X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cem Arslan, Forum Gaziantep’te Sevenleriyle Buluşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cem Arslan, Forum ’te Sevenleriyle Buluşuyor

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 19:18 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 01:07
FORUM GAZİANTEP, BEST FM’İN SEVİLEN RADYO PROGRAMCISI CEM ARSLAN’I KONUK EDİYOR. ARSLAN, 12 NİSAN PAZAR GÜNÜ FORUM GAZİANTEP ZİYARETÇİLERİYLE BİR ARAYA GELEREK KEYİFLİ VE EĞLENCELİ BİR SOHBET GERÇEKLEŞTİRECEK.
Cem Arslan, Forum Gaziantep’te Sevenleriyle Buluşuyor

Forum , Best FM’in sevilen radyo programcısı Cem Arslan’ı konuk ediyor. Arslan, 12 Nisan Pazar günü Forum Gaziantep ziyaretçileriyle bir araya gelerek keyifli ve eğlenceli bir sohbet gerçekleştirecek.
Sunduğu benzersiz alışveriş ortamı kadar etkinlikleriyle de ziyaretçilerini memnun eden Forum Gaziantep, Best FM’deki sevilen programları Gazoz Ağacı ve Gazor ile her gün binlerce kişiye keyifli saatler yaşatan ünlü radyo programcısı Cem Arslan’ı ağırlayacak.
Türkiye’nin en çok dinlenen radyocularının başında gelen Cem Arslan, Forum Gaziantep’te 12 Nisan Pazar günü 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek söyleşi ve imza gününde hayranlarıyla buluşacak.
Arslan, Forum Gaziantep ziyaretçilerinin, radyo programları ve özel hayatıyla ilgili merak ettiklerini cevaplarken, anlatacağı keyifli anılarla da konuklara eğlenceli saatler yaşatacak.