Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Arda Turan'dan samimi açıklama: Sinem benim baş tacım

Atletico Madrid'de forma giyen Arda Turan'ın adı, İstanbul'a gelmesinin ardından hergün başka biriyle anılır oldu. Yıldız futbolcu bu konuyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu: Sinem'i üzen haberler çıkıyor. O benim baş tacım.

Yıldız futbolcu Arda Turan, Saba Tümer'in sunduğu programda samimi açıklamalarda bulundu. Turan, "İspanya'da çok rahatım. Sonuçta büyük baskı altındasınız. İdmanlara çıkıyorum, binlerce kişinin karşısında maç oynuyorum. Herkesle paylaşım halindeyim ama benim de kendime ait bir zamanım olmalı. Sonuçta ben psikolojik deliyim. Bayrampaşalıyım bunun da gururunu taşıyorum biraz da raconluk var tabi semtten kaynaklanan. Ama tabii İspanya'da çok rahatım. Kendime ait zamanlarım var" diye konuştu.

Guardian'ın ey iyi 100 futbolcu listesine de değinen Arda Turan, "70. çok iyi bir sıralama değil. Ama çalışarak daha iyisini başarabilirim. Ama yine de gurur verici" dedi.

"BURADA İŞLER YAKIŞIKSIZ"
"Orada magazinsel olarak Ronaldo da rahat. Orada öyle bir şey yok ki. Orada maç bitiyor, biz erkek erkeğe dışarı çıkıyoruz. Sen sahada işini yaptıktan sonra dışarıda istediğini yapabilirsin. Burada öyle davranamıyorsun. Burada işler biraz yakışıksız olmuş. Hakkımdaki magazin haberlerinin hepsiyle uğraşamıyorum. Bunlardan kurtulmak için oraya gittim."

"RONALDO BEN ETTİM SEN ETME"
"Ronaldo'ya dedim ki, içimden, ben ettim sen etme. Bir faul yapayım da kendine gelsin dedim. Elimi şöyle bir attım vücuduna, bir baktım duvar gibi. Şaka bir yana Ronaldo gerçekten çok özel bir oyuncu. Aynı yerde oturuyoruz, komşuyuz. Karşılaştığımızda selamlaşıyoruz."

"SİNEM BENİM BAŞ TACIM"
Arda Turan, adının hergün başka kişilerle anılmasına da isyan etti. Turan bu konuyla ilgili şunları söyledi: "Sinem'i üzen haberler çıkıyor. Halbuki ne olabilir? Sinem benim çocukluk aşkım. Bugüne kadar birçok şeyi beraber paylaştık. Ona saygım ve sevgim sonsuz. Bu tartışılmaz ve değişmez. Ufak tefek sıkıntılar yaşayabiliriz. Bazen aramızda sorunlar da olabilir. Açık yüreklilikle her şeyi söylüyorum. Geldiğimden beri çıkan haberler çok yakışıksız. Sinem benim baş tacım. Annemin ona sevmediği iddiaları da çok yakışıksız. Bu haberler üzerine neden açıklama yapmadığım soruluyor. Ben İspanya'da üç günde bir maça çıkıyorum. Çok önemli maçlar. Hergün bu haberlerle nasıl uğraşayım. Burada benim ailem var, benden önce Sinem'in ailesi var, Sinem var. Hayatta her şey olabilir ama bu şekilde olmamalı.

"BİZ NELER ATLATTIK, BUNU DA ATLATIRIZ"
Yaptığımdan çekinecek, kaçacak bir insan değilim. Sinem konusunda başka bir şey olsa çıkıp söyleriz. Her ufak tefek sıkıntımızda, tartışmamızda açıklama mı yapalım? İspanya'da oynayan futbolcuların kendi ülkelerinde böyle açıklamalar yaptığını gördün mü? Bunlardan kaçmak için oraya gittim. Magazincilere kızmıyorum, tabi ki haber yapabilirler. Ben Sinem üzüldüğü için üzülüyorum. Biz neler atlattık Sinem'le, ufak tefek tartışmaları mı atlatamayacağız!

"BURAK BİZİM KARDEŞİMİZDİR"
Burak Yılmaz ile ilgili de bir haber çıktı. O bizim kardeşimizdir, aynı evde uyuduğumuz insan. Bizim ailelerimiz Türk örf ve adetleriyle yaşayan insanlar. Buna dikkat edilirse sevinirim.

"SARI FIRTINA İYİDİR"
Şu anda Sinem'le ufak tefek sıkıntılarımız var. Sarı fırtına iyidir. Başımızın tacı. Kendimi bildiğimden beri Sinem'le birlikteyim. O benim nişanlım. Bu yüzden kaynaksız haber yapmamak lazım.

ARDA TURAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ayrılığın nedeni Fahriye mi?

Oyuncu Burak Özçivit, sevgilisi Ceylan Çapa’yla ayrıldığını açıkladı. Çapa ise “Ayrılmadık” diyerek kafaları karıştırdı.

Burak Özçivit, sevgilisi Ceylan Çapa’yla 2 yıllık ilişkisine nokta koymuştu. Ayrılık haberinin gazetelerde yer almasının ardından ise Çapa, "Ayrılmadık, aksine önceki akşam aile yemeğinde bir araya geldik" diye konuştu. Çapa’nın bu sözlerinin ardından gözler ünlü oyuncuya çevrildi. Sessizliğini bozan Özçivit, "Ayrıldık, bitti" dedi. Oyuncunun, rol arkadaşı Fahriye Evcen’le yakınlaştığı öne sürüldü. Evcen’in, sevgilisi Özçivit’e ilgisini hisseden Çapa’nın da bu yüzden sık sık seti ziyaret ettiği öğrenildi.

BURAK ÖZÇİVİT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Vatan

 • 3
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

8 ay sonra ilk kez görüntülendiler

Abdullah Oğuz, “Bir Zamanlar Osmanlı”yı çekerken yakınlaştığı ve sekiz aydır birlikte olduğu İranlı oyuncu Mehrnoush Esmaeilpour’la ilk kez önceki akşam objektife takıldı. Çift, Taksim’deki bir parti çıkışında görüntülendi.

Kaynak: Hürriyet

 • 4
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Gergin Ahu!

Cem Yılmaz'la anlaşmalı olarak boşanmaya karar veren Ahu Yağtu, Levent'teki evini terk edip gittiği İstinye'deki bir siteye girerken görüntülendi. Yağtu, gazetecilere öfke saçtı.

Ahu Yağtu, Cem Yılmaz'la aldığı boşanma kararının ardından ilk kez dün görüntülendi. Yağtu, Kemal ve oğlunun bakıcısıyla İstinye'de objektiflere takıldı. Geçtiğimiz günlerde ünlü komedyenle oturduğu Levent'teki evi terk eden Ahu Yağtu, İstinye'deki bir siteye girmek üzereyken gazetecileri fark etti. Yağtu, bakıcısına Kemal'i alıp hemen lüks cibine binmesini söyledi. Bu sırada magazin muhabirleri de boşanma kararıyla ilgili soru sormak için Ahu Yağtu'nun yanına gitti.

CEM YILMAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ÇİLEDEN ÇIKTI!
Gazetecileri görünce adeta çileden çıkan Yağtu, konuyla ilgili tek kelime etmedi. Ahu Yağtu, basın mensuplarının ısrarı karşısında ise "Beni rahat bırakın, sizi polise şikayet ederim" diye bağırdı. Yağtu, ardından da hemen oradan ayrıldı.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

 • 5
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Ebru'nun yeni yıl hüsranı

Ebru Gündeş, yılbaşı için 300 bin liralık hediye aldı. Ancak milyoner kocası Rıza Sarraf, yolsuzluk operasyonuyla tutuklanınca hepsini geri iade etti.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, lüks yaşamı ve pahalı harcamalarıyla sürekli gazetelerde yerini aldı. Gündeş, yılbaşı için de büyük hazırlıklar yaptı. 300 bin liralık hediye aldı. Ancak, o sevinci yaşayamadı... Gündeş özellikle çok büyük harcamalarını, Azeri işadamı Rıza Sarraf ile evlendikten sonra yapmaya başladı.

Eşi tarafından kendisine yarış atları ve yalı bile hediye edildi. Ancak Gündeş'in morali, geçtiğimiz günlerde iyice bozuldu. Çünkü eşi Rıza Sarraf, yolsuzluk operasyonu kapsamında gözaltına alındı ve tutuklandı. Kimileri yargısız infaz yoluna gidip Gündeş'i eleştirirken, sevenleri ise ona destek mesajları yağdırdı.

"BU DURUMDA YILBAŞI KUTLAYACAK DEĞİLİM"

Gündeş, bugüne kadar kazandıklarını yardıma ihtiyacı olanlarla paylaştı. Bu yılbaşı için de eşini dostlarını ve ihtiyacı olanları hediye yağmuruna tutmak istedi. 17 Aralık operasyonu öncesi Kanyon Vakko mağazasından yılbaşı için 300 bin liralık alışveriş yaptı. Çantalar, saatler, kravatlar, ev süs eşyaları, giyişiler alan sanatçı, bunların hepsini hediye paketi yaptırdı. Ancak eşi tutuklanınca morali allak bullak oldı.

Ünlü sanatçının, tüm hediyeleri birkaç gün önce şoförüyle mağazaya geri gönderdiği öğrenildi. "Ben bu durumda yılbaşı kutlayacak değilim" diyerek yakın dostlarına dert yandığı belirtildi.

EBRU GÜNDEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kafa nereye biz oraya!

BEYOĞLU'NDA BAR ÇIKIŞI

Doğuş'un meşhur saksısı out, Celil Nalçakan'ın saksısı IN! 'İntikam' dizisinde 'Adem Karakuş' karakterini canlandıran Celil Nalçakan, önceki akşam arkadaş grubuyla Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde eğlendi. Alkolü fazla kaçıran oyuncu, çıkışta bir skandala imza attı. 

GAZETECİLERİ ARADI!

Mekanın hemen karşısındaki bir saksının içine işeyen oyuncu, kendisini görüntüleyen gazetecilerin flaşlarını bile fark etmedi. İşini bitirip bir taksiye binen Nalçakan, arkadaşlarının ikazı üzerine taksiden gazetecileri arayıp "Fotoğraflarımı silin, o şekilde görüntüm çıkmasın" diye ricada bulundu. 

HİJYEN BELGESİNE GÖLGE DÜŞTÜ

Celil Nalçakan'ın işediği saksının hemen yanındaki mekan; Beyaz Zambak belgeliydi. Beyoğlu'nda, hijyen açısından güvenli 241 mekan bu belgeye sahip.

 • 7
 • 29
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tolgahan'ı öpücüğe boğdu

Oyuncu Selen Soyder, yeni yaşını set ekibinin katıldığı bir parti ile kutladı. Tolgahan Sayışman da sevgilisini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Soyder parti boyunca sevgilisini öpücüklere boğdu.