Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Değnekle yürüdü

Sevilen oyuncu Olgun Şimşek, önceki gün eşi Zeynep Hanım'la Nişantaşı'nda gezdi. Ayak bileğini kıran Şimşek'in koltuk değnekleriyle yürümekte zorluk çektiği görüldü.

 • 2
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bebek acısı

Usta oyuncu Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal Karabacak ile ilgili tatsız bir haber aldım... 4.5 yıl küs kaldığı babası Cihan Ünal ile barış çubuklarını tüttüren Irmak Hanım'ın, ardından bir mutluluk daha yaşayıp ikinci bebeğine hamile kaldığını müjdelemiştim. Ancak ne yazık ki, tatsız haberi vermek de bana düştü: İkinci bebeğine iki aylık hamile olan Irmak Hanım; maalesef bebeğini kaybetmiş. Bu yüzden Irmak Hanım da, eşinin hamile olduğunu öğrendiğinde mutluluktan havalara uçan Emre Karabacak da çok üzgünmüş. Umarım tez zamanda Allah yine gönüllerine göre verir...

BÜLENT CANKURT / SABAH GAZETESİ

 • 3
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Arda teknesiyle havasını atacak

Geçtiğimiz yıllarda Acun Ilıcalı'nın Aston Martin aracını alan Arda Turan, bu kez yapımcının tavsiyesiyle sürat teknesi sahibi oldu. Yıldız futbolcu, 600 bin dolarlık teknesiyle bu yaz Çeşme sahillerinde havasını atacak.

Atletico Madrid'in yıldızı Arda Turan, yakın dostu Acun Ilıcalı'nın izinden gidiyor. Geçtiğimiz yıllarda Ilıcalı'nın Aston Martin marka otomobilini satın alan yıldız futbolcu, şimdi de ünlü yapımcının tavsiyesiyle kendisine sürat teknesi aldı. Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz yaz Bodrum sahillerinde boy gösterdiği Donzi marka sürat teknesine hayran kalan Arda Turan, kesenin ağzını açtı.

YATA 150 BİN DOLAR ÖDEMİŞTİ
Ünlü futbolcunun; birkaç hafta sonra kavuşacağı sürat teknesine 600 bin dolar verdiği öğrenildi. Arda Turan, yeni oyuncağıyla bu yaz Sinem Kobal'la Çeşme sahillerinde boy gösterecek. Bu arada Arda Turan, geçtiğimiz yaz da yakın dostları Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika ile ortaklaşa bir yat satın almıştı. Bu yat için 300 bin dolar ödeyen Çika ile Turan, Çeşme'ye gittiklerinde sürekli bu yatta görüntülenmişti. Bu sezon da Sinem Kobal'la aynı yatta kalması beklenen yıldız futbolcu, yeni satın aldığı Donzi marka sürat teknesiyle gezerek ise stresini atacak!

ACUN'UN İZİNDE!
Arda Turan, yediği içtiği ayrı gitmeyen Acun Ilıcalı'dan 2009 yılında Aston Martin marka aracını satın almıştı. Yapımcı, lüks otomobilini Arda'ya 1 milyon liraya satmıştı.

 • 4
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İkoncandan kürklü dönüş

Uzun süredir ortada görünmeyen Süreyya Yalçın, önceki akşam sevgilisi Tugay Gökkaya ile Reina'da eğlendi. İkoncanın; kürklü yeleği dikkat çekti.

Kaynak: Ufuk Özcan / Takvim

 • 5
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Moral depoladı

Önceki hafta 8 yıllık aşkı Teoman Kumbaracıbaşı'dan ayrılan Aslı Tandoğan, Kanyon'da objektife takıldı. Oyuncu, alışveriş yaparak stres attı.

 • 6
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Zenginlik tavsiyeleri istedi

750 milyon liralık kişisel servete sahip olan Ömer Sabancı'nın oğlu Hacı, servetine servet katmak için ABD'li işadamı Warren Buffett'ta Twitter'dan ulaşarak zenginlik tavsiyeleri istedi!..

Türkiye'nin en zengin 28. kişisi Ömer Sabancı'nın büyük oğlu Hacı; servetine servet eklemenin yollarını arıyor! Babasının 750 milyon liralık kişisel serveti olduğu bilinen Hacı Sabancı, bunun için twitter'da kolları sıvadı. Genç işadamı, 57 milyar dolarlık kişisel servetiyle dünyanın en zengin 3. kişisi olan ABD'li Warren Buffett'e twitter'dan ulaştı. Sabancı, işadamına; "Nasıl zengin olunacağına dair tavsiyeler verir misiniz?" diye sordu; ancak yanıt alamadı. Hacı Sabancı'nın bu sorusu; twitter'da espri konusu oldu. Genç işadamı için; "Bu kadar parası var; yetmiyor mu?"; "Buffett'e nasıl zengin olacağını soracağına asıl o bize zenginliğin yollarını anlatsın" gibi yorumlar yapıldı.

BUFFET'IN TAVSİYELERİ
* İşinizle ilgili kitaplardan günde en az 500 sayfa okuyun.
* Kendinize inanın.
* Bildiğinizden şaşmayın.
* Sevdiğiniz işi yapın.
* Kendinizi dinleyin.
* Arkadaşlarınızı iyi seçin.
* Kazandığınızdan az harcayın

Kaynak: Takvim

 • 7
 • 19
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Billur'un asabi halleri

Oyuncu ve sunucu Billur Kalkavan, önceki gün Nişantaşı'ndaki bir mekandaydı. Kalkavan, genç sevgilisi Buğra Bahadırlı'yla hararetli bir şekilde konuşurken görüntülendi.