Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015

 • 1
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015

İşte Bade İşçil'in oğlu Azur

Oyuncu Bade İşçil, sosyetik playboy Malkoç Süalp ile 31 Mayıs 2013'te nikah masasına oturmuştu. Evliliği boyunca setlere ara veren Bade Süalp, 9 Ağustos 2014'te de oğlu Azur'U kucağına almıştı. Bebeklerine nazar değmesinden korkan mutlu çift, oğullarını medyadan uzak tutuyordu. Azur, 9 ay sonra ilk kez kuzeni Tia'nın kucağında görüntülendi.

Kaynak: Posta

 • 2
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015

Gülben Ergen'e ağır eleştiri

Lerzan Mutlu, sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında Gülben Ergen hakkında şaşırtıcı bir yorumda bulundu.

"Gülben'in sesi hiç yok" diyen ünlü şarkıcı, "Gülben'in bu noktalara gelmesinde Taşkın Sabah'ın büyük payı var" diye konuştu.

Lerzan Mutlu sözlerine şöyle devam etti: "Ama Gülben aklını kullanıyor, bir iş kadının bakış açısıyla müzik yapıyor, sanatçı duygusallığıyla değil."

"GÜLBEN'İ YAPAY BULUYORUM"

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından, manken Şenol İpek'in eşi Bircan İpek, canlı yayında Gülben Ergen hakkında çok sert açıklamalar yaptı. "Gülben'i çok yapay buluyorum" diyen İpek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"EKRANDA GÖRÜNDÜĞÜ KADAR SICAK DEĞİL"

Bilimsel olarak bir insan günün 24 saatini gülümseyerek geçiremez. Gülben Ergen'i çok yapay buluyorum. İnanıyorum ki benim tarzımdaki herkes de öyle düşünüyordur. Ben lisedeyken Gülben Ergen bir gecemize gelmişti. Orada ekranda göründüğü kadar insanlara sıcak olmadığını gördüm. Mesela Nebahat Çehre çok soğuk durur, ama evine gitmiş biri olarak söylüyorum çok zarif ve sıcak bir insandır. Hülya Avşar mesela, bayılıyorum Hülya Avşar'a çünkü aklına ne gelirse kurmadan konuşuyor.

"ASLA ONUN GİBİ YAŞAYAMAM"

Bircan İpek'in açıklamaları üzerine söz alan ünlü oyuncu Oya Aydoğan ise "Gülben'in tanıyorum ve yapmacık olduğunu her zaman söylerim" sözleriyle izleyenleri şaşırttı.

Gülben Ergen'in kendisine çok hesaplı geldiğini söyleyen Aydoğan, ünlü şarkıcının hep bir sonraki adımını düşündüğünü belirtti ve "Ben asla onun gibi yaşayamam" dedi.

 • 3
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015

Fahriye Evcen'in Cansu Dere kıskançlığı

Bir firmanın yüzü olarak Cannes Film Festivali'ne gidecek olan Fahriye Evcen, Cansu Dere'nin de aynı festivale katılmasına karşı çıktı. Evcen, Dere'nin gölgesinde kalmak istemedi!

Kaprisleriyle sürekli gündem olan Fahriye Evcen'le ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Bir kozmetik markasının yüzü olan Evcen'in, önümüzdeki günlerde aynı markanın sponsoru olduğu Cannes Film Festivali'ne gideceği açıklandı. Azra Akın'ın da katılacağı festivale, geçtiğimiz sene de yine aynı markanın 'güzellik elçisi' olan Cansu Dere de katılmış ve Cannes'de büyük ilgi görmüştü. Firma yetkilileri, yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Dere'nin bu yıl da festivale gitmesini önerdi. Ancak ididaya göre Cansu Dere'nin gölgesinde kalacağını düşünen Fahriye Evcen, "Kesinlikle onun da festivale gelmesini istemiyorum" dedi. Şimdi merak edilen, Dere'nin Evcen'le Cannes Film Festivali'ne gidip gitmeyeceği.

Kaynak: Takvim

 • 4
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015

Halit Ergenç havalimanını birbirine kattı

Ünlü oyuncu Halit Ergenç, Azerbaycan'da havalimanını birbirine kattı. Gence Havalimanı, oyuncunun bağırışlarıyla inledi.

Halit Ergenç, son dizisinin ardından rol aldığı ilk proje 'Ali&Nino'nun çekimleri için gittiği Azerbaycan'da havalimanında olay çıkardı. Gence Havalimanı'na inen oyuncu, vize işlemleri uzayınca sinirlendi. Habertürk'ün haberine göre; kuyrukta beklemekten sıkılan Ergenç, tepkisini bağırarak gösterdi. Kendisine müdahale etmek için yanına gelen görevliler, Ergenç'i tanıyınca olaya el koydu. Oyuncudan özür dileyen yetkililer vizeyi hemen verdi.

 • 5
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015

Akçıl'a kızdı, düet projesini iptal etti
Şarkıcı Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı ile ilişkisinin bitmesine neden olduğu iddia edilen şarkıcı Ayşe Akın; bir süre sonra Akçıl'la birlikte piyasaya çıkaracakları düet projesini iptal etti. 'Kim Ne Derse Desin' şarkısı ile iyi bir çıkış yakalayan Brüksel güzeli Akın, geçtiğimiz aylarda Sinan Akçıl ile yeni bir şarkı hazırlamak için bir araya gelmişti. Ancak bu proje sırasında Ebru Şallı'yla birlikte olan Akçıl'ın, güzel şarkıcıya kendisinden hoşlandığını açıkladığı, Akın'ın ise "Hayır, Ebru ile bir birlikteliğin var, ben böyle bir şeyin içinde bulunamam" diyerek sadece iş yapmak istediğini söylediği iddia ediliyor. Bunun üzerine Sinan Akçıl, Ebru Şallı ile birlikte yaşadığı evden ayrılarak ayrı bir eve geçmiş ve onunla olan ilişkisini bitirmiş. Fakat Şallı, kıskançlık krizine girerek Ayşe Akın'a küfür dolu SMS'ler atmaya, Akçıl'a "Hamileyim ve doğuracağım" diyerek psikolojik baskı yapmaya başlamış. Bunların ardından Akın da Akçıl'a "Ben işime bakıyorum, sizin kendi aranızdaki aşk sorunlarınızın benimle alakası yok. Ben artık seninle iş yapmak istemiyorum, sevgiline dön ve onu sakinleştir. Psikolojin hiç iyiye gitmiyor, kendi işlerini de, benim işlerimi de aksatıyorsun. Benim aşkla kaybedecek zamanım yok, işim daha önemli" demiş ve birlikte söyledikleri şarkıyı piyasaya çıkarmaktan vazgeçmiş. Bu kararı da yapımcısı Samsun Demir'e açıklamış.

 • 6
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015

Yılmaz Erdoğan çiftlik kuruyor

Tekirdağ'a bağlı Uçmakdere Köyü'nden 60 dönüm araziyi 3 milyon liraya alan Yılmaz Erdoğan, buraya çiftlik kuracak, organik tarım yapıp ticarete atılacak.

Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses, Neslihan Kozanoğlu ve Necati Şaşmaz gibi ünlü isimlerden sonra Yılmaz Erdoğan da 'organik tarım'a göz dikti. Başarılı sanatçının Tekirdağ'a bağlı Uçmakdere Köyü'nden arazi aldığı ortaya çıktı. 60 dönümlük arazi için yaklaşık 3 milyon lira verdiği öğrenilen Yılmaz Erdoğan, burada çok istediği çiftçilik hayatını yaşayacak. Yumurtadan ete kadar birçok ürünü de çiftliğinde yetiştirecek olan sanatçı, organik tarımla ticarete el atmış olacak. Yılmaz Erdoğan, eşi Bilçim Bilgin'le yurt dışından gelir gelmez araziye çiftlik yapılması için hazırlıklara başlayacak.

ÜNLÜLERİN HOBİSİ

Bu arada Necati Şaşmaz'ın Gerede'de hayvan çiftliği, Ebru Gündeş'in Tekirdağ'da hayvancılık, süt ve et üretimi yaptığı çiftliği yine İbrahim Tatlıses'in Silivri'de hayvancılıkla uğraştığı bir çiftliği bulunuyor.

Kaynak: Takvim

 • 7
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015
Magazin gündeminden başlıklar: 5 Mayıs 2015

Gizem Karaca'dan bomba açıklamalar

Anıl Tetik ve Berk Cankat'la aşk yaşadığı iddia edilen Gizem Karaca, samimi açıklamalarda bulundu.

Sevilen oyuncusu Gizem Karaca, Söylemezsem Olmaz programına samimi açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu, hakkında merak edilen soruları içtenlikle cevapladı.

"O FOTOĞRAFLAR DİZİ İÇİN ÇEKİLMİŞTİ"

Rol arkadaşı Berk Cankat'la aşk yaşadığı iddia edilen Karaca "Berk ile basına düşen fotoğraflarımız dizinin 46. bölümü için çekilmişti ve yayınlandı. Öyle bir sahne değil ama olsa da biz senaryoda olanı oynamak zorundayız. Montaj masasından paylaşılan bir şey. İşin başından beri dizideki Cemal ve Gül aşkını en iyi şekilde yansıtmak için, yönetmen tarafından Berk'le fotoğraflarımız yayınlandı. Berk'in de benim de onayladığım bir durumdu." dedi.

ANNESİ İÇİN NELER SÖYLEDİ?

Gizem Karaca'nın annesi geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz programına telefonla katılmış ve kızı hakkında çıkan iddialara ateş püskürmüştü. Gizem Karaca annesi hakkında da samimi bir itirafta bulundu ve yaptığı açıklamalardan sonra annesine kızdığını söyledi.

"ANNEME KIZDIM"

Annem benden habersiz böyle bir açıklama yaptı. Ona da ufaktan kızdım ama şimdi diyorum ki; iyi ki de o açıklamayı yapmış. Bir gün biriyle anılıyorum, diğer gün başka biriyle anılıyorum. Ben ortada susuyorum ve izliyorum.

Survivor yarışmacısı Anıl Tetik ile aşk yaşadığı iddia edilen Karaca, konu hakkında şöyle konuştu:

"ANIL ÇOK YAKIN ARKADAŞIM"

Anıl benim çok yakın bir arkadaşımdır. Survivor'a gideceği zaman, bir arkadaş grubu olarak kendisini geçirelim dedik. Hatta Muğla'dan kalkıp İstanbul'a geldim, Anıl'ı uğurladık ve geri döndüm. Keşke fotoğrafımızı arkadaş grubuyla birlikteyken çekselerdi. Ama tam kapıdan çıkarken, "Görüşürüz" derken çekildi ve yanlış anlaşıldı. Ben Anıl'a yardımcı da oldum, Tweet'ler attım oy alsın diye. Onun da hayali Survivor All Star olmak, umarım başarır.

"KÖYDE YAŞAMAK ZOR"

Dizi tatile girdiğinde büyük ihtimalle yurt dışına kaçacağım.11 aydır köyde yaşıyorum ve köyde yaşamak biraz zor. Çekimler köy içinde ama yaşadığım bölge daha yazlık. Halimden memnunum. En azından trafik yok. Şu an açıklayamayacağım bir projem var.Bir sinema filmi. Dram. Bu film için çok uğraşıyorum.

"ÇARPRAZ BAĞLARIM YIRTILDI"

Kuzenimle basketbol oynarken boşa bastım ve ön çarpraz bağlarımı yırttım. Şimdi dizlik ve buzla ödemi atmaya çalışıyorum. Gün içerisinde de dizlikle dolaşıyorum.