X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep’te Hemşehriler Dernekleri Festivaline Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, ’te Hemşehriler Dernekleri Festivaline Katıldı

  • Giriş Tarihi: 24.5.2015 20:38 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 01:49
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ (TBMM) BAŞKANI CEMİL ÇİÇEK, GAZİANTEP'TE 5. HEMŞEHRİ DERNEKLERİ FESTİVALİ YÖRESEL KÜLTÜRLER BULUŞMASI’NA KATILARAK STANTLARI GEZDİ.
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Gaziantep’te Hemşehriler Dernekleri Festivaline Katıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek, ’te 5. Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşması’na katılarak stantları gezdi.
Çeşitli temaslar için Gaziantep’e gelen, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti İstanbul Milletvekili Adülkadir Aksu, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve bazı milletvekilleri ile birlikte Hemşehri Dernekleri tarafından düzenlenen festivali gezdi.
Türkiye’nin dört bir yanından gelerek Gaziantep’e yerleşen değişik il ve ilçelerin insanları, yılda bir kez düzenlenen hemşehri dernekleri festivalinde yörelerine ait kültürleri tanıtma fırsatı buluyor. Bu yıl 41 derneğin kendini ve yöresini tanıtmak için müracaat ettiği festival için Gaziantep’e gelen, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, stantları gezerek vatandaşlarla sohbet etti.
Çiçek, Büyükşehir Belediyesi tarafından Festival Parkında düzenlenen Hemşehri Dernekleri Festivali Yöresel Kültürler Buluşmasında, yöresel ürünlerin tadına da baktı.