X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sankodan İftar Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sankodan İftar Yemeği

  • Giriş Tarihi: 6.7.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
SANKO HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI ABDULKADİR KONUKOĞLU, SANKO’NUN BİR ASRI AŞAN ÇALIŞANLARLA GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ KAPSAMINDA, SANKO ÜNİVERSİTESİ, ÖZEL SANKO OKULLARI, ÖZEL SANİ KONUKOĞLU HASTANESİ VE SANKO PARK AVM’DE GÖREVLİ ÖĞRETİM ÜYESİ, ÖĞRETMEN,
Sankodan İftar Yemeği

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, SANKO’nun bir asrı aşan çalışanlarla geleneksel iftar yemeği kapsamında, SANKO Üniversitesi, Özel SANKO Okulları, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi ve SANKO Park AVM’de görevli öğretim üyesi, öğretmen, doktor ve idari personele iftar yemeği verdi.
Şato Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, Özel SANKO Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu, SANKO Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu ve çalışanlar katıldı.
Masaları dolaşarak konuklarına hoşgeldiniz diyen ve Ramazanlarını kutlayan Abdulkadir Konukoğlu, çalışanlarla iftar yemeği uygulamasının 1904 yılından bu yana SANKO ve Konukoğlu Ailesinin olmazsa olmazı olduğunu söyledi.
SANKO’nun en alt kademedeki çalışanı dahil bir aile olduğuna dikkati çeken Konukoğlu, “Paylaşmak mutluluktur anlayışı ile düzenlediğimiz yemeğimize, eş ve çocuklarınızla katılımınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.
Konuşmaların ardından kurumda 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışanlara, kristal içerisine fotoğrafları işlenerek hazırlanan plaket ve altın armağan edildi. Yapılan çekilişle şanslı 5 çalışan yarım, 5 çalışan tam altın kazandı.