X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çocukların Gözünden Trafik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çocukların Gözünden Trafik

  • Giriş Tarihi: 3.4.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLMEKTE OLAN “ÇOCUKLAR BÜYÜKLERİN ELLERİNDEN TUTUYOR” ADLI TRAFİK PROJESİ KAPSAMINDA TURGUT ÖZAL ORTAOKULU VE KARATAŞ İ.M.K.B İLKOKULU ORTAKLIĞIYLA DÜZENLENDİ.
Çocukların Gözünden Trafik

Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Çocuklar Büyüklerin Ellerinden Tutuyor” adlı trafik projesi kapsamında Turgut Özal Ortaokulu ve Karataş İ.M.K.B İlkokulu ortaklığıyla düzenlendi.
Amacı çocukları trafikte etkin kılarak farkındalık ortaya konulan söz konusu proje kapsamında etkinliğe Şahinbey Kaymakamı Selami Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi’nden polisler ve öğrenci velileri katıldı.
Şahinbey İlçe kaymakamı Selami Aydın’ın trafik üzerimize düşen önemli görevler olduğunu vurgulayarak Türkiye’nin trafik teröründen dolayı çok sayıda insanını kaybettiğini belirtti. Bu nedenle çocukların böyle önemli konularda projeler geliştirmesi önemli olduğunu vurgulayarak projeye katkı sağlayan herkese teşekkür ettiğini söyledi.
Aydın’ın kurdele kesmesiyle başlayan program öğrencilerin resim sergisi ve mini konserle devam etti.