GKV’li Dede Ve Nineler Torunlarıyla Fidan Dikti

Giriş Tarihi: 4.4.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
GKV’li Dede Ve Nineler Torunlarıyla Fidan Dikti
Dedeler ve nineleri torunlarıyla aynı faaliyette buluşturan Kolej Vakfı Özel Okulları unutulmaz anların yaşandığı etkinliğiyle Türkiye’ye ağaç dikin mesajları verirken etkinliğe katılanlar duyulu anlar yaşadı.
Akademik başarılarının yanı sıra sosyal ve kültürel alandaki etkinlikleriyle de adından sıkça söz ettiren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları düzenlediği fidan dikme etkinliğiyle dedeler, nineler ve torunları bir araya getirerek unutulmaz anıların yaşanmasını sağladı. Sabahın erken saatlerinde torunlarıyla birlikte GKV Özel Okullarına gelen dedeler ve nineler GKV eğitim kampüsündeki anaokulunun yolunu tuttular. Torunlarıyla birlikte rehber öğretmenlerden ve konunun uzmanlarından fidan dikmeyle ilgili temel bilgileri aldıktan sonra sınıf öğretmenleri Zuhal Burnukara’nın rehberliğinde tören alanına gittiler. GKV Özel Anaokulu Mavi Boncuklar sınıfı öğrencileri ellerindeki pankartlarla da dikkat çekerken torunlarıyla birlikte fidan dikmenin, gelecek yaşamlara hayat vermenin heyecanını yaşadılar. Torunlar dede ve nineler öğretmen ve idarecilerle birlikte geldikleri tören alanında herkes fidan dikmenin doğayı korumak ve gelecek nesillere iz bırakmak için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kavrayarak vatandaşlık görevlerinin gereğini yaptılar.
Torunlarıyla birlikte ortak bir etkinlikte bulunmanın kendileri için büyük bir heyecan ve unutulmaz bir anı olduğunu ifade eden dede ve nineler, GKV Özel Okullarının farkındalık oluşturarak fidan dikme çalışmalarına farklı bir boyut kazandırdığını söyleyerek okul idaresi ve öğretmenlere teşekkür ettiler.
ARKADAŞINA GÖNDER
GKV’li Dede Ve Nineler Torunlarıyla Fidan Dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz