X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Toplu Doğum Günü Kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Toplu Doğum Günü Kutlaması

  • Giriş Tarihi: 6.5.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:51
FORUM GAZİANTEP ÇOCUK KULÜBÜ’NÜN HER AY DÜZENLEDİĞİ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNİN KONUKLARI, MAYIS AYINDA DOĞAN ÇOCUKLARDI. HEP BİRLİKTE BİR YAŞ DAHA BÜYÜMENİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞAN ÇOCUKLAR EĞLENCELİ BİR GÜN GEÇİRDİ.
Toplu Doğum Günü Kutlaması

Forum Çocuk Kulübü’nün her ay düzenlediği doğum günü partisinin konukları, Mayıs ayında doğan çocuklardı. Hep birlikte bir yaş daha büyümenin mutluluğunu paylaşan çocuklar eğlenceli bir gün geçirdi.
Gaziantep’in gözde alışveriş ve yaşam merkezi Forum Gaziantep, 2 Mayıs Cumartesi günü, bu ay doğan çocuklar için tam da hayallerindeki gibi bir doğum günü partisine ev sahipliği yaptı.
Forum Gaziantep Çocuk Kulübü’nün düzenlediği doğum günü partisine aileleriyle birlikte katılan çocuklar, hep birlikte unutamayacakları gibi bir gün yaşadı. Gün boyunca maskotlarla gezen, animasyonlara katılan, çeşitli yarışmaları kazanmak için ter döken çocuklar, günün sonunda dev doğum günü pastasının üzerindeki mumları hep birlikte üflediler. Sürpriz hediyelerini büyük bir heyecanla açan minikler ve aileleri, bu mutlu günü çektirdikleri hatıra fotoğraflarıyla ölümsüzleştirdi.
Forum Gaziantep Çocuk Kulübü’nün her ay artan ilgiyle beklenen etkinlikleri, önümüzdeki aylarda yine her ayın ilk hafta sonu devam edecek.