Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Magazin gündeminden başlıklar

 • 1
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Nişanı attı sahneye çıktı

Oryantal Didem, önceki akşam Harbiye Suntanas'da kendisini izlemeye gelenlere dans şov yaptı. Didem, sahneye çıkmadan önce, Twitter hesabından; nişanlısı manken Onur Yüksel ile ilişkisinin bittiğini açıkladı. Ünlü oryantalin moralinin bir hayli bozuk olduğu görüldü.

ORYANTAL DİDEM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 2
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Konuşması etik değilmiş!

'Malkoçoğlu' karakterini canlandırdığı 'Muhteşem Yüzyıl' dizisine geri dönen Burak Özçivit, önceki akşam Bağdat Caddesi'nde görüntülendi. Dizi ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara, "Arkadaşlar şu an konuşmam doğru olmaz. Etik değil" yanıtını veren Özçivit, gazetecilere "Yahu siz buralara da mı geliyorsunuz? Korkulur sizden vallahi" diye takılmayı da ihmal etmedi.


BURAK ÖZÇİVİT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 3
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Burcu Esmersoy'u kimin aldattığı ortaya çıktı

Burcu Esmersoy’un bir televizyon programında isim vermeden anlattığı ‘küpeli’ aldatılma öyküsündeki ‘erkek arkadaşı’nın Cem Alper olduğu öğrenildi. Alper, bu olaydan sonra kendini affettirmek için Esmersoy’a evlilik teklif etti ancak reddedildi.

BURCU ESMERSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

YARDIMCI BİR AVUÇ KÜPE GETİRDİ

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, geçen hafta bir televizyon programında nasıl ihanete uğradığını anlattı. Erkek arkadaşının evinde küpelerini unuttuğunu söyleyen Esmersoy sözlerine şöyle devam etti: “Küpelerimi almak için eve gittiğimde temizlik işleriyle uğraşan hanımefendiye, ‘Küpemi unutmuşum’ dedim. O da ‘Var var, buldum’ dedi. Bir avuç küpeyle geldi. Küpelerin hiçbiri de benim değildi!”

YAKALANINCA İTİRAF ETTİ!

Burcu Esmersoy’un anlattığı ihanet olayındaki ‘erkek arkadaşı’nın eski sevgilisi Cem Alper olduğu ortaya çıktı. Alper, sık sık Esmersoy’a ihanet etmiş, küpe yakalama olayıyla da itiraf etmek zorunda kalmış. Aldatılan Burcu Esmersoy, olayın ardından Survivor’ı sunmak için Dominik’e gitmişti. Kendini affettirmek isteyen Alper de Skype aracılığıyla Esmersoy’a evlenme teklif etmiş ama reddedilmişti. Burcu Esmersoy ile Cem Alper iki sene önce Çeşme’de birlikte tatil yapmış ve objektiflere sahilde öpüşürken yakalanmıştı.

 • 4
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Özel hayatı Beren Saat'i bitirdi

Ay Yapım’ın Beren Saat’le çalışmama nedeni ortaya çıktı.

Oyuncunun özel hayatından rahatsız olan şirketin, oyuncuyu işten çıkardığı ve yoluna Tuba Büyüküstün’le devam ettiği belirtildi. Son beş yıldır Ay Yapım imzalı dizilerle zirveye oturan Beren Saat, yapım şirketinden kovuldu. "20 Dakika" dizisinde oynaması beklenirken, İntikam'la seyirci karşısına çıkan oyuncunun, özel hayatının ön planda olması nedeniyle yapım şirketinin patronu Kerem Çatay tarafından işten çıkarıldığı belirtildi.

BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

KENAN BÜYÜK ETKEN

Bugün'den Batuhan Özkardeşler'in haberine göre; Ay Yapım’la yollarını ayıran Saat, In D House şirketiyle anlaşarak yoluna devametme kararı aldı. Saat'in evleneceklerine dair haberleri çıkan Kenan Doğulu yüzünden gece hayatına yönelmesi Ay Yapım'ı rahatsız etti. Ayrıca şirketin, Doğulu'nun sürekli sete geldiği için diğer oyuncu ve set ekibinin konsantrasyonunun bozulmasına neden olduğu için de oldukça sinirlendiği öğrenildi. Bu sebeple Ay Yapım, Saat'le yollarını ayırarak, Onur Saylak ile dünya evine giren ikiz bebek annesi Tuba Büyüküstün ile yollarına devam etme kararı aldığı ortaya çıktı.

AY YAPIM'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Değerli basın mensuplarının dikkatine;
Çeşitli mecralarda çıkan asılsız haberler üzerine bu açıklamayı yapmak gereği duyduk. Ay Yapım ailesi olarak Beren Saat ile, 4 yılı aşan bir sürede karşılıklı hiç sorunsuz çalıştık ve büyük başarılara imza attık. Bu süreçte veya sonrasında oyuncumuzla, bahsedildiği gibi “işi veya özel hayatıyla” ilgili hiçbir sorun yaşanmamıştır. Yaşanması mümkün değildir. İş hayatı dışında da dostluklarımız sürmektedir. Çıkan haberler tamamen asılsızdır. Beren Saat, Türkiye’nin değerli, çok başarılı ve disiplinli bir oyuncusudur. Ay Yapım olarak da kendisiyle çalışmaktan sadece mutlu oluruz.
Bilgilerinize...

 • 5
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Başörtülü pozlar verdi

Ünlü model Irmak Atuk, Aysha dergisinin Şubat sayısı için objektif karşısına geçti. Atuk, şimdiye kadar yer aldığı moda çekimlerinden farklı olarak başörtülü pozlar verdi. Ünlü manken "Başörtülü çekim yapmak farklı bir duygu ama çok da yadırgamadım çünkü bu bir tercihtir. Ben de herkesin tercihine saygı duyan bir kadınım" dedi.

IRMAK ATUK FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

 • 6
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Aşkları belgelendi

Burcu Kara, aşk yaşadığını inkar ettiği Remzi Kösem ile önceki gün kebap keyfi yaparken yakalandı.

BURCU KARA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Oyuncu Burcu Kara ile Remzi Kösem aşkı önceki gün kanıtlandı! Ünlü oyuncu, bir süredir adının birlikte anıldığı Kösem'le aşk yaşadığını ısrarla yalanlamıştı. Ancak, gerçek her zamanki gibi ortaya çıktı. Çiçeği burnunda aşıklar; önceki gün Arnavutköy'deki bir mekanda kebap keyfi yaptı. Remzi Kösem ile görüntülendiğini fark etmeyen Burcu Kara, bakalım hâlâ aşkını yalanlayacak mı?

Kaynak: Aydın Hamza / Takvim

 • 7
 • 23
Magazin gündeminden başlıklar
Magazin gündeminden başlıklar

Petek Ertüre'yi kuş sütüyle besliyor

Ali Ağaoğlu, 4 ay sonra doğum yapacak sevgilisi Petek Ertüre'yi kuş sütüyle besliyor. İşadamı, sütten yumurtaya kadar her şeyi Trabzon'daki köyünden günlük getirtiyor.

ALİ AĞAOĞLU-PETEK ERTÜRE FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, şimdiden 4 ay sonra dünyaya gelecek çocuğu için hazırlıklara başladı. 5 aylık hamile olan Petek Ertüre ve bebeğin sağlığını düşünen Ağaoğlu, sevgilisinin sağlıklı beslenmesi için çareyi köyünde buldu. Ünlü işadamı, Trabzon'daki Sırağaç Köyü'nde bulunan çiftliğinde olağanüstü hal ilan etti. Ali Ağaoğlu, çalışanlarından her ürünün taze bir şekilde İstanbul'a ulaştırılmasını istedi.

YÜRÜYÜŞ VE BOĞAZ HAVASI
Çiftlikteki kümesten toplanan yumurtalar, inek ve keçilerden elde edilen süt ve Trabzon'a özgü tereyağı; çalışanlar tarafından hazırlanıp düzenli olarak İstanbul'a gönderiliyor. 59 yaşındaki işadamı, 29 yaşındaki Petek Ertüre'nin en doğal ve organik şekilde beslenmesini sağlıyor. Beşinci kez baba olmanın heyecanını yaşayan Ali Ağaoğlu, Ertüre'yi de sık sık açık havada yürüyüşlere çıkartıyor ve yatıyla aşkına Boğaz havası aldırıyor.