X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Denizde Boğularak Hayatlarını Kaybeden İki Kardeş Toprağa Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Denizde Boğularak Hayatlarını Kaybeden İki Kardeş Toprağa Verildi

  • Giriş Tarihi: 2.8.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 3.8.2015 07:30
İSTANBUL’DAN TATİL İÇİN GELDİKLERİ MEMLEKETLERİ GİRESUN’DA, GİRDİKLERİ DENİZDE BOĞULARAK HAYATLARINI KAYBEDEN İKİ KARDEŞ GÖZYAŞLARI ARASINDA TOPRAĞA VERİLDİ.
Denizde Boğularak Hayatlarını Kaybeden İki Kardeş Toprağa Verildi

İstanbul’dan tatil için geldikleri memleketleri ’da, girdikleri denizde boğularak hayatlarını kaybeden iki kardeş gözyaşları arasında toprağa verildi.
Giresun merkeze bağlı Hisargeriş köyünde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra aile kabristanlığında toprağa verilen Beyzanur (16) ve Oğuzhan Naldemir (12) kardeşlerin acılı babası Mustafa Naldemir, çocuklarının Giresun’a geleli daha 2 gün olduğunu belirterek, “Çocuklarım geleli 2 gün oldu 1 buçuk gün denize girdi, plajdan bu tarafa geçemeden, Giresun’u görmeden öldüler. Plajda güvenlik, hiçbir şey yok 2 tane genç çocuğum gitti peşinden bir tane daha gitmiş. Bugüne mahsus değil yarın yine aynı şey olacak. Bunların öneminin alınması için gereken yerlere müracaat edilmesi lazım” dedi.
Acılı anne baba metanetini korurken, Hisargeriş köyünde yapılan cenaze törenine ailenin yakınları, köy sakinleri ve vatandaşlar katıldı.