Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Serdar Ortaç sevgilisine maaş bağladı

Serdar Ortaç, sevgilisi Chloe Loughnan’ı kendi çalışanı gibi göstererek Loughan'a maaş bağladı.

Serdar Ortaç'la birlikteliği sayesinde şöhreti kısa sürede yakalayarak para kazanmaya başlayan Chloe Loughnan'ın çalışma izninin olmadığı ortaya çıkmıştı.

Akşam'dan Emrah Akçay'ın haberine göre; İstanbul eğlence hayatının gözde mekanlarından Sortie'nin içindeki bir restoranın işletmeciliğini yapan Loughnan'ın sözleşmesi de bu nedenle mekan sahipleri tarafından tek taraflı fesh edilmişti. Bu haber karşısında büyük üzüntü yaşayan Ortaç, ertesi gün Loughnan'ın çalışma iznini gazetelere servis etti.

GÖREVİ YAPIM YARDIMCISI
Ünlü popçunun bu hamlesi ilginç gerçekleri de gün yüzüne çıkardı. Ortaç, ünlü mankeni kendi şirketinde çalışan olarak göstermiş. Ortaç Müzik Yapım şirketinin program yapım yardımcısı görevini üstlenen Loughnan'a, maaş olarak da 2 bin 935 TL ödendiği bilgisine ulaşıldı.

 • 2
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Cunda Adası'ndan 2 dönüm arazi aldı

Kenan İmirzalıoğlu tatil için gittiği Cunda Adası’ndan 800 bin TL’ye arsa aldı. Ünlü oyuncunun komşusu ise 5 yıl önce aynı yerden ev alan meslektaşı Beren Saat.

Karadayı dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, dizi ve sinema filmlerinden kazandığını gayrimenkule yatırıyor. Bugün'den Gülden Avuç'un haberine göre; geçen yıl Cihangir’de ve Taksim Talimhane’de otel binası alan ünlü oyuncunun tatil için gittiği Cunda Adası’ndan 800 bin TL’ye 2 dönümlük arazi aldığı öğrenildi. İmirzalıoğlu, arazi üzerine villa yaptıracak. Karadayı dizisinden bölüm başına 50 bin TL kazanan İmirzalıoğlu, rol aldığı sinema filmlerinden de 400 bin dolar alıyor.

ÜNLÜLERİN GÖZDE BELDESİ

Beren Saat de 5 yıl önce Cunda Adası’ndan bir ev aldı. Beren’in eviyle İmirzalıoğlu’nun arsasının aynı mevkide olduğu belirtildi. Cemil İpekçi, Perran Kutman, Güler Sabancı, Koç ailesi ve Cem Boyner’in de Cunda’da evleri bulunuyor.

 • 3
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Boşandılar

Şov dünyasında bir sürpriz boşanma daha yaşandı. “Seksenler” dizisinin ünlü oyuncusu Ayşe Tolga ile Marsel Eskinazi, evliliklerini sessiz sedasız noktaladı. Beş sene önce nikah masasına oturan ve bu evlilikten Can Yael adlı 3,5 yaşında bir de kızları olan çift, anlaşmalı boşanma yoluna gitti. Tolga ile Eskinazi’nin görüş ayrılığı ve anlaşmazlık yaşadıkları gerekçesiyle yollarını ayırdığı öğrenildi. Kızları Can Yael’in velayeti ise annesi Ayşe Tolga’ya verildi.

AYŞE TOLGA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 4
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Seda Sayan alışverişe servet harcadı

Seda Sayan tatil için gittiği Amerika’da bavullar dolusu alışveriş yaptı.Güzel sanatçı, sezon boyunca sahnede giyeceği kıyafetler için 250 bin lira ödedi.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan yaklaşık bir aydır tatil yaptığı Amerika’dan bu hafta sonu dönüyor. Şarkıcı, tatili sırasında ünlü markaların mağazalarını gezip yaklaşık 10 bavul dolusu kıyafet ve ayakkabı satın aldı.

Bugün'den Gülden Avuç'un haberine göre; kendisi gelmeden önce bavullarını gönderen Sayan’ın çoğunluğu sahne kıyafeti olan alışverişi için 250 bin lira ödediği öğrenildi. Amerika’dan döndükten sonra bayramda Antalya’da sahneye çıkacak olan Seda Sayan, bu yılı oldukça yoğun geçirecek.

İTALYA’DAN KUMAŞ GETİRTİYOR

Sahne ve televizyon programı öncesi yurtdışına giderek alışveriş yapan Seda Sayan, “Kazanıyorum, harcıyorum. İzleyicilerime karşı sorumluluğum var” diyor. Yabancı markaların yanı sıra İtalya’dan da özel kumaşlar getirten güzel şarkıcı, ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın tasarımlarını da giyiyor.

 • 5
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Boğazıma hakim olamıyorum!
Çeşme tatili sonrası İstanbul'a dönen Ezgi Mola, önceki akşam Etiler'de arkadaşlarıyla bir araya geldi. Düzgün fiziği ile dikkat çeken Mola gazetecilere, "Toplam 20 kilo verdim ama boğazıma hakim olamıyorum. Üç kiloyu hemen geri aldım" dedi. Mola, daha sonra aracına binerek uzaklaştı.

EZGİ MOLA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Derin de botokslandı!
Bodrum'da tatil yapan Derin Mermerci, yeni görüntüsüyle herkesi şaşırttı. Önceki gün Gümüşlük'te yürüyüşe çıkan Mermerci'nin dudaklarına botoks yaptırdığı görüldü. Mermerci; yüzünü gizlemeye çalışsa da, şiş dudaklarıyla görüntülenmekten kurtulamadı.

DERİN MERMERCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 38
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yok böyle otomobil!
Biri, Azeri eniştemiz Reza Zarrab'ı durdursun! Ebru Gündeş'le evlendikten sonra 26 milyona Kanlıca'da iki yalı, 3 milyon 750 bin liraya Sapphire'de ofis, 1 milyon Euro'ya Bodrum'dan yazlık (bu yıl yanındaki villayı da aldı) alan Zarrab; geçen yıl da 960 bin Euro verip 'Kralların otomobili' olarak anılan, dünyaca ünlü İngiliz markası Rolls-Royce'un Phantom modelini garajına dahil etmişti.
Evlenmeden önce "60 yıl hiç ayrılmayacağız" diye söz veren çift, Rolls Royce'larının plakasını '34 YIL 60' olarak çıkarttırmıştı.
Sıkı durun; 960 bin Euro'ya getirttiği Rolls-Royce'una ruhsat çıkarabilmek için yaklaşık 1 milyon TL ÖTV ve KDV ödeyen Zarrab'ın, ikinci Rolls Royce'unu sipariş ettiğini öğrendim.

ZARRAB 15 GÜNE KADAR ARABAYI TESLİM ALACAK
İlkinde Rolls Royce'un Phantom modelini tercih eden Azeri eniştemiz, bu kez Türkiye'de sadece Ali Ağaoğlu'nda olan Rolls Royce'un Ghost modelini sipariş etmiş. Siparişi ne zaman verdi bilmiyorum ama bu kez kesenin ağzını iyice açan Zarrab, ikinci Rolls Royce'u için tam tamına bir milyon 250 bin Euro (yaklaşık 3 milyon 150 bin lira) yatırmış.
Zarrab, 15 güne kadar teslim edileceğini öğrendiğim yeni cicisine bir süre geçici plaka ile binecekmiş. Ruhsat çıkarmak istediğinde ÖTV ve KDV'si için en az 1 milyon lira daha ödeyeceğini varsayarsak; bu araba Azeri eniştemize yaklaşık 4 milyon 150 bin liraya mal olacak.
Umarım yeni cicisini de kazasız belasız, iyi günlerde kullanır.

Bülent CANKURT

EBRU GÜNDEŞ - REZA ZARRAB ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!