X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Oğuzeli MYO’da “Çalışma Hayatında Etik” Konferansı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Oğuzeli MYO’da “Çalışma Hayatında Etik” Konferansı

  • Giriş Tarihi: 6.5.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 14:48
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ (GAÜN) OĞUZELİ MESLEK YÜKSEKOKULU’NDA TOPLUMSAL DUYARLILIK PROJELERİ KAPSAMINDA YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR BÜLENT ÖZATAY TARAFINDAN “ÇALIŞMA HAYATINDA ETİK” ADLI KONFERANS VERİLDİ.
Oğuzeli MYO’da “Çalışma Hayatında Etik” Konferansı

Üniversitesi (GAÜN) Oğuzeli Meslek Yüksekokulu’nda Toplumsal Duyarlılık Projeleri kapsamında Yeminli Mali Müşavir Bülent Özatay tarafından “Çalışma Hayatında Etik” adlı konferans verildi.
Proje Koordinatörleri Hukuk Bölümü Başkanı Öğr. Gör. Ayşe Yeni, Öğr. Gör. Filiz Çayırağası ve Yrd. Doç. Dr. Aslı Özpolat tarafından düzenlenen konferansa Adalet, Lojistik, İşletme ve Muhasebe Programı öğrencileri katıldı.
Geçmişte Maliye Bakanlığı’nda bürokrat olarak da görev yapan Bülent Özatay, muhasebe mesleği özelinde birçok meslek ile ilgili etik açıdan değerlendirmelerde bulundu. Özatay, ayrıca öğrencilere mezun olduktan sonra nasıl bir kariyer programı çerçevesinde hareket etmeleri gerektiği ile ilgili bilgi verdi. Konferansın sonunda öğrencilerin sorularını yanıtlayan Yeminli Mali Müşavir Bülent Özatay’a Hukuk Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Ayşe Yeni tarafından plaket takdim edildi.