Magazin gündeminden başlıklar: 7 Eylül 2014

  Giriş Tarihi: 06.09.2014 21:42 Güncelleme Tarihi: 07.09.2014 17:29
  • Magazin dünyasına damgasını vuran olaylar hakkında son dedikodular...

   Peş peşe doğum yapacaklar

   HAYDEN PANETTIERE

   Ukraynalı boksör Vladimir Klitschko ile birlikte olan Panettiere, önümüzdeki haftalarda bir kız bebek dünyaya getirecek. Güzel oyuncu, davetlerde boy göstermeyi de sürdürüyor.

   EVA MENDES
   Hamileliğini gözlerden uzak yaşayan Eva Mendes, Ryan Gosling ile ilişkisinden ilk çocuğunu dünyaya getirmek için günleri sayıyor. 40 yaşındaki yıldızdan bugünlerde mutlu haberin gelmesi bekleniyor.

   MILA KUNIS
   Ashton Kutcher ile medyanın ilgi odağındaki bir ilişki yaşayan Kunis, doğumu merakla beklenen ünlülerin başında geliyor. Bu ay doğum yapması beklenen Kunis, hamile yogasına devam ediyor.

   RACHEL BILSON
   Hayden Christensen ile ilişkisinden ilk bebeğini bekleyen Rachel Bilson, tüm yazı sevgilisiyle birlikte Barbados'ta geçirdi. Ünlü çift, doğumun yaklaşmasıyla birlikte Los Angeles'a döndü.

   KRISTEN BELL
   Komedyen Dax Shephard ile evliliğinden Lincoln isimli bir oğlu olan Bell, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. 34 yaşındaki sempatik oyuncu, geçtiğimiz günlerde katıldığı Toronto Uluslararası Film Festivali'nde büyüyen göbeğini sergiledi.

   BÜYÜK GİZLİLİK!
   Geçtiğimiz günlerde Rose ismini verdiği ilk bebeğini dünyaya getiren Scarlett Johansson, kızını objektiflerin önüne çıkarmayacak. Ünlü oyuncunun menajeri, "Medyadan saygı istiyoruz" dedi.