X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Alman Gençler “Çocuk İşçiliğine Hayır” Demek İçin Fındık Topladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Alman Gençler “Çocuk İşçiliğine Hayır” Demek İçin Fındık Topladı

  • Giriş Tarihi: 30.7.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 31.7.2015 00:41
BEYAZ ÇELİK KÖPRÜ 'ELİMİ SANA UZATIYORUM' PROJESİ KAPSAMINDA GİRESUN BELEDİYESİ’NİN DAVETLİSİ OLARAK GİRESUN’A GELEN ALMANYA DUİSBURG GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ “ÇOCUK İŞÇİLİĞİNE HAYIR” DEMEK İÇİN FINDIK TOPLADI.
Alman Gençler “Çocuk İşçiliğine Hayır” Demek İçin Fındık Topladı

Beyaz Çelik Köprü ’Elimi Sana Uzatıyorum’ Projesi kapsamında Belediyesi’nin davetlisi olarak Giresun’a gelen Almanya Duisburg Gençlik Merkezi öğrencileri “Çocuk İşçiliğine Hayır” demek için fındık topladı.
Gezilerine Yağlıdere ilçesinde başlayan gençler Kanlıca Köyü’nü ziyaret ederek köy yaşantısını incelediler. Köy halkının ikramlarını tatma imkânı bulan Giresunlu ve Alman gençler, çeşitli etkinliklerde bulundular. Doğu Karadeniz Bölgesi’nin tek hayvanat bahçesi olan Giresun Belediyesi Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret eden gençler oldukça güzel vakit geçirdiler.
Beyaz Çelik Köprü ’Elimi Sana Uzatıyorum’ Projesi kapsamında Giresun Belediyesi’nin misafiri olan 20 kişilik Alman ve Giresunlu gençler Keşap Düzköy’de “Çocuk İşçiliğine Hayır” demek için fındık topladı. İlk kez fındık bahçesi gören misafir gençler bol bol fotoğraf çektiler. Hafta sonuna kadar Giresun’da kalacak olan Alman gençler yöresel ürünler pazarına giderek yöresel ürünleri incelediler.