Günün en çok okunan spor haberleri (5 Şubat 2016)

  Giriş Tarihi: 05.02.2016 17:37 Güncelleme Tarihi: 05.02.2016 17:38
  • İşte Robben'in gitmek istediği takım!

   Bayern Münih'in yöneticilerin Robben'le bir görüşme yaparak, "Bayern Münih'e bugüne kadar büyük hizmetler verdin. Bu nedenle sana karşı açık olmak zorundayız. Yeni sezonda takımın başına geçecek olan Carlo Ancelotti seni gelecek sezon takımda düşünmüyor. Bu nedenle sezon sonunda seninle yollarımız ayrılacak. Bunu bilmen en doğal hakkın" dediği öğrenildi.

   BÜYÜK HEDEFLERE KOŞARIZ
   Bu sezon Bayern Münih'te fazla şans bulamayan Robben'in kararı büyük bir olgunlukla karşıladığı ve saygı duyduğu ortaya çıktı. Bu arada Robben'e ülkesinin takımlarından Ajax'ın da teklifte bulunarak, "Sana kapımız her zaman açık. Ajax'ta forma giyersen bu bizim için mutluluk olur. Seninle çok büyük hedeflere koşarız" dediği gelen bilgiler arasında.

   FENERBAHÇE İYİ SEÇİM OLUR
   Ancak Robben'in Ajax'ın yaptığı teklife hiç sıcak bakmadığı ve vatandaşı Van Persie'nin de olması nedeniyle Fenerbahçe'yi düşündüğü belirtildi. Sarı-Lacivertli yöneticilerin kendisiyle ilgilenmesinden büyük mutluluk duyduğu ortaya çıkan Robben'in yakın çevresine, "Fenerbahçe benim için iyi bir seçim olabilir" yorumunu yaptığı öğrenildi. Yönetimin Robben'in menajeriyle bir kez daha görüşmesi bekliyor.