Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İlk 10'da o da var

Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan'ın nişanlısı Sinem Kobal'ı, İspanyollar çok beğeniyor! Eleconomista. es sitesi; halka en beğendikleri kadınları sordu, Kobal listeye 8'inci sıradan girmeyi başardı.

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!
İŞTE O ANKET!
1. Bar Refaeli
2. Sara Carbonero
3. Malena Costa
4. Pilar Rubio
5. Irina Shayk
6. Lorelei Dahiana Tarón
7. Caroline Celico
8. Sinem Kobal
9. Nagore Aramburu
10. Mandy Capristo

 • 2
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Baba Kanye West'e artık uyku yok!

Kim Kardashian'dan bir kız çocuğu sahibi olan Kanye West, "Baba olunca hayatın anlamını çözdüm. Hiç uyumasam da buna değer" diyor.

ÇİFTİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kim Kardashian-Kanye West çifti, geçtiğimiz haftalarda dünyaya gelen bebekleri North ile en mutlu günlerini yaşıyor. Arkadaşları, küçük North'un ikilinin ilişkisini olumlu yönde etkilediğini ve baba Kanye West'in yaratıcı yönünü güçlendirdiğini söylüyor. West'in bir yakını, "Kanye, baba olduktan sonra hayatın anlamını kavradı. Artık evde daha çok vakit geçiriyor, bebeği uyuttuktan sonra iPad'iyle yeni parçalar üzerinde çalışıyor" dedi.

JAY-z'Yİ ÖRNEK ALDI
Ünlü şarkıcı; tıpkı kızı Blue Ivy için 'Glory' isimli bir şarkı yapan Jay-Z gibi, North için bir parça yazmayı düşünüyor. West'in arkadaşları, "O şimdi North ile çok meşgul. Neredeyse hiç uyumuyor ama bu umrunda değil! Yakında kızına ithafen bir şarkı yapacak, tabii kendi tarzında..." diyor.

 • 3
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Orlando Bloom 'Romeo' oldu

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'ye gelen ünlü oyuncu Orlando Bloom'un rol alacağı 'Romeo ve Juliet' adlı Broadway müzikalinin provasından ilk kare yayınlandı. Bloom'un 'Romeo'yu canlandıracağı müzikalde, ünlü oyuncuya Condola Rashad eşlik edecek. Bu arada Bloom, yeni projesi için eşi Miranda Kerr ve 2 yaşındaki oğlu Flynn ile birlikte yeniden New York'a taşındı.

ORLANDO BLOOM'UN TÜRKİYE'DEKİ TATİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Jlo söyledi eski eşi dinledi

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile 2011'de boşandığı eşi Marc Anthony, İspanya'da düzenlenen Premios Juventud 2013 Ödülleri'nde arka arkaya sahneye çıktı. Lopez, Pitbull ile performans sergilerken onu izleyenler arasında Marc Anthony ile genç sevgilisi Chloe Green de vardı. Lopez'in güzelliğiyle; Anthony'nin sevgilisini kıskandırdığı yorumları yapıldı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Güçlerini birleştirdiler

1990'lı yılların iki rakip aktörü Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone, artık sıkı birer dost. Geçtiğimiz günlerde Kaliforniya'daki Comic Con Festivali'ne birlikte katılan Schwarzenegger ve Stallone, yeni filmleri 'Escape Plan'i tanıttı. 67'lik aksiyon yıldızları, son filmlerinde hapishaneden kaçan iki mahkumu canlandırıyor.

ARNOLD SCHWARZENEGGER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bodrum'u mesken tuttular

YİNE YAN YANA
Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da birlikte görüntülenen ve aralarında aşk dedikoduları çıkan Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, önceki gün Bitez'deydi. Arkadaşlarıyla birlikte deniz keyfi yapan Boluğur ve Dalkılıç, gün boyunca yan yana güneşlendi.

TATİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ÇELİK'İN AŞK TATİLİ
Uzun süre Amerika'da yaşayan ünlü oyuncu Sanem Çelik, Bodrum'da ortaya çıktı. Üç gündür Gümüşlük'te sakin bir tatil yapan Çelik, önceki gün yeni sevgilisiyle el ele yürüyüş yaptı. Güzel oyuncu, yürüyüşün ardından ismi bilinmeyen sevgilisiyle gölgede uzun süre sohbet etti.

PEKER VE EŞİ BODRUM'DA
Ünlü şarkıcı Hakan Peker, bir süre önce dünyaevine girdiği Arzu Öztoprak ile Bodrum'da tatil yapıyor. Önceki gün Yalıkavak'taki Xuma Beach'te objektife takılan Peker, önce denize girdi ardından eşi ve arkadaşlarıyla uzun uzun sohbet etti.

 • 7
 • 14
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İşçil'e teklif yağıyor

Geçtiğimiz aylarda işadamı Malkoç Sualp ile dünyaevine giren ünlü oyuncu Bade İşçil'e teklif üstüne teklif yağıyor. Artık Sualp soyadını kullanan güzel oyuncu, şu sıralar kendisine gelen reklam ve tanıtım filmi tekliflerini değerlendiriyor. Oyuncu son olarak 'Kuzey Güney' adlı dizide rol almıştı.

BADE İŞÇİL SUALP FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!