X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Haktan Akdoğan Japon UFO’ları anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
kapat

Japon ’ları anlattı

  • SABAH İNTERNET
  • Giriş Tarihi: 15.3.2011 16:59 Güncelleme Tarihi: 17.3.2011 12:15

’daki deprem felaketi sırasında ortaya çıkan kimi video kayıtları gündeme bomba gibi düştü.

Bu kayıtlarda olduğu varsayılan görüntüler internette tıklanma rekorları kırdı. Son derece inandırıcı olan bu görüntüleri Türkiye'nin yegane UFO uzmanı 'a sorduk. Akdoğan sabah.com.tr'nin sorularını cevaplarken sıra dışı bazı cevaplar vermekten de kaçınmadı.

'da tsunami sırasında kaçan UFO görüntülerini sormak istiyorduk. Bununla ilgili yorumunuzu merak ediyoruz.
- Bazı medya kuruluşları kaçan UFO görüntülerinden bahsetti. Bunlar rasyonel değil. Bize dünya genelinden UFO bilgileri geliyor. Japonya'da depremden bir kaç hafta önce çok fazla sayıda UFO görüntülerinin varlığından haberdar olduk. Gözlemler yapıyoruz ve kaydedilmiş görüntüler elimizde var. Şu an özellikle Japonya'da nükleer santrallerin olduğu bölgede UFO'lar var. Halk tarafından bize bu bilgiler geliyor.

Bu bilgi akışındaki artmayı neye bağlayabiliriz peki?
- Dünyanın manyetik alanında çok ciddi sapmalar var bunun sonucunda da bu alan zayıflıyor. Dünyanın çekirdeğindeki hareketlilik inanılmaz derecede arttı. Bunu güneşteki solar patlamalara bağlayabiliriz. Kozmik dengeden oluşan bir foton kuşağı var ve biz de bunun içine girdik. Yani yüksek frekansta elektronlar içeren bir enerji alanının içine girmiş durumdayız. Bu durumu NASA da onaylıyor. Dünyamız ve güneş sistemimiz 1987 yılından beri bu enerji alanında yer alıyor. Her geçen yıl bu kuşağın içine daha derin bir şekilde giriyoruz. Bu da doğal faaliyetlerin etkilerini oluşturuyor.

Önümüzdeki bir iki yıllık süreçte beklentimiz ne olmalı?
- 2012 yılında güneşte en yüksek derecede patlama bekleniyor. Bu derecenin artmasıyla dünyaya ulaşan ışınlar DNA'larımızı bile etkileyecek. Bunun nedeni de foton kuşağının içine girmiş olmamız. 2015 yılına kadar ekolojik sistemde volkanların faaliyetini ve depremleri daha sık yaşayacağız.

Depremin adı bile korkutucu…
- Dünyanın Kuzey Kutbu'ndaki uçlar yer değiştirdi ve eksende de kayma var. Bu nedenle depremlerde ciddi şekilde artış gözlenebilir.

Son birkaç yıldır UFO'ları daha çok görüp duyuyor muyuz, yoksa bize mi öyle geliyor?
- Her geçen yıl UFO'ların varlığını daha iyi anlayacağız. Önce bir dünya toplumu olmaya çalışalım, kendi içimizdeki olayları halledelim ve diğer dünya devletleri ile birlik sağlayalım. Daha sonra UFO'larla temas yapmamız mümkün olacak. Onlar bizden çok zeki, ışık hızını katbekat aşıp öyle geliyorlar...

Resmi kurumlar bilgi gizliyor olabilir mi o halde?..
- Bazı devletlerde UFO'ların varlığı gizlenir, çok fazla deşifre edilmez. Ancak NASA açıklama yapmak için bir zemin hazırlıyor, zamanla bu deşifre gerçekleşecek. Milli istihbaratlar ve hava kuvvetlerinin UFO'lardan haberleri var fakat açıklamıyorlar. Bu tabii ki resmi kurumların kendi insiyatiflerini kullanmalarından kaynaklanıyor.

NASA'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı "dünyaya düşen meteorda uzaylı böcek bulduk" açıklamasına ne diyorsunuz…
- NASA'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı "dünyaya düşen meteorda uzaylı böcek bulduk" açıklaması doğru. Dünyamız dışında başka zeki varlıkların olduğunu biliyoruz. Yıldızlar arası gidip gelenler var. Bu bilgiler yavaş yavaş halk tarafından da kabul edilecek.

MARİLLA ERÇİK / SABAH İNTERNET

kalan karakter 1000

uzaylı uzaylı

2 tane çok büyük bir ışık aniden jet hızında gitti ve yok oldu ve 100de 100 eminim o ufoyduuu ayrıca birgün ufolara inanmayanlar ufo yada uzaylı görürse hiç şaşmasın çünkü öyle birşey var bunun varlığııııııııııı yıllaar önce kanıtlanmış anlasanıza zate nasıl biz insanız filmlerdede insan kullanıyolarsa uzaylılarıda kullanıyolar bu inanmayanlara saçma geliyo ama var

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.04.2014 14:44
uzaylı uzaylı

ve uzaylılara inanırsa uzaylılar kendilerini belli edicek ve dünya barış içinde olucak ayrıca kurandada bahsediliyo ve insanların neden uzaylılara inanmadığını biliyorum nasıl çizgifilmlerde uzaylıları gösteriyo yeşil yeşil buyüzden ordan görüyolar ve inanmıyolar ayrıca bende ufo gördüm arabada giderken ağaçların arasından daire şeklinde bir cisim titreyerek gidiyodu ve aniden yok oldu 2 .sindede havaya bir baktım tabi akşam olduğu için daha net gördüm 2

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.04.2014 14:41
ohazer ohazer

Haktan akdoğanı eleştirmeye gerek yok çünkü; eleştirilere değer vermiyor, yanlışını düzeltmiyor.
Ama halkı yanlış bilgilendirmemek için NASA'nın "dünyaya düşen meteorda uzaylı böcek bulduk" diye bir açıklamasının olmadığını , NASA'nın çalışanlarından biri olan Richard Hoover'ın Dünya’ya düşen en eski meteorların içinde, oksijen varlığında fotosentez yapabildiği düşünülen bakteri benzeri mikroskobik fosil izleri bulunduğunu söylediğini söylemek gerek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır5
cevapla 28.09.2012 15:23
ümit ümit

neden bardağın dolu tarafına bakıyorsunuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır5
cevapla 22.06.2012 19:49
hasan hasan

arkadaşlar ister inanın ister inanmayın ufolar denen canlıların niyetleri kesinlikle kötü benden demesi

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır7
cevapla 04.11.2011 23:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.