X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gasmek’ten Öğrencilere Müjde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gasmek’ten Öğrencilere Müjde

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 15:52
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SANAT VE MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI (GASMEK) 2 BİN 520 ÖĞRENCİYİ YGS-LYS VE TEOG SINAVINA HAZIRLIYOR.
Gasmek’ten Öğrencilere Müjde

Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (GASMEK) 2 bin 520 öğrenciyi YGS-LYS ve TEOG sınavına hazırlıyor.
GASMEK Genel Koordinatör Yardımcısı İshak Sengir yaptığı açıklama da, “GASMEK olarak verdiğimiz sanatsal ve mesleki eğitim kurslarımızın yanı sıra şehir merkezinde Şehit Üsteğmen Hakan Özcan Kurs Merkezi, Gazikent Kurs Merkezi, Atakent Kurs Merkezi ve Yavuzeli ilçesinde Yavuzeli Kurs Merkezi olmak üzere dört merkezimizde toplamda 2 bin 520 öğrenciyi YGS-LYS ve TEOG Sınavına hazırlamaktayız. Tamamen ücretsiz olan bu kurslarımızda gençlerin hayallerine bir adım daha yaklaşmasında basamak görevi üstlenmekteyiz. Bu zorlu sınav sürecinde sevgi, saygı ve disiplini vizyon edinen kurslarımızda hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin gelecek umutlarına ışık olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Misyonumuz tüm öğrencilerin eğitim de fırsat eşitliği kapsamında GASMEK kurs merkezlerinden yararlanmasıdır. GASMEK olarak vizyon ve misyonumuz öğrencilerimize gelecek adına umut olmaktır” dedi.