X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Demirci STK’ları Ve İlçeleri Geziyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Demirci STK’ları Ve İlçeleri Geziyor

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 13:36
HDP GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OSMAN DEMİRCİ ÇEŞİTLİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNİ VE ESNAFI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDERKEN HALKIN ZAFERİNİN UZAK OLMADIĞINI BELİRTEREK, “TÜRKİYE’DE SEÇİM TAKVİMİ İŞLEMEYE BAŞLADIĞI ANDAN İTİBAREN HER GEÇEN GÜN HDP’NİN
Demirci STK’ları Ve İlçeleri Geziyor

HDP Milletvekili Aday Adayı Osman Demirci çeşitli sivil toplum örgütlerini ve esnafı ziyaret etmeye devam ederken halkın zaferinin uzak olmadığını belirterek, “Türkiye’de seçim takvimi işlemeye başladığı andan itibaren her geçen gün HDP’nin demokrasi zaferine bir adım daha yaklaşmaktayız. 7 Haziran HDP’nin sandıktan zaferle çıkacağı gündür” sözleriyle dikkat çekti.
Aday adaylık sürecini HDP ve HDP misyonunu anlatmak için sürdürdüğü çalışmalarla geçiren Osman Demirci çeşitli sivil toplum örgütleriyle ilçe ve köy gezilerini sürdürüyor. İslahiye İlçe Örgütü’nde düzenlenen etkinliklere katılan HDP Gaziantep Milletvekili Aday Adayı Osman Demirci burada yaptığı değerlendirmede gençlere ve kadınlara güvendiklerini söyleyerek, 7 Haziran’da sandığa sahip çıkılması gerektiğini söyledi. Modern ve çağdaş Türkiye diye tanıtılan Türkiye’nin bir anda karanlıklarda kaldığına da dikkat çeken Demirci, Türkiye genelinde yaşanan elektrik kesintisinin nedeninin daha anlaşılamadığına dikkat çekerek, “Siz bu ülkeyi ancak karanlığa götürebilirsiniz. Yönettiğinizi söylediğiniz ülkede bir anda şehirler karanlıkta kalabiliyor ve siz mantıklı bir açıklama yapamıyorsunuz. 7 Haziran Türkiye’nin karanlıklardan kurtarılarak aydınlığa kavuşacağı gündür” sözleriyle gündemi değerlendirdi.