Magazin gündeminden başlıklar: 8 Mayıs 2015

  Giriş Tarihi: 07.05.2015 20:24 Güncelleme Tarihi: 08.05.2015 10:51
  • Hacı Sabancı'nın teknesi Özge Ulusoy'un emrine amade

   Hacı Sabancı, Özge Ulusoy'un ayağını yerden kesmeyi sürdürüyor. Daha önce model aşkına şoförlü bir BMW tahsis eden Sabancı, şimdi de güzel sevgilisinin emrine lüks teknesini verdi.

   Türkiye'nin en zengin ailelerinden birine mensup olan Hacı Sabancı ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, bu ilişkinin keyfini sürmeye devam ediyor. Aşklarını sosyal medyadan sık sık dile getiren çift, basın mensuplarına ise görüntü vermemeyi tercih ediyor.

   CENTİLMEN HACI

   Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, bunun için de soluğu sık sık İtalya, Maldivler ve Paris gibi Türkiye'den uzak yerlerde alıyor. Güzel modelle aşkı doludizgin süren Sabancı, Ulusoy'un rahatını da düşünüyor. Geçtiğimiz aylarda Özge Ulusoy için şoförlü ve 'SA' plakalı BMW'sini tahsis eden iş adamı, yine centilmenliğini konuşturdu. Kanlıca'da yalıda oturan Hacı Sabancı, bu kez de Anadolu Yakası'ndan Avrupa Yakası'na geçmek için kullandığı teknesini güzel sevgilisine tahsis etti.

   ROTASI YALI

   Öncek gün Bebek'teki bir davete katılan Özge Ulusoy, trafiğe yakalanmamak için Sabancı'ya ait tekneyi kullanmayı tercih etti. Bebek'teki iskeleden 'Express 2' isimli tekneye binerken görüntülenen güzel modelin rotası ise sevgilisi Hacı Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısı oldu. Özge Ulusoy'un yaşadığı lüks hayat da "Aşkının sefasını sürüyor" dedirtti.

   Kaynak: Takvim