X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 18 Mart Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü Ve Şehitleri Anma Günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

18 Mart Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü Ve Şehitleri Anma Günü

  • Giriş Tarihi: 18.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 17:34
YAVUZELİ KAYMAKAMLIĞI RUMKALE KÜLTÜR MERKEZİNDE ATATÜRK BÜSTÜNE ÇELENK KONULMASI, SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞININ OKUNMASI İLE BAŞLAYAN PROGRAMA, İLÇE KAYMAKAMI ÖMER FARUK GÜNGEN, İLÇE JANDARMA KOMUTANI ÜSTEĞMEN ERHAN YAKUT, İLÇE EMNİYET AMİR VEKİL
18 Mart Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü Ve Şehitleri Anma Günü

(İHA) – 18 Mart Çanakkale Zaferinin 100. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü Gaziantep’in Yavuzeli ilçesinde de çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Kutlama programı, Yavuzeli Kaymakamlığı Rumkale Kültür Merkezi’nde Atatürk büstüne çelenk konulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Tiyatro oyunları, şiir okunması ve slayt gösterileri ve çeşitli etkinliklerle devam eden program büyük ilgi gördü. Şehit mezarlarının da ziyaret edildiği programa, İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Güngen, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Erhan Yakut, İlçe Emniyet Amir vekili Kemal Kırtan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Alçık, şehit aileleri, gaziler, Ziraat Odası Başkanı Bekir Sakar, siyasi parti başkanları, okul müdürleri, kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.