Değişikliği öğrendiği an ne yaptı?

Giriş Tarihi: 25.1.2013 11:50 Güncelleme Tarihi: 25.1.2013 12:48

Görevden alınan İçişleri Bakanı , kabine değişikliğini katıldığı bir programda önüne getirilen bilgi notundan öğrendi. Bakan Şahin notu okuduktan sonra koruma müdürüne "doğru mu?" diye sordu. Kısa sürelik duraklamanın ardından bilgi notunu cebine koydu.

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin Ankara'da, memleketi Ordu'da yapılacak olan 32 derslikli Anadolu Teknik, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi binası inşaatının TOBB tarafından finansmanının karşılanmasının protokol imza törenine katıldı.

Bakan Şahin, burada yaptığı konuşmada "Bu ülkeye hizmet eden, taş üstüne taş koyan herkese selam ve saygılarımız olsun. Bu ülkeye hizmet eden bu ülke insanına, gençliğine, sağlığına, eğitimine güvenliğine emek verip ter döken, yüreğini ve imkanını ortaya koyan herkese saygı duyuyoruz." dedi.

Bakan Şahin kürsüde yaptığı konuşmasının ardından imza törenine geçtiği sırada kabinedeki değişikliği kendisine sunulan bilgi notundan öğrendi. Şahin, notu okuduktan sonra koruma müdürüne "Doğru mu? diye sordu. Kısa sürelik duraklamanın ardından bilgi notunu cebine koyan Şahin ardından imza törenine geçti.
ARKADAŞINA GÖNDER
Değişikliği öğrendiği an ne yaptı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz