Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Evlilik sözleşmesi krizi

Ebru Akel’in evlilik sözleşmesi yapmaya yanaşmaması, eşi Özer Sancak’ın ailesi ile arasını açtı. Sancaklar, bu kriz yüzünden düğüne katılmadı.

Ebru Akel ile işadamı Özer Sancak, geçtiğimiz hafta Les Ottomans Hotel’de düzenlenen bir törenle hayatını birleştirdi. Ancak iddialara göre bu beraberliğe en başından beri karşı çıkan Sancak ailesi, yaşanan evlilik sözleşmesi krizinden sonra Akel ile aralarındaki ipleri tamamen kopardı.

EBRU AKEL-ÖZER SANCAK ÇİFTİNİN DÜĞÜNÜNDEN KARELER!

Düğünü iptal ederim!

Magazin kulislerinde, damadın babası Ethem Sancak’ın evlilik sözleşmesi talebinde bulunduğu, ünlü sunucunun ise bunu kendisine yapılmış bir hakaret sayarak tepki gösterdiği konuşuluyor. Akel’in ısrar edilmesi durumunda düğünü iptal edeceğini söylemesinin bardağı taşırdığı ve bu son söz üzerine damadın ailesinin törene katılmadığı da gelen haberler arasında.

Hürriyet

 • 2
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Bay bıyık

gecce.com'un 'Mekan Ödülleri' gecesine Özcan Deniz yeni imajıyla katıldı. 'Bir Zamanlar Osmanlı-Kıyam' dizisinde canlandıracağı yerli Robin Hood karakteri için bıyık bırakan Deniz'in imajı beğeni topladı.

ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Tesadüfe bak sen!

Magazin sitesi 'gecce.com'un ödül töreni önceki akşam Swissotel Bosphorus'ta gerçekleştirildi. Hande Yener'in sahneye çıktığı gecede birbirinden ilginç olaylar yaşandı:

 HANDE YENER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

SİBEL TURNAGÖL-MEHMET ÇELİK ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ÖZCAN DENİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

BÜLENT ERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

IRMAK ATUK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

MEHMET ALİ ERBİL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Gecenin piştisi
 
Gecenin piştisini Çiftkurtlar Otomotiv'in patronu Mehmet Çelik ile yıldırım nikah kıydığı Sibel Turnagöl yaşadı. Kısa bir süre önce evlenen çift, davette Çelik'in eski eşi Arte Tahir ile karşılaştı. Birbirlerini görmezden gelen taraflar, davet boyunca büyük huzursuzluk yaşadı.
Geçtiğimiz günlerde aldatıldığı için eşi Berna Özkan'dan tek celsede boşanan haber spikeri Korcan Karar, sürpriz yaparak yeni sevgilisi Sinem Orhon ile törene el ele katıldı.

Çıplak ayaklı

Gecenin en suskunu Özcan Deniz oldu. Atatürk Havalimanı'nda 'Miss Turkey' finalistlerinden Ayça Kuru ile görüntülenen Deniz, gece boyunca konuşmadı. Deniz, rol aldığı 'Bir Zamanlar Osmanlı'da- Kıyam' dizisi için bıraktığı bıyıklarıyla dikkat çekti.

Ödül töreninin ardından verilen partiye katılan Bülent Ersoy, gecenin onur konuğu oldu. Topuklu ayakkabıları nedeniyle yürümekte zorlanan Diva, ayakkabıları çıkarıp çimler üzerinde yalın ayak yürüdü.

Manken Irmak Atuk geceye modacı Barbaros Şansal ile katıldı. Şeyma Subaşı tasarımı bir tuvalet giyen Atuk, frikik vermekten kurtulamadı.

Gecenin en talihsizi manken Ebru Şancı oldu. Davetlilerden biri Şancı'nın eteğine bastı. Mankenin eteği yırtıldı.

Mehmet Ali Erbil ise gece boyunca masa masa dolaşıp, esprileriyle herkesi güldürdü.

 • 4
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Cumbuling modası

Ayşe Özyılmazel de modaya uydu! Meltem Cumbul'un gazetecilere alyansını göstermesinin ardından Meryem Uzerli ve Hande Ataizi de aynı pozu vermişti. Bir davete katılan Özyılmazel "Göstermek moda oldu; ben de Hürrem yüzüğümü göstereyim" diye espri yaptı.

AYŞE ÖZYILMAZEL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

MELTEM CUMBUL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

MERYEM UZERLİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

HANDE ATAİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 5
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşık olunca çok hata yapıyorum

'Babalar ve Evlatlar' dizisinin yıldızı Ceren Hindistan, başarısında aşkın payı olduğunu söylüyor: Aşıkken mantığımı kaybedip çok hata yapıyorum ama aşk acısı yaşamasaydım karakterlere bu hissi veremezdim...

CEREN HİNDİSTAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Dün dündür

Yurdal Sert, kendisini ortağıyla aldattığını öne sürdüğü eşi İvana Sert'e boşanma davası açmış; iki hafta önce de yine onun hakkında ağır ithamlarda bulunmuştu. Boşanma davaları süren çift, önceki akşam City's'de buluştu. İkisinin de keyif yerindeydi.

IVANA SERT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 7
 • 24
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Sorunlarını çözdüler

Geçtiğimiz aylarda eşi Murat Kadıoğlu ile boşanmanın eşiğine gelen ve yaşadığı zor günleri televizyon ekranların ağlayarak anlatan Simge Tertemiz'in artık yüzü gülüyor. Eşi ile aralarındaki sorunları çözen Tertemiz, dün gece 25. yaş gününü kutladı. Cahide’de gerçekleştirilen partide genç mankeni Murat Kadıoğlu ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Simge Tertemiz'in  ikiz kardeşi gecede en çok konuşulan konulardan biri oldu. Tertemiz yakın zamanda yaptığı doğumun ardından eski formuna kavuşması dikkatlerden kaçmadı.

SİMGE TERTEMİZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Hürriyet