X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şehitkamil’de Otopark Sıkıntısı Kalmıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şehitkamil’de Otopark Sıkıntısı Kalmıyor

  • Giriş Tarihi: 17.9.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 17.9.2015 15:35
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ’NE BAĞLI PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, MÜCAHİTLER MAHALLESİ’NDE YENİ BİR PARK-OTOPARK YAPIM ÇALIŞMASINDA SONA YAKLAŞTI.
Şehitkamil’de Otopark Sıkıntısı Kalmıyor

Şehitkamil Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Mücahitler Mahallesi’nde yeni bir park-otopark yapım çalışmasında sona yaklaştı. Çalışmalarının yapıldığı park-otopark, önümüzdeki günlerde vatandaşların hizmetine sunulacak. Vatandaşlar ise, yapılan park otopark çalışmasıyla birlikte yıllardır süren otopark sıkıntılarının son bulacağını söylediler.
Yapılan çalışmayla birlikte daha modern bir ilçe inşa edildiklerini söyleyen vatandaşlar, “Yıllardır burada çalışıyoruz, her zamanda araçlarımızı park edecek sorunla karşılaşıyorduk. Gelen müşterilerde araçlarını durdurunca otopark sıkıntısı daha da artıyordu. Ancak yapılan yeni çalışmayla birlikte burada otopark sıkıntımız kalmayacak. Yapılan çalışma hem otopark hem de yeşil alan olacak. Genel olarak Şehitkamil Belediyemiz güzel projelere imza atıyor bu da o güzel projelerden birisi. Yapılan çalışmayla birlikte hem yeşil alan hem de otopark sıkıntımız gideriliyor. Daha önce bu alanda enkaz ve çöp yığınları vardı. O da ilçemize yakışmayan bir görüntü oluşturuyordu. Çalışmalar sonucunda buranın daha modern bir yapıya kavuşacağını şimdiden görüyoruz. Park otopark çalışmasında emeği geçen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.