Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015

  • 1
  • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015

Burcu Kara'dan evlilik açıklaması

Burcu Kara, önceki gün oyuncu Sinan Albayrak'la Etiler'deki bir kafede hararetli bir şekilde sohbet ederken görüntülendi. Sevgilisi Tuncer Baydar'la evleneceği şeklinde çıkan haberlere isyan eden Kara, "İşte buna gülerim! Evlenme niyetim yok. Bu haberler nasıl çıkıyor anlamıyorum. Bunlar mahrem konular" dedi. Burcu Kara, 2011 yılının Temmuz ayında kendisi gibi oyuncu olan Buğra Gülsoy ile evlenmişti. Çiftin evliliği kısa sürmüş, 2012'nin Ağustos ayında boşanmışlardı.

  • 2
  • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015

Burcu Esmersoy'dan itiraf: 12 sene boyunca anneme teyze dedim

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, konuk olduğu Hülya Avşar'ın programında herkesi şaşırtan bir itirafta bulundu.

Burcu Esmersoy, Hülya Avşar'ın programında samimi itiraflarda bulundu. "22 sene boyunca babaanne ve dede ile birlikte yaşadım, annemin kayınvalidesi vefat edene kadar 12 sene kadar anneme teyze dedim" diyen Esmersoy, "Ben yere düştüğüm zaman annecim diye değil babaannecim diye ağlarmışım" dedi. Hülya Avşar'ın, "Acaba o yüzden mi senin ilişkilerinde problemler çıkıyor?" sorusuna Esmersoy, "İki kere aşık oldum. Bir tanesinde 5 yıl kadar aşk acısı çektim" diye cevap verdi. Avşar'ın "Karşındaki erkek sana ne yaptığı zaman senin gönlünü feth edebilir?" sorusuna ise Esmersoy, "Dünyadaki tek kadın gibi hissettirse yeter" dedi. Çocukken bir aileye sahip olamadığını söyleyen güzel sunucu, iyi bir aile kurmak istediğini söyledi. Esmersoy, "Burcu Esmersoy olabilmemin en büyük sebebi belki de anne baba sevgisinden yoksun yetişmemdir" dedi.

  • 3
  • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015

Gülben Ergen'den albüm müjdesi

Gülben Ergen, dün Bebek'te spor salonundan çıkarken görüntülendi. Stüdyoya gittiğini söyleyen Ergen, yeni albüm hazırlığı içerisinde olduğunu açıkladı. Daha önce Kayahan'a saygı albümünde bir parçayı seslendirdiğini söyleyen Ergen, yine tüm sanatçıların buluşacağı yeni albüm müjdesi verdi. Metin Özülkü'nün parçalarının birçok sanatçı tarafından seslendirileceğini söyleyen Ergen, "Ben de 'Seninle Olmak Var Ya' şarkısını seslendireceğim" dedi.

  • 4
  • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015

Emre Altuğ'dan Çağla Şıkel operasyonu

7 yıllık eşi Çağla Şıkel'den geçtiğimiz günlerde boşanan Emre Altuğ, Kerem Tunçeri'yi ortamına sokan arkadaşı Cenk Çöteli ile ipleri kopardı. Altuğ, Çeşme'deki otelinde de Çöteli'nin görevine son verdi.

Emre Altuğ, evliliğinin ardından bazı dostluklarını da bitirdi. Ünlü şarkıcı, eski eşi Çağla Şıkel'in adının Milli basketbolcu Kerem Tunçeri ile yasak aşk haberlerine karışmasıyla çılgına döndü. Bu haberlerin ardından İstanbul'dan uzaklaşan hatta sosyal medya hesaplarını bile kapatan şarkıcı, şimdi de en yakın dostuyla olan iplerini kopardı.

MEKANINA ADIM ATMIYOR

Altuğ, Çeşme'deki arkadaş ortamına Kerem Tunçeri'yi sokan Cenk Çöteli ile olan arkadaşlığını bitirdi. Çıkan dedikodu ve yaşadığı sıkıntılardan Çöteli'yi sorumlu tutan Altuğ, yakın arkadaşıyla olan iş ilişkisini de sonlandırdı. Şarkıcı, Çeşme'deki 'Bay Sako Butik Oteli'nde işletmeci olarak görev yapan Cenk Çöteli'nin işine son verdi. Altuğ, yakın arkadaşına ait Nişantaşı'nda bulunan bir mekana ise haftalardır adım atmaz oldu.

Şimdilerde anne ve babasının yanında Niğde'de olduğu konuşulan şarkıcı, oteli için ise yeni işletmeci arayışlarına başladı. Bu arada Altuğ'un cep telefonu numarasını da değiştirdiği ve gelen aramalara yanıt vermediği de söylenenler arasında.

Kaynak: Takvim

  • 5
  • 32
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 21 Ocak 2015

Nebahat Çehre: Yılmaz'a tutkum korkuya dönüştü

Usta oyuncu Nebahat Çehre, Yılmaz Güney'le olan ilişkisinin, kafasındaki bardağı vurduğu anda değiştiğini açıkladı.

Nebahat Çehre, Yılmaz Güney'le aralarındaki sevgi ve tutkuyu, korkunun bitirdiğini itiraf etti.

İpek Tuzcuoğlu'nun programına konuk olan Çehre, Yılmaz Güney'in kafasına koyduğu bardağı gerçek kurşunla vurmasının ilişkilerini değiştirdiğini açıkladı: "İki kere boş geçiyor, üçüncüde vuruyor. Korkudan çığlık attım. Çok insan seti terk etti. O anda biraz kırıldım. Sevgi, tutku, korkuya dönüştü. O sevginin korkuya dönüşmesi tehlikeli bir şey."

Güney'in kendisine yazdığı mektuplar yayınlanınca üzüntüden ağladığını ve bunun çok çirkin bir şey olduğunu söyleyen Çehre, henüz Yılmaz Güney'in mezarına gitmediğini ve bir gün mutlaka gideceğini söyledi.

Rol arkadaşı Meryem Uzerli ile yaşadığı hamilelik polemiğine ilişkin konuşan Çehre; "Ben anne ve baba ile mutlu bir yuvada yaşayan çocuk yetiştirmek isterdim. Bunu yapamadığım için çocuk yapmadım dedim. Benim bu yorumum çarpıtılıp Meryem'e söylemişim gibi kullanıldı. Meryem'e doğan çocuğu için tebrik mesajı yolladım ama o geri dönmedi. Belki söylenenlere inanmıştır" şeklinde konuştu.