Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İşte Çınar
Sibel Tüzün, beş ay önce dünyaya gelen oğlu Çınar'ın fotoğraflarını ilk kez paylaştı. Ünlü popçu, eşi Ender Balcı'nın, oğullarına mama yedirirken çekilmiş fotoğrafını; Instagram'a koydu. Tüzün, evdeki en büyük yardımcısının eşi Ender Bey olduğunu söyledi.

 • 2
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

İntikam Giyim A.Ş.
Ceyda Ateş'le ilişkisi yüzünden Roman'daki işine son verilen Buğra Toplusoy, babasına rakip oluyor. Buğra, yeni bir tekstil şirketi kuruyor.

PEMBE DİZİYE DÖNDÜ
Ceyda Ateş-Buğra Toplusoy aşkı, pembe diziye döndü. Her gün birbirinden heyecanlı olaylara, karşılıklı açıklamalara sahne olan ilişkide, bu kez söz sırası Buğra'da... İlişkisi yüzünden aile şirketleri Roman'daki görevinden olan genç işadamı, babasını kızdıracak bir hamleye hazırlanıyor.

PAZAR ARAŞTIRMASI
Buğra Toplusoy, yeni bir tekstil şirketi kurup kendi markasını yaratmak için çalışmalara başladı. Bu amaçla ABD'ye giden Buğra, şu sıralar iş bağlantıları ve pazar arayışlarına yöneldi. Buğra, gerekli bağlantıları yapıp dönecek.

 • 3
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Motosikletine geri döndü
Geçtiğimiz haftalarda atlattığı kazadan sonra annesinin isteğiyle motosiklete binmekten vazgeçip yeniden araba kullanmaya başladığı söylenen Kıvanç Tatlıtuğ, ters köşe yaptı. Tatlıtuğ hafta sonunda kendisi gibi motosiklet tutkunu 15 kişilik bir grupla, Demirciköy'deydi. Ünlü oyuncu, mekana Harley Davidson motosikletiyle geldi.

 • 4
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sevgilisiyle ilk kez
Oyuncu Kaan Taşaner, geçtigimiz günlerde sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Emirgan'daki La Boom adlı mekana giden Taşaner, kendisini görüntüleyen gazetecilere selam vermeyi ihmal etmedi.

 • 5
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sabancı'ya yer yok!

Pegasus'un sahibi Ali Sabancı'ya şok. Mütevazı tavrıyla bilinen Sabancı, öğle yemeği için gittiği Morini isimli restauranttan 'Yer yok' diyerek geri çevrildi.

Yaz aylarında Türkiye'nin en zengin işadamlarından Rahmi Koç; Kaş'taki günlük gezi teknesine "Yer yok" diyerek alınmamıştı. Koç'un başına gelen bu olayın bir benzerini; önceki gün de yine Türkiye'nin en zenginlerinden Ali Sabancı yaşadı. Dedikodulara göre; Pegasus'un sahibi olan genç işadamı, alışveriş için Zorlu Center'ın yolunu tuttu.

SAKİNLİĞİNİ KORUDU
Tek başına yaklaşık 1 saat mağazaları gezen Sabancı; ardından öğle yemeği için Morini isimli restauranta yöneldi. Ancak kapasitesi çok sınırlı olan mekanda; Sabancı'ya uygun bir yer yoktu. Kapıdan rezervasyonu olmadığı için kibar bir dille geri çevrilen Ali Sabancı, sakin tavrını bozmadı. Sahibi olduğu Pegasus'ta check-in yaptırmak için bile herkes gibi kuyruğa giren Sabancı, tek kelime etmeden mekandan ayrıldı.

TÜRKİYE'DE İLK ŞUBE
Türkiye'deki ilk şubesi Zorlu Center'da açılan Morini; Michael White isimli şefin dünyaca ünlü bir restaurantı. "Makarna Tanrısı" olarak anılan White; Barack Obama ve Sarah Jessica Parker'ın tutkunu olduğu makarna ile Kate Middleton ile anılan kokteylini İstanbullu lezzet tutkunları ile buluşturdu.

KEMİK İLİKLİ MAKARNA
Kırmızı şarapta ağır ateşte pişirilmiş ahtapot, kemik iliği ve kızarmış ekmek kırıntısı bulunan 'Fusilli' isimli bu makarna çeşidi; Barack Obama'nın favorisi. Fusulli, İstanbul'daki mekanda 38 liradan satışa sunuluyor.

Tek başına gittiği Zorlu Center'da alışveriş yapan Ali Sabancı, AVM'den Mercedes marka lüks otomobiliyle ayrıldı. Sabancı'nın her zamanki gibi spor tarzda giyindiği de gözden kaçmadı.

Kaynak: AYDIN HAMZA / TAKVİM

 • 6
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

"Kızımı bana benzeyen bir adama veririm"

Kaya Çilingiroğlu, özel hayatı ile ilgili merak edilenleri anlattı.

İşte Çilingiroğlu'nun konuk olduğu 'Aramızda Kalsın' programındaki açıklamaları:

*Zehra ile Kaya çok iyi anlaşıyor. Az görüşüyorlar. Zehra onu çok seviyor ama Kaya Zehra'ya daha düşkün. Kaya istiyorki her gün ablası gelsin.
*Kardeş çok önemli bir şey. Ben bu önemi babamın öldüğü gün anladım.
*Babamın ölümü çok zor geçti. Hazırlıklıydık çünkü mücadele ettiği kanser vardı ama yine de zorlandık.
*Bir gün dahi yalan olmayan habere itiraz etmedim. Ama haber yalan olunca kavga ediyordum.
*Beren Saat'i annem çok seviyor. Sıkı takipçisi ama bu ilişkiyi hiç onaylamıyor. 'niye onaylamıyorsun' deyince 'ben o adamı sevmiyorum' diyor. Sanırım onu kızı olarak görüyor.
*Halk bir sanatçının evlenip birine ait olmasını kabullenemiyor.
* Bence ikisi de birbirine yakışıyor. Evlensinler. Kenan biraz kilo versin. Mutlu olsunlar.
* Erkek babası olmak da kız babası olmak da çok kolay.
*Spor spikerliği yapmayı düşünmüyorum.
*Hayatımda 3 yada 4 kadın oldu.
*Kızım Zehra'yı bana benzeyen bir adama veririm. Ne iş yapıyormuş ona bakmam, kızıma nasıl davranacağına bakarım. Adam gibi baba olabilecek mi, adam gibi koca olabilecek mi? Kızımı dövecek mi? Dürüst bir adam mı? Ufak tefek aldatmaları olursa bunu görmezden gelirim, kızıma da bunun tavsiyesini veririm.
* Babam her akşam saat 20:30'da eve gelirdi. Arkadaşları buna 'kılıbık' derlerdi. Akşam yemeğini mutlaka evinde yerdi.
* Beşiktaş'ta yeniden yönetici olmayı düşünmüyorum. Sistemin değişmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu sistem ve oyuncularla ben yönetici olamam.
*Hiç söylemesem de içimde yüzlerce 'keşke' var...
*Burnumla gurur duyuyorum. Asla ameliyat olmayı düşünmüyorum. Onu çok seviyorum.
*Film teklifi geldi, parada anlaşamadık ve oynamadım. Teklif ettikleri ücreti 'ben bunu kazanırım' diyerek kabul etmedim, istediğim ücreti duyunca 'onu Cem Yılmaz istiyor' dediler. Ben de 'gidin onu oynatın o zaman' dedim.

 • 7
 • 34
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Oyuncu patladı

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston'un hamile olduğu yönündeki iddialar, aktristi fena kızdırdı. Justin Theroux ile nişanlanan güzel yıldız, sessizliğini bozdu. Hamile olmadığını söyleyen Aniston, bu tarz haberlerin can sıkıcı olmaya başladığını söyledi ve "Olduğu zaman göreceksiniz. Çünkü bu gizlenebilecek bir şey değil" dedi.