğrafını paylaşan oyuncu, "Kızgın kumlardan serin sulara atlamak. Bizde durum böyle sizde nasıl?" notunu düştü. Yeşilçay'ın bu tatil pozu takipçilerini kıskandırdı.