X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Rektör Yılmaz’dan Ramazan Bayramı Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Rektör Yılmaz’dan Ramazan Bayramı Mesajı

  • Giriş Tarihi: 14.7.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
RAMAZAN BAYRAMI’NIN YAKLAŞMASIYLA BİRLİKTE, HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. TAMER YILMAZ, BAYRAM MESAJI YAYINLAYARAK BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ.
Rektör Yılmaz’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, bayram mesajı yayınlayarak birlik ve beraberlik mesajı verdi. Mesajında kardeşlik, yardımlaşma gibi unsurlara değinen Yılmaz, şu ifadelere yer verdi:
“Bayramlar insanı insan yapan değerlerin çok güçlü olarak yaşandığı günlerdir. Ramazanın son günlerinde ‘Elveda Ya Şehr-i Ramazan’ demenin hüznünü yaşarken, Ramazan Bayramı’nı yaşayacak olmanın mutluluğu toplum olarak hepimizi özel bir sevince boğmuştur.
Bayramlarımız, aramızdaki sevgi, saygının perçinlendiği, millet olarak yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın güçlendiği özel günlerdir. Bayramlarımız birbirimize olan dargınlıkları unuttuğumuz ve kardeşçe kucaklaştığımız günlerdir. Ayrıca bayramlar insanı insan yapan değerlerin çok güçlü olarak yaşandığı anlamlı günlerdir.
Hasan Kalyoncu Üniversitesi olarak bayramlarda yaşadığımız bu güzel duyguların sürekli olması dileğiyle; bütün üniversite mensuplarımızın, yarınlarımız olan sevgili öğrencilerimiz ve kıymetli ailelerinin, li Hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.”