Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bu atışma hiç bitmez!

Hande Yener-Demet Akalın arasındaki çekişme bitmek bilmiyor! Son olarak Hande Yener; Türkiye Müzik Ödülleri'nde En İyi Kadın Şarkıcı ödülünü alan Göksel'e Twitter'dan destek çıktı. Yener; Demet Akalın ile kendisinin de aday olduğu kategoride ödülü alan Göksel için "Göksel'i tebrik ediyorum. Sonuna kadar hakketti ödülünü. Yıllardır ruhuyla müzik yapıyor. Albümü çok sevildi. Ruhu magazin değil, damarlarında müzik var sevgili arkadaşımın" diye yazdı. Yener'in bu tweet'iyle, Göksel'in ödül almasını eleştiren Demet Akalın'a gönderme yaptığı iddia edildi.

 • 2
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İç güzelliğim dışıma vurmuş!

Orhan Gencebay'ın eşi Sevim Emre, Barbie bebeklere benzetilince hiç mütevazı olamadı: İçimin güzelliğindendir

Sevim Emre, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada 'Kim bu Barbie?' başlığıyla yayılan fotoğrafı ile ilgili konuştu. Emre, "Orhan Gencebay'ın hayranı olan bir çocuk o fotoğrafı çekip Facebook sayfasına koymuş. Ardından birçok kişi, sağolsunlar 'Kim bu melek?' ya da 'Kim bu Barbie?' diye hakkımda yorum yapmış" dedi.

ESTETİK YOK
İç güzelliğinin fotoğrafta dışa vurduğunu söyleyen Sevim Emre, iddia edildiği gibi estetik operasyon geçirmediğini de belirtti: "Orada; fotoğraf çekilirken ışığın güzel gelmesi ve benim gönül güzelliğimin dışa yansıması olmuş." Emre, yüzüne sadece badem yağı kremi sürdüğünü de sözlerine ekledi: "Herkese badem yağı kremini öneririm. Altyapınız güzel ve güçlüyse; badem yağı kremi sizi destekler."

 • 3
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Büşra Pekin'den ilan-ı aşk

Oyuncu Büşra Pekin, kalbini müzisyen Ersay Üner'e kaptırdı! İkili, fotoğraflarını sanal âlemde paylaşarak ilan-ı aşkta bulundu. Üner; Demet Akalın ve Ebru Gündeş gibi isimlere verdiği şarkılarla tanınıyor.

 • 4
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Rüzgar Erkoçlar'ın çocuk pişmanlığı

Tolga Karel, Rüzgar Erkoçlar'ın çocuk pişmanlığı yaşadığını dile getirdi.

Geçtiğimiz aylarda cinsiyet değiştirip erkek olan ve Rüzgar adını alan ünlü oyuncu Nil Erkoçlar'ın tek pişmanlığını Tolga Karel açıkladı. Karel, Erkoçlar'ın bir daha asla çocuk sahibi olamayacak olmasına çok üzüldüğünü ifade etti. Oyunculuğun yanı sıra açtığı fotoğraf stüdyosunda yaptığı işlerle adından söz ettiren Tolga Karel, Rüzgar Erkoçlar'ın da fotoğraflarını çekti. Akşam'dan Samet Aday'ın haberine göre, Erkoçlar ile gerçekleştirdiği röportajında Rüzgar'ın kendisine çok özel pozlar verdiğini söyleyen Karel, Erkoçlar'ın itirafını gazetecilerle paylaştı. Karel'in ifadesine göre Rüzgar Erkoçlar ünlü oyuncuya, "Ben hayatım boyunca asla çocuk sahibi olamayacağım" dedi.Tolga Karel, Rüzgar Erkoçlar'ın çocuk pişmanlığı yaşadığını dile getirdi.

 • 5
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Selamsızlar!

Otelde kaçamak yaptıkları iddia edilen Ergin Ataman ve Şeyda Coşkun Bebek'te pişti oldu. Ataman'ı gören eski yaşam koçu yolunu değiştirip depara kalktı...

Yaşam koçu Şeyda Coşkun ile Galatasaray'ın basketbol koçu Ergin Ataman'ın; 29 Mart'ta Yeşilköy'deki Polat Otel'de buluşması magazin gündemini sarsmıştı. Otelin güvenlik kamerasından çekilen görüntüleri basına yansıyan Ataman, kendini "Yaşam koçum Şeyda Hanım, bana diyet yemeğimi getirip 1 saat içerisinde otelden ayrıldı" diyerek savunmuştu. Uzun süre magazin gündemini meşgul eden bu olaydan sonra Ergin Ataman ailesi ile tatile çıkıp mutluluk pozları verdi. Şeyda Coşkun ise Ergin Ataman'ın yaşam koçluğunu bıraktığını açıklamıştı.

YOLUNU DEĞİŞTİRİP KAÇTI!
Olayın iki kahramanı önceki gün pişti oldu. Erkek arkadaşlarıyla birlikte Bebek sahilinde yürüyüş yapan Ergin Ataman, önce fotoğrafını çeken gazetecilerle tartıştı. Basına karşı hırsını alamayan Ataman, hakaretler yağdırdı. Arkadaşlarının sakinleştirmeye çalıştırdığı ünlü koç, daha sonra bir kafede oturdu. Aynı dakikalarda kafenin önünden geçen Şeyda Coşkun, Ataman'ı farkedince olanlar oldu. Eski müşterisiyle aynı kareye girmek istemeyen Coşkun, hemen yolunu değiştirerek koşmaya başladı. Birbirine selam vermeyen ikili daha sonra Bebek'ten ayrıldı.

Şeyda Coşkun ve Ergin Ataman'ın Polat Otel'deki bu görüntüleri basına sızınca magazin gündemini sarsmıştı. Ataman ve yaşam koçu olan Coşkun, yaşananlardan sonra yollarını ayırma karara aldı.

KAÇ ŞEYDA KAÇ!
Bir zamanlar Şeyda Coşkun'la koşu yaptığı Bebek sahilinde bu kez erkek arkadaşlarıyla spor yapan Ergin Ataman, basın mensuplarıyla kavga etti. Arkadaşlarının sakinleştirmeye çalıştırdığı Ataman, bir kafede oturup kahve içerken mekanın önünden Şeyda Coşkun geçti. Ataman'ı farkeden Coşkun, hızlı bir hamleyle hemen yönünü değiştirip koşar adım oradan uzaklaştı.

KARAKOLLUK OLDU
Fotoğrafını çeken muhabirlere hakaret eden Ataman, bir de karakola giderek şikayetçi oldu.

Kaynak: Aydın Hamza / Takvim

 • 6
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sedef aşka geldi!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Sedef Altuntaş, aşk hayatındaki sessizliğini yıllar sonra bozdu.

Yıllar önce Mehmet Ali Erbil'le yaptığı evlilikle şöhret olan Sedef Altuntaş, sonunda kalbini aşka açtı. Ünlü şovmenden boşandıktan sonra adı kimseyle anılmayan Altuntaş, önceki gece Etiler'deki GQ Bar'da eğlendi. Sevgilisi ile geldiği mekanda gönlünce eğlenen Altuntaş, güzelliği ile herkesi etkilemeyi başardı. Mekan çıkışında araçlarının içinde patlayan flaşlarla adeta şok olan sevgililerden Altuntaş, kahkaha atarken, sevgilisi utangaç tavırlar sevgiledi.

 • 7
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Çifte kumrular

Kısa süre önce başlayan ilişkilerinde evlilik kararı alan Bade İşçil ve Malkoç Sualp, çifti önceki gün Bebek'teki Lucca'da görüntülendi. Mekanda sarmaş dolaş sohbet eden aşıklar, eve dönerken arabada romantizme devam etti.