X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şehit Savcı İçin Nizip’te Tören Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şehit Savcı İçin Nizip’te Tören Düzenlendi

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
İSTANBUL ADALET SARAYI'NDAKİ REHİNE OPERASYONUNDA ŞEHİT DÜŞEN SAVCI MEHMET SELİM KİRAZ İÇİN NİZİP ADALET SARAYI’NDA DÜZENLENEN TÖRENLE BİR BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI.
Şehit Savcı İçin Nizip’te Tören Düzenlendi

İstanbul Adalet Sarayı’ndaki rehine operasyonunda şehit düşen Savcı Mehmet Selim Kiraz için Nizip Adalet Sarayı’nda düzenlenen törende bir basın açıklaması yapıldı.
Nizip Adalet Sarayında görevli Hakim, Savcı, Avukat ve adliye personelinin katıldığı törende, saldırıda şehit olan Savcı Mehmet Selim Kiraz ve bütün şehitler için bir dakikalık saygı duruşunun ardından, Nizip Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Bayram Bayarslan, yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:
“Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz, görevi başında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olmuştur. Milli birlik ve beraberliğimize zarar vermek isteyen terörün her türlüsünü lanetliyoruz, saldırıyı nefretle kınıyoruz. Meslektaşımızın bize bıraktığı adalet meşalesini şerefle taşıyacağız. Şehit meslektaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine, milletimize ve bütün yargı camiasına sabır ve başsağlığı diliyoruz. “