Magazin gündeminden başlıklar: 21 Temmuz 2014

  Giriş Tarihi: 20.07.2014 19:55 Güncelleme Tarihi: 21.07.2014 11:41
  • İbrahim Tatlıses'in oğlu boşanıyor

   İbrahim Tatlıses'in ardından Adalet Durak'tan olan oğlu Ahmet Tatlıses de, 6 yıldır evli olduğu üçüncü eşi Tülay Koçak'tan boşanmaya hazırlanıyor.

   Aralık ayında Ayşegül Yıldız'la tek celsede yollarını ayıran İbrahim Tatlıses'in şimdi de oğlu Ahmet Tatlı, 3. eşiTülay Koçak'tan boşanıyor. Babasının sağ kolu olan Ahmet Tatlıses, 2008'de Şişli Evlendirme Dairesi'nde yaşamını birleştirdiği Tülay Koçak'tan ayrıldı. Boşanma aşamasında olan Tatlıses, babasının Ayşegül Yıldız'la ayrıldığı dönemde kaldığı yer olan Seyrantepe'deki Tatlıses Group'ta konaklıyor.

   "Oğlum beni özlüyor"

   Güneş'in haberine göre; şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşinden ayrılan ve oğlunu fazla göremeyen Tatlıses, instagram sayfasından duygusal bir yazı paylaştı. Babasıyla ve oğluyla beraber çekilen fotoğraflarını birleştiren Tatlıses, "Babam seni özlüyorum. Oğlum da beni! Allah daha çok versin. İşten güçten şikayetim yok. Sen yeter ki, dinlen iyi ol. Emanetin benim de evlatlarıma emanetim. En nihayetinde ne sen, ne ben biz çalışmaktan hiç yılmadık" yazdı.