X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Görele’ye Ek Tribün Yapılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Görele’ye Ek Tribün Yapılıyor

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 14:57
BÖLGESEL AMATÖR LİG’DE MÜCADELE EDEN GÖRELESPOR İÇİN YETERSİZ GELEN İLÇE STADYUMUNA 750 KİŞİLİK EK TRİBÜN YAPILACAĞI BELİRTİLDİ.
Görele’ye Ek Tribün Yapılıyor

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Görelespor için yetersiz gelen ilçe stadyumuna 750 kişilik ek tribün yapılacağı belirtildi.
Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’in girişimleri sonucu yapılacağı belirtilen ek tribünün çalışmalarının tamamlandığı açıklandı.
Görele 13 Şubat İlçe Stadyumuna yapılacak tribünle ilgili bilge veren Belediye Başkanı Erener “İlçe Kaymakamımız Ünal Kılıçarslan ile birlikte işlemlerin takibi ve girişimlerimiz sayesinde atık durumda olan tribünü yıkarak yerine modern üstü kapalı ek tribün yapma çalışmalarını bitirdik. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ihale edilen ek tribün çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Tribünümüz 750 seyirci kapasiteli olup, içerisinde 2 soyunma odası, 1 hakem odası, bay ve bayan tuvaletleri bulunan bölümlerden oluşuyor. Ek tribünümüzün fiziki olarak hiç bir eksiğimiz kalmamıştır. Emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.