X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gagiad’dan 19 Mayıs Kutlaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gagiad’dan 19 Mayıs Kutlaması

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 16:03
GAZİANTEP GENÇ İŞADAMLARI DERNEĞİ (GAGİAD) YÖNETİM KURULU BAŞKANI TANER ÖZDURAK
Gagiad’dan 19 Mayıs Kutlaması

Genç İşadamları Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Ulusal egemenliğimizin ve kurtuluş mücadelemizin en önemli başlangıcı olan 19 Mayıs 1919 ülkemiz için önemli bir gündür. Tarihimiz büyük ve meşakkatli zaferlerle doldur. Bizler tarihimizden güç alarak ülkemizi ileriye taşımalıyız. Yaptığımız tüm işlerde tarih boyunca yaşamış olduğumuz tecrübelerin ışığında yürümeliyiz.
Gençlerimize armağan edilen bugün aslında bizler için ayrı bir önem taşıyor. Bir ulusun gelişmesi ve kalkınması genç ve dinamik fikirlerle sağlanır. Türkiye Cumhuriyeti genç bir nesilden oluşuyor. Ve en önemli kazanımımız ve birikimimiz gençlerimizdir. Girişimci ruhlu gençlerimize sahip çıkmak onlarla kol kola yürümek biz işadamlarının en önemli görevi. Özverili bir şekilde bilgili ve donanımlı olarak yetiştirdiğimiz bireyler geleceğimizin asil sahipleri. Dün olduğu gibi bu günün sahipleri değil gelecek nesillerin emanetçileriyiz. Ülkemizin daha ileriye gitmesi için genç beyinlerin daha iyi eğitilmesi gerekiyor. Çünkü bir toplumun başarısının en önemli unsuru eğitimdir. Eğitim kalite düzeyi gelişmenin çıtasının yüksekliğini belirleyecektir.
Tüm gençlerimizin ve aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı kutlar, ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi rahmetle anarım.”