Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 10
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kendine güvenen kadınlardan hoşlanırım
Amerikalı genç oyuncu Josh Hutcherson, 'Hunger Games-Açlık Oyunları' filmindeki 'Peeta Mellark' rolüyle üne kavuştu. 1992 doğumlu oyuncu, samimi açıklamalar yaptı...

'Açlık Oyunları'nın setinde yaptığınız espriler çok konuşuluyor. Kendinizi komik bulur musunuz?
Komiğim; zeki olduğumu ve bunun esprilerime yansıdığını düşünüyorum.

Aşk konusunda nasıl birisiniz?
Çabuk aşık olan biri olarak tanınırım. Bence bu, hiç aşık olmamaktan iyidir.

Nasıl kızlardan etkilenirsiniz?
Kendine güvenen ve rahat kızlarla beraber olmayı seviyorum. Kadınların ilgi beklemesinden hoşlanırım. Tabii ki bunu fazla abartmamaları gerekiyor. Sürekli söylenen, mutsuz kadınlardan hoşlanmam.

Şu an ideal kızı bulmak için uygun zaman mı sizce?
Kafamda ideal ilişkiye dair bir fikir var ama gerçek hayatta böyle biri var mı bilmiyorum. Ama bazen karşına çıkan insan, senin beklentilerini tamamen değiştirebiliyor.

 • 2
 • 10
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Eşim bebek gibi baktı
Geçtiğimiz Ocak ayında şeker hastalığı nedeniyle bacağı kesilen Yalçın Menteş, bir süredir Bostancı Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde fizik tedavi görüyordu. Bacağına geçici protez takılan ve yakında kalıcı protezine kavuşacak olan ünlü oyuncu, önceki gün düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

KAMPANYA VARDI
Moralinin bir hayli yüksek olduğu gözlenen usta oyuncu, şunları söyledi: "Protezde kampanya vardı, kaçırmamak için bacağımı kestirdim! (Gülüyor) İnsanlar iki bacakla yaşamaya çalışıyor; ben zoru başardım, tek bacakla yaşama deneyimim oldu." Protez bacağı sayesinde yeniden ayağa kalkabilen ünlü oyuncu, bu sezon rol aldığı ATV'nin 'Doksanlar' dizisinin yapımcısı Birol Güven'e de teşekkür etti: "Her hafta dizi setine gitmek beni hayata bağladı. Hayat çok kısa; her an, her şey olabilir. Önemli olan sağlık." Zor günlerinde dostlarının yanında olduğunu vurgulayan Menteş, şöyle devam etti: "Bana her konuda destek veren dostlar biriktirmişim. Bu süreçte eşim bana bebek gibi baktı. Bir bebek büyütür gibi bakımımı üstlendi. Bu çok önemli. Ben zamanında her şeyi yaşadım; çapkınlıklarım oldu, alkollü görüntülendim. Ama gazeteciler beni hiç kötü yansıtmadı. Onlar samimiyi ve yapmacığı çok iyi ayırt ediyor."

 • 3
 • 10
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Şarkılar şerefine oğlum
Hande Yener'in DJ oğlu Çağın, 22 yaşına girdi. Çağın'ın Rehab İstanbul'da düzenlenen doğum gününe annesi de katıldı. Oğluyla birlikte DJ kabinine giren Yener, Çağın'ın yaşgünü şerefine en sevilen şarkılarını seslendirdi.

 • 4
 • 10
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Beni bu havalar mahvetti!
Kenan İmirzalıoğlu, katıldığı düğünde Ankara havaları çalınca kendinden geçti.

KENDİNİ PİSTE ATTI
Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde bir yakınının düğününe katıldı. Salona girişinde krallar gibi karşılanan ünlü oyuncuya ilerleyen dakikalarda sürpriz yapıldı. Romantik parçalarla ortamı ısıtan orkestra, bir anda Ankara havaları çalmaya başlayınca İmirzalıoğlu, kendini piste attı. O andan itibaren de kimse Kenan'ı yerine oturtamadı.

SALLA KENAN SALLA!
Önce 'Misket Havası', ardından 'Ankara'nın Bağları' çalındı; kanatlarını açan ünlü oyuncu, dakikalarca oynayıp tüm kurtlarını döktü. Yanına gelen davetlileri de kırmayan İmirzalıoğlu, onlarla da karşılıklı figürler döktürdü. Bu arada orkestra, 'Salla Kenan salla, at mendili Karadayı'ya yolla!' diye tempo tutarak oyuncuya gaz verdi.

 • 5
 • 10
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Hollywood lise gibi
Sinema dünyasının en göz alıcı yıldızlarından biri olan Olivia Wilde; Cosmopolitan dergisine konuştu: Hollywood adeta büyük bir lise; herkes ayak uydurmaya çalışıyor. Ben ise hep kendime güvendim, hiç değişmedim.

 • 6
 • 10
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Baba jest

Ünlü işadamı Turgut Torunoğulları, müstakbel gelini Elif Ece Uzun ve oğlu için kesenin ağzını açtı. Cömert baba, geçen ay nişanlanan çifte Como Gölü kıyısından 1 milyona lüks bir villa aldı.

Podyumların ünlü ismi Elif Ece Uzun, geçtiğimiz ay işadamı Ercan Torunoğulları ile nişanlandı. Güzel model, kendisini nişanlısının ailesine çok sevdirmiş olacak ki; müstakbel kayınpederi Turgut Torunoğulları'nın müthiş bir jestiyle karşılaştı.

BÖYLE HEDİYE GÖRÜLMEDİ
Türkiye'nin yanı sıra Hollanda'da başarılı işlere imza atan Torunoğulları; Elif Ece Uzun ve oğluna muhteşem bir nişan hediyesi verdi. Torunoğulları; genç çift için İtalya'nın en lüks yerlerinden biri olan Como Gölü'nde bir villa satın aldı. Evlendikten sonra yılın bir kısmını buradaki evlerinde geçirecek olan ünlü model ile Ercan Torunoğulları, böylece birçok dünya starıyla da komşu olacak.

İTALYA'NIN LÜKS BÖLGESİ
George Clooney'den Madonna'ya kadar dünyaca ünlü birçok yıldızın villalarının bulunduğu Como Gölü'ndeki ev fiyatları; cep yakıyor. İtalya'nın en pahalı gayrimenkul fiyatlarına sahip bölgede; en küçük bir dairenin fiyatı bile 200 bin dolardan başlıyor. Turgut Torunoğulları'nın müstakbel gelini ve oğlu için satın aldığı lüks evin fiyatının ise yaklaşık 1 milyon lira civarında olduğu konuşuluyor.

DÜĞÜN SENEYE
Elif Ece Uzun ile Ercan Torunoğulları; geçtiğimiz ay işadamına ait Fethiye'deki otelde nişanlanmıştı. Çiftin nikahı ise 21 Haziran 2014'te Four Seasons Otel'de gerçekleştirilecek.

STARLARA KOMŞU
Çiftin evlerinin bulunduğu Como Gölü etrafında; George Clooney, Victoria ile David Beckham, Madonna ve Daniel Craig gibi dünyaca ünlü birçok yıldızın lüks villası bulunuyor.

 • 7
 • 10
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ünlü çift ayrıldı

Eser Yenenler, bir süredir birlikte olduğu Farah Zeynep
Abdullah ile ayrıldığını Twitter'dan duyurdu. Yenenler haberi takipçilerine, "Farah Zeynep ile ilişkimizi bitirmeye karar verdik. Başlangıcından sonuna kadar saygılı ve seviyeliydi her şey" notuyla verdi. Abdullah önceki akşam gazetecilerin konuyla ilgili sorularına esprili yanıtlar vermiş, Yenenler ise aynı soru karşısında sessiz kalmıştı.