Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Azra Akın'a sürpriz teklif

2002 yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın'a Miss World organizasyonundan jüri üyeliği teklifi geldi.

Dünya güzelimiz Azra Akın, 28 Eylül gecesi Bali'de düzenlenecek Dünya Güzellik Yarışması'nda jüri üyesi olacak. 2002 yılında Dünya Güzeli olarak seçilen Akın, kendisiyle aynı heyecanı yaşayacak tüm adaylarla yarışma öncesi buluşmak için bugün Bali'ye hareket edecek. "Beauty with a purpose" adıyla organize edilen yardım yemeğine tüm güzeller ile birlikte katılacak olan Azra Akın "Dünya Güzellik Yarışması'nın asıl amacı olan yardım, benim de bu yarışmaya katılmamdaki en önemli nedendi. Birinci seçildikten sonra 1 yıl tüm dünyayı dolaşarak yardım organizasyonlarına katıldım" dedi.

 • 2
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Oryantal Didem'i isyan ettiren olay

Oryantal Didem, ünlü sanatçı Berdan Mardini'ye tepkisini Twitter hesabına yazdığı notla dile getirdi:

"Uzun zamandır Marka İstanbul sahnesindeyim ve birçok solistle çalıştım. Bugüne kadar sahneye çıkış ve iniş saatlerimi belirlemek istedi. Asistanı aracılığıyla kendisine bunun sadece sahne şefi ya da işletmeci tarafından yapılabileceğini ve kendisinin yetkili olmadığını bildirdim.

Beyefendi bu hafta benimle aynı sahneyi paylaşmak istememiş. İş veren ağırlığını Berdan Mardini karşısında sürdüremediği için ben de tüm iyi niyetim ve inisiyatifimle bundan böyle cuma akşamları da dahil hiç bir zaman Marka İstanbul sahnesinde olmayacağımı bildirmek isterim.

11 yaşımdan beri sahnede dans ediyorum ve 6 yıl İbrahim Tatlises gibi bu ülkenin dev bir ismiyle çalıştım.

Edep, adap, saygı ve görgü kurallarını Berdan Mardini’den öğrenecek değilim. Ben o kulisleri de çok iyi bilirim, ama siz de sunu iyi öğrenin...

Sahne alabilmek için kucaklara oturmadım, sanatımı satıyorum kendimi değil…

Allah ekmeğini namusuyla kazananları unutmayacağı gibi o ekmekle oynayanları da unutmaz."

 • 3
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sümüklü Mesut

İngiliz gazetesi The Sun'a röportaj veren seksi şarkıcı, 'Mesut'un burnu aktığı için onunla birlikte olmadım' dedi. Gazete ve İngilizler; Özil için böyle yorum yaptı!

Bir dönem yıldız futbolcu Mesut Özil'le aşk yaşayan Ebru Polat, The Sun gazetesine verdiği röportajla İngiltere'nin gündemine oturdu. Gazeteye röportaj veren ilk Türk şarkıcı olan Polat, Özil'le ilgili söyledikleriyle Mesut Özil'i alay konusu haline getirdi. Ebru Polat, şunları söyledi: "Mesut Özil'le kardeşinin düğününde sahne alırken tanıştım. Orada samimi bir şekilde dans ettik."

EBRU POLAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

'ÇEKİCİ DEĞİLDİ'
Seksi şarkıcı, ekledi: "Sahneden inip odama gittiğimde peşimden geldi. Birlikte kulübe gittik. Otele döndük ve ateşli bir şekilde öpüştük ama onunla birlikte olmak istemedim. Burnu akıyordu ve sürekli burnunu çekiyordu. Hiç çekici bir görüntü değildi! 4 ay peşimden koştu ama ona hiç aşık olmadım." Ebru Polat'ın bu demeci üzerine İngilizler sosyal medyada Mesut Özil'le alay ederek yıldız futbolcu için "Sümüklü" gibi tabirler kullandı.

HİLTON'DA SOHBET
Gazetenin muhabiri Ryan Parry ile fotomuhabiri, Ebru Polat'la Hilton Otel'in kral dairesinde konuştu.

 • 4
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşka dizi molası

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, önceki gün sevgilisi Ceylan Çapa ile Kuruçeşme'deydi. Mekandan sevgilisini bırakıp çıkan Özçivit, "Dizi çekimim var diye erken kalktım" dedi.

BURAK ÖZÇİVİT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Şanslı damat!

Ender Mermerci, haftaya kızı Derin ile evlenecek olan Cem Aydın için kesenin ağzını açtı. Ender Hanım, damadına 375 bin liralık bir saat aldı!

Önümüzdeki hafta kıyılacak Derin Mermerci ve Cem Aydın nikahı için hazırlıklar başladı. Ünlü çift, önceki gün Akmerkez'de alışveriş turuna çıkarken anne Ender Mermerci de kesenin ağzını açtı. Tek bekar kalan kızı Derin'in evlenecek olmasının mutluluğunu yaşayan Ender Hanım, her şeyin en iyisi olması için özen gösteriyor.

DERİN MERMERCİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

GÜN BOYU OTURDU!
Kızı Derin Mermerci'ye çok özel bir mücevher set hazırlatan Ender Mermerci, damadı için de dudak uçuklatan bir hediye seçti. Cem Aydın'ı çok sevdiği öğrenilen Ender Hanım, ünlü televizyoncuya düğün hediyesi olarak bir saat aldı. "Audemars Piquet" marka bir saat tercih eden Ender Mermerci, firmanın Royal Oak serisinden seçtiği model için 190 bin dolar yani yaklaşık 375 bin lira ödedi.

ALYANS TAKILDI!
Televizyoncu Cem Aydın'ın nikah olmadan sol yüzük parmağına evlilik alyansını taktığı gözlerden kaçmadı. Derin Mermerci ise Aydın'ın aldığı tek taş yüzüğü takıyordu.

DÜĞÜN İÇİN ALIŞVERİŞ
Derin Mermerci ile Cem Aydın, önceki gün Aydın'ın önceki evliliğinden olan 2 çocuğuyla Akmerkez'e gitti. Burada 4 saat kalan çift, düğün için bol bol alışveriş yaptı.

STARLAR PİQUET TAKIYOR
Ender Mermerci'nin damadı için seçtiği Audemars Piquet imzalı saat; 18 ayar altın kaplama. Üzerinde 25 adet de pırlanta bulunan saat; markanın en pahalı ürünlerinden.

Bu arada Audemars Piquet marka saatleri dünyada Lionel Messi ve Michael Schumacher gibi isimler takarken; Türkiye'de bu markanın müdavimi Cem Yılmaz...

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

 • 6
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Evlenmeyi düşünmüyoruz
Mirkelam ve sevgilisi Aysen Sabancı, geçtiğimiz günlerde Arnavutköy Balıkçısı'nda yemek yedi. Aysen Sabancı, mekan çıkışında evlenecekleri yönündeki haberleri yalanladı. Mirkelam da, "Haberi ben de medyadan okudum, öyle bir hazırlığımız yok" dedi.

 • 7
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Yeşil ışık yaktı

Güzel oyuncu Bade İşçil, önceki gün eşi Malkoç Süalp ile Nişantaşı'ndaydı. Hakkında çıkan "hamile" iddialarını yalanlayan İşçil, eşiyle aynı reklam filminde oynayıp oynamayacağıyla ilgili sorulara; "Teklif beni cezbederse Malkoç'u kandırırım" yanıtı verdi.

BADE İŞÇİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!