X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ünlü oyuncu hakkında yakalama kararı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ünlü oyuncu hakkında

  • Giriş Tarihi: 13.8.2013 12:57 Güncelleme Tarihi: 13.8.2013 16:13

Şok baskınında adı geçen ancak İtalya'da olduğu için na alınamayan , dönmeyince yakalama emri çıktı. Olayların durulmasını bekleyen oyuncu ise Roma'ya yerleşti.

Keyif tatili zorunlu ikamete dönüştü. İstanbul narkotik polisinin geçen haftalarda torbacı diye tabir edilen sokak satıcılarına yönelik operasyonunda birçok dizi yıldızı na alınmıştı. Magazin dünyasında bomba etkisi yaratan olayda Kenan İmirzalioğlu, Sarp Apak, Hakan Yılmaz ve Engin Altan Düzyatan gibi isimlerle birlikte 'ın da adı geçmişti. Ancak baskın sırasında İtalya'da bulunan oyuncu, 'kadraj dışında' kalmıştı. Gözaltı kararı bulunan Tüzünataç, yurtdışından dönmeyince hakkında bir de yakalama emri verildi.

YAPIMCILAR TEKLİF KONUSUNDA ÇEKİMSER

Gelişmeler üzerine Avrupa tatilini uzatan Tüzünataç, bir süreliğine Roma'ya yerleşti. Ortalığın karışık olduğu dönemi gözlerden uzak geçirmeyi amaçlayan yıldızın, dönmek için olayların durulmasını beklediği tahmin ediliyor. Tüzünataç, bir yandan da kendine ait Instagram hesabından Roma'da çektiği fotoğrafları paylaşıyor.

Öte yandan olaylar sonrası yapımcı ve cast ajanslarının ünlü oyuncuya teklif götürme konusunda çekimser kaldığı, bu durumun da Tüzünataç'ı kaygılandırdığı konuşuluyor.

Kaynak: Akşam