Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Beren Saat film setinde böyle görüntülendi

Ünlü oyuncu Beren Saat; kör, sağır ve dilsiz bir kızı canlandırdığı dördüncü sinema filmi 'Benim Dünyam'ın, Büyükada'daki setinde görüntülendi.

Yönetmenliğini Uğur Yücel'in, başrolünü de Beren Saat'in üstlendiği 'Benim Dünyam' adlı filmin Büyükada'da sır gibi saklanan seti görüntülendi. Saat'in doğuştan kör, sağır ve dilsiz bir kızı canlandırdığı Black (Siyah) filmden uyarlanan projeyi, oyuncunun hayranları merakla bekliyor. İntikam dizisinin ardından ara vermeden film çekimlerine başlayan Saat, fayton sahnesinde objektiflere yakalandı.

SİYAH PERDE ÇEKİLDİ

Uzun ekose eteğiyle bambaşka bir imaja bürünen Saat'e, Kuzey Güney dizisinde Simay karakteriyle tanınan Hazar Ergüçlü eşlik etti. Vatan'ın haberine göre; çekimlerin yapıldığı Büyükada Kültür Evi'ne boydan boya siyah bir perde çekildi. Kenan Doğulu da sevgilisine eşlik etmek için tatilini iptal edip Büyükada'ya yerleşmişti.

 • 2
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Cem Yılmaz eşi için beach kapattı

Cem Yılmaz, dün 35 yaşına basan eşi Ahu Yağtu için sürpriz bir doğum günü partisi verdi. Ahu Hanım için geçen yıl Kurtuluş'taki Aztek Restaurant'ı kapatan ünlü komedyen, bu kez Bodrum'daki Sarnıç Beach'i tercih etti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın, üzerine titrediği konuşulan eşi Ahu Yağtu'nun ayaklarını yerden kestiğini öğrendim! Yılmaz, önceki gün 35 yaşına basan eşi Ahu Hanım için yine dillere destan bir doğum günü kutlaması organize etmiş.

Yılmaz, Ahu Hanım'ın geçen yıl birlikte kutladıkları ilk doğum günü için Kurtuluş'taki Aztek Restaurant'ı kapatmış, birbirinden renkli sürprizler organize etmişti. Ünlü şovmen, bu yıl da Ahu Hanım için beach kapatmış!

Bir süredir ailesiyle Bodrum'da tatil yapan Cem Yılmaz, eşinin doğum günü kutlamasını kendisi gibi pek çok sanatçının rahat ettiği Bodrum'un popüler mekanı Sarnıç Beach'te yapmış.

KÜÇÜK KEMAL BU KEZ ANNESİNİN KUCAĞINDAYDI
Cem Yılmaz, geçtiğimiz yılki doğum gününde karnı burnunda olan eşi Ahu Hanım için; üzerinde çizgi karakterler Safinaz ve Kabasakal'ın bulunduğu bir pasta hazırlatmıştı. Yılmaz, pastanın üzerine de; bir ay sonra doğacak oğlu Kemal'den annesine 'Nice yıllara annecim' diye bir not yazdırmıştı. Geçen yıl daha doğmadan annesine doğum günü pastası yollayan Kemal, bu yılki doğum gününde ise annesinin kucağındaydı. Umarım Yılmaz Ailesi'nin mutlulukları hep böyle daim olur.

 • 3
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kas yaptı, top sakal bıraktı

Cinsiyet değiştirme girişimiyle kısa sürede gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar, gün geçtikçe değişen görünümüyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Erkoçlar, bir mesajlaşma platformunda kullandığı profil fotoğrafıyla yeni imajını gösterdi. Yaklaşık altı aydır yoğun hormon tedavisi gören oyuncu, önce bıyıklarıyla ilgi çekerken şimdi ise kaslı ve top sakallı haliyle görenleri şaşırtıyor. Erkoçlar'ın, profil fotoğrafında gözlerinin altında oluşan morluklar ise 'Kullandığı ilaçların yan etkisi mi?' sorularını akıllara getirdi.

 • 4
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Avşarlar'ın yeni rotası Yunan adaları

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, kardeşi Helin Avşar ile birlikte, bir arkadaşlarının evinin bahçesinde görüntülendi. Her sene olduğu gibi bu yılda ailecek tatil yapmayı tercih eden abla kardeş; Çeşme tatilinin ardından rotayı Yunan adalarına çevireceklerini söyledi. Hülya Avşar, Yunan adalarından sonra Ayvalık'ta dinleneceğini belirtti.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

HELİN AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Denizde aşk tazelediler

Eskidji Çarşı İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis ve kendisinden 35 yaş küçük eşi Yasemin Masis, önceki gün Moon Beach'te görüntülendi. Masis çifti, günün büyük bölümünü şezlongta sohbet ederek ve güneşlenerek geçirdi. Daha sonra denize giren çift, adeta aşk tazeledi.

 • 6
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Kuşum Aydın'dan bomba itiraf

Kuşum Aydın, katıldığı programda toplumun bozulmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Mesut Yar'ın programı Burada Laf Çok'a konuk olan Kuşum Aydın sokakta insanlara selam vermeye korktuğunu söyledi.

"İLK DEFA BODRUM'DA LAF YEDİM"

Toplumdaki bozulmalar üzerine konuşan Aydın, "Ben hayatımda ilk defa bu sene Bodrum'da laf yedim. Çok değişik insanlar gördüm. Yani Bodrum bile bozuluyor. Çok üzülüyorum bunlara. İnsanlığın saygısı kalmamış. Adam görüyor sanki ben uzaydan geldim. Abuk sabuk hareketler. Ya bırakın biz böyle değildik." dedi.

"ERKEKLİĞİMDEN BİR ŞEY EKSİLMEDİ"

Aydın, Mesut Yar'in hiç kavga ettin mi sorusuna "Bak şimdi. Beni şu giydiğim ayakkabıyla sakın ölçmeyin. Televizyonda görüntü olarak feminen bir hava çizmiş olabilirim ama bir takım şeyler ne adabımdan eksildi ne de erkekliğimden." şeklinde cevap verdi.

 • 7
 • 25
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Düğün provası!

Deniz Seki, önceki akşam nişanlısı Faruk Salman ile Etiler'deki Little Ceasers'da objektiflere yansıdı. Birlikte pizza yiyen ikili, neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Bir ara, düğünlerde gelinle damadın yaptığı gibi birbirlerine pizza yediren çift; mekan çıkışı gazetecilerin "Pizza yedirme olayı düğün öncesi provası mı?" sorusuna "Düğün daha belli değil ama sürpriz olabilir" yanıtını verdi.

DENİZ SEKİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!